reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Kasiarem ja mam podgrzewacz snowbear domowo samochodowy, w domu przydawal sie jak u Cristal 2 miechy a teraz z woda robie podobnie jak ona, natomiast na wypady i do autka kiedy nie ma stacji- super sprawa :D

CandyC ja mam ten wozek WÓZEK SPACEROWY DOT DELTI FOLIA POKROWIEC NA NÓŻKI (1651935908) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona, jest naprawde fajnej jakosci i spelnia moje oczekiwania a to ze te budke sie tak mocno rozpina jest duzym ulatwieniem u nas gdzie wieje czesto.
Cristal hehe ja mam espiro atlantic przechodzony i jest ok hehe jak mozesz :p:p

ale fakt jesli chodzi o wozek,fotelik itd to nie forum ale sio do sklepow i subiektywne odczucia poznac :)


DZIĘKUJĘ !
Widziałam go na żywo. 2 mamy u mnie go mają na osiedlu, ale nie podeszłam zapytać. Sam wózek wygląda super !
chyba go kupię :)
 
Kochane mamy mam prośbę, czy mogły byście napisać mi czy warto kupić ten wózek

http://allegro.pl/2011-sprint-baby-design-fol ia-wys-0zl-oslonka-i1647600451.html

Bardzo mi się podoba, ale w internecie nie znalazłam za wiele o samej firmie baby desing ( może źle szukam ), a o samym wózku na każdej stronie to samo piszą, żadnych opinii od użytkujących.

Będę wdzieczna za pomoc, bo za kilka dni zostanę bez wózka

Hej,
Ja zastanawiałam się mocno nad tym wózkiem i ostatecznie padło na CONECO SAturn.Ma on owszem swoje wady, ale i tak wypadł lepiej niż sprint. Podam Ci jego dla nas istotne wady:
1. budka nie przedłużana więc potrzebna parasolka żeby ochronić przed słońcem etc
2. mało zabudowana z boku więc słabo chroni przed wiatrem,
3. krótkie oparcie
Zależy co potrzebujesz bo nasza Lenka jest bardzo długa i szybko by jej nóżki zwisały. W sieci jest dużo opinii pozytywnych i generalnie jest to wózek najczęściej kupowany u nas w okolicy....Ja widzę jeden ogromny plus tego wózka, że oparcie się rozkłada zupełnie na płasko. Jak mi powiedziała sprzedawczyni w sklepie, ten wózek kupują też dla dzieciaczków od 2m-ca...bo jest on do tego przystosowany( jak dla mnie oprócz oparcia i tej miękkiej wkładki to w ogóle nie jest przystosowany:/
Coś za coś bo dziecku będzie wygodnie do roku- półtora- zależy jakie długie:)
POwiem Ci, że ja kupiłam saturna nie widząc BD Sprinta i męczyło mnie potem strasznie, że źle wybrałam etc bo w saturnie nie rozkłada się tak do zera oparcie i nie ma "okienka"w budce na dziecko. Ale jak zobaczyłam na żywo Sprinta i przymierzyłam do niego Lenkę to upewniłam się że saturn jest o niebo lepszy..Jak chcesz to mogę Ci na maila wrzucić fotki tego wózka z rozłożoną budką, no chyba że znajdziesz w sieci. Tu wrzucam linka żeby było wiadomo o czym mówie;)
WÓZEK SPACEROWY SATURN CONECO GRATIS WYSYŁKA (1635375144) - Aukcje internetowe Allegro

Aaa w sieci dużo negatywów na temat saturna ale starych a ten wózek dostał laur konsumenta 2010, więc widocznie się poprawili. Ja nie zauważam żadnego badziewnego wykonania tak jak piszą w sieci. Tylko te minusy co napisałam wyżej:)

Pozdrawiam i mam nadzieję że jakoś Ci pomogłam...o ile już nie kupiłaś;)
 
a co do tych rowerków to mi się to wydaje zbędnym wydatkiem....tzn szacunek dla producentów bo wymyślili coś bo wyciągać kasę od rodziców:) równie dobrze można odkręcić pedały od zwykłego roweru....hih
Czego to jeszcze nie wymyślą....;)
 
Ja oglnie nie znsze coneco..Taki mam schiz ;-) No i dal mnie wózek MUSIAŁ miec jedną raczke..Trzymanie Lolka i wózka odwóch raczkach dla mnie za kłopotliwe..Na pewno sie da ale jedna rączke jak ma to się wygodniej prowadzi. Ja mam laske z dwoma raczkami i mnie przeraza ;-)
 
Też jakoś byłam anty do coneco i też mówiłam- musi być jedna rączka ale wygrał komfort Leny a nie mój ;)zapewne są wózki spełniające moje oczekiwania i super komfortowe dla Lenki, ale nie na moją kieszeń:/
 
ech ceny wózków powalające...U mnie jedna ręczka ze wzgledu na to, ze czuje sie bezpieczniej szczególnie jak przechodze przez ulice i trzymam za reke Lolka...No i Filipowi jest wygodnie w jego wózeczku i zadowolony jest z niego. Dla mnie to strzał w 10 :-)
 
Bodzinka - dzięki, że zwróciłaś uwagę na tą jedną rączkę... Przy naszych planach dzieciowych okazuje się, że to też podstawa. Tylko kurcze mój X-lander XS ma dwie... Buu...
 
reklama
Do góry