reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

Opinie o Chicco Stolik edukacyjny - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl


Chciałabym polecić ten stoliczek- Mikołaj jest czwartym dzieckiem wychowanym na tym stoliczku- czwartym zadowolonym :)

Można go rozłożyć na części np zdjąć ta pomarańczową cześć z pianinkiem, odczepić nogi, zdjąć nakładkę i połozyć na ziemi, do zestawu dołączone są klocki ( ja dokupiłam jeszcze używanych na allegro żeby było ich więcej) i można stawiać wieże jak obróci się stoliczek do góry nogami :)
 
reklama
Używany fotelik brałam pod uwagę, ale pod warunkiem, że znałabym jego przeszłość. Niestety odpowiedni "kandydat" się nie zjawił, dlatego kupiliśmy nowy Britax first class plus - niemodny już, z tapicerką z 2010 roku dlatego za 550 zł :) Pierwotnie kosztował 599, ale UWIELBIAM się targować dla zabawy :D
 
Fotelik maxi cosi ma 2-letnią gwarancję, co oznacza że 2 dzieci go wykorzysta w tym czasie. Jesli jakiś fotelik uzyskuje 4-5 pkt. w testach to nie jest jakieś odkształcające się badziewie, tylko solidny sprzęt. I zdecydowanie wolę taki, niż nowy no name bez atestacji. W naszym - kupionym na all- jedyny ślad po użytkowaniu to lekko odklejona naklejka, konstrukcja nienaruszona, styropian nienaruszony, razem z bazą easy fix (również używka za 200zł) mamy najbezpieczniejszy system 0m+ i zaoszczędzone 700zł;-)
A romera mamy od znajomych więc historia znana;-)
 
Posiadaczki wózka x-lander - czy Wasze wózki tez tak okropnie smierdzą? Już normalnie nie wiem co z tym wozkiem robić. Zanim użyłam - spacerówka, wietrzyłam na balkonie przez miesiąc, prałam i dalej tak wali, że jak wyjmuję małą po spacerku to mam ochotę ją wykąpać...

W makro jest teraz bebilon2 800g za 32brutto
 
A czy któraś z was zdecydowała się na używanie pieluch wielorazowych? :) Bo ja już drugie dziecko trzymam w takowych i bardzo sobie chwalę.
 
reklama
Elena - podejrzewam, że Misia nie miała na myśli tetrówek tylko wkłady z mikrofibry albo konopne;-)
Misia - ja używałam - na zasadzie testowania - z otulaczem bambino mio, dopóki nie wyrósł. Teraz - po powrocie do pracy, obawiam się, że może się nie udac, bo pół dnia mąż się nim zajmuje;-), ale wciąż mam w planach itti bitti SIO ;-)
 
Do góry