reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Bodzinka prawda jest taka ze wozka z 2 raczkami nie poprowadzisz swobodnie jedna reka, dlatego ja chcialam z jedna ale one znow skladaja sie w kwadracik a ja musialam miec parasolke ze wzgledu na czeste podroze roznymi srodkami lokomocji a taki jest wtedy poreczniejszy. Moj dot oczywiscie prowadze jedna reka np na zakupach kiedy w drugiej trzymam koszyk badz rozmawiajac przez tel(czasami bo tak to zakladam zestaw) ale jakie jest to prowadzenie :D przy dziecku trzymanym za reke zwyczajnie zarabac by sie mozna bylo :D mojego atlantica prowadze za to bez wysilku bo jednak jedna raczka super to ulatwia :D
 
reklama
u mnie w sumie nie przeszkadzaloby skladanie kwadratowe bo wozek wtedy rowniez jest maly prawda Bodzia? Tyle ze my latamy czesto wiec jak oddaje stewardesie wozek przy wejsciu do samolotu, wazne by nie byl on dla niej lkopotliwy a taki kwadratowy bylby, parasolke sobie pociagnie i wepchnie w jakas luke a kwadrata musialaby juz nosic itd :D
 
Też mi się zawsze to podobało ale wykonanie tego było dla mnie nierealne. Obejrzałam filmik i wcale takie trudne nie jest, aczkolwiek przy ruchliwości młodego lepiej by było zrobić to na śpiąco.
 
Czy któraś z was stosowała mleczko dla ciala Hipp??? Czy ma taką samą konsystencję jak krem do twarzy, czy jest "cięższy"???
 
reklama
Do góry