reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
pochwalcie się swoimi podgrzewaczami bo muszę zainwestować w coś takiego u rodzinki widziałam super sprawa butelka z wodą stoi trzyma tęperature 40 stopni w sam raz na mleko ale jakiej to firmy nie wiem
Większośc ma taką opcję. Ja używałam Canpola - do 2. mies., czyli dopóki młody budził się w nocy. Potem uznałam że nie ma sensu - podgrzewacz pobiera prąd 24h na dobę a potrzebny jest 4-5 razy. Teraz gotuję wodę na cały dzień, przelewam do dzbanka i korzystam kiedy potrzeba - podgrzewając w mikrofali. Jeśli koniecznie zależy ci na pogrzewaczu to bardziej uniwersalną opcją będzie czajnik philipsa -taki: PHILIPS HD 4686/90 - aukcja internetowa 16786 - licytacje AGD - pogrzeje wodę do wybranej temp.:-)

Kochane mamy mam prośbę, czy mogły byście napisać mi czy warto kupić ten wózek

http://allegro.pl/2011-sprint-baby-design-fol ia-wys-0zl-oslonka-i1647600451.html

Bardzo mi się podoba, ale w internecie nie znalazłam za wiele o samej firmie baby desing ( może źle szukam ), a o samym wózku na każdej stronie to samo piszą, żadnych opinii od użytkujących.

Będę wdzieczna za pomoc, bo za kilka dni zostanę bez wózka

Candy - ja polecam sprawdzenie go w sklepie stacjonarnym. Niestety opisy i zdjęcia wyglądają pięknie, a potem okazuje się że to atrapa - a przecież przez jakiś czas ma posłużyc. Oglądałam wielofunkcyjny tej firmy - masakra :no:- bardzo sztywny, tandetnie zrobiony, wcale nie taki lekki jak w opisach itp, itd.
Pojechaliśmy do sklepu z zamiarem obejrzenia 2-3 modeli, które nam w wersji wirtualnej najbardziej odpowiadały - a wyjechaliśmy z zupełnie innym wózkiem, który wcześniej nam się średnio podobał:happy2:
 
Kasiarem ja mam podgrzewacz snowbear domowo samochodowy, w domu przydawal sie jak u Cristal 2 miechy a teraz z woda robie podobnie jak ona, natomiast na wypady i do autka kiedy nie ma stacji- super sprawa :D

CandyC ja mam ten wozek WÓZEK SPACEROWY DOT DELTI FOLIA POKROWIEC NA NÓŻKI (1651935908) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolona, jest naprawde fajnej jakosci i spelnia moje oczekiwania a to ze te budke sie tak mocno rozpina jest duzym ulatwieniem u nas gdzie wieje czesto.
Cristal hehe ja mam espiro atlantic przechodzony i jest ok hehe jak mozesz :p:p

ale fakt jesli chodzi o wozek,fotelik itd to nie forum ale sio do sklepow i subiektywne odczucia poznac :)
 
O ja... Uwielbiam te rowerki :) A cena naprawdę niezła!
My planujemy kupić go Frankowi na wiosnę jak skończy 2 lata. No chyba że w lecie albo na jesieni jak będzie miał 1,5 roku, to już będzie śmigał, ale wątpię ;)
 
Mój Bratanek jako dwulatek nie potrafił się cieszyć jazdą na tym rowerku, z to teraz (w sierpniu skończy 3 lata) zasuwa jak szalony - nogi do góry i jazdaaaaa :)
 
Niezła cena!
Znajomi ostatnio kupili córce taki ale drewniany, ponad 100zł dali:szok:! Mała śmiga aż furczy! Mój Mati nie wykazuje żadnego entuzjazmu do tego typu pojazdów:no:, ani biegowy, ani normalny, ani hulajnoga, zimą sanki też są blee, on woli na nogach:tak: (piechur z niego znakomity!). Teraz myśleliśmy o kupnie mu rowerka na urodziny ale upierał się, że nie chce, że nie będzie jeździł.
 
reklama
Do góry