reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

Fajnie krzesełko no i rzeczywiście cena kosmiczna ale skoro Franio dostał na krzesełko to pewnie że kup od razu będzie dla drugiego malucha :)


My mamy takie,po dwójce dzieci:
KRZESEŁKO do karmienia BOGATO WYPOSAZONE KIDSPLAY (1687866063) - Aukcje internetowe Allegro

Od znajomych,tylko podnóżka nie ma,ale może znajdzie się.U nas to takie rzeczy wędrują od znajomych do znajomych.
Jeszcze mamy taka huśtawkę,tylko starszą wersję troszkę:
HUŚTAWKA ZE STOLIKIEM DLA DZIECI DUŻO KOLORÓW (1690128998) - Aukcje internetowe Allegro
Ale póki co Mikołaj nie jest zainteresowany huśtaniem,bardziej go interesują rurki itp.Zresztą leci na boki,więc nawet go nie sadzam no i strasznie płytkie siedzisko :/
 
reklama
No my mamy właśnie takie w tym stylu, a huśtawką chcieli nas znajomi uszczęśliwić. Odmówiłam, po pierwsze mały nie siedzi stabilnie, po drugie nie mam ścian z gumy, metraż za mały na takie cuda.
 
Fajne krzesełko ale cena..No ale ja Franek dostał to pewnie :-) No i dla kolejnych bobasów będzie :-)
 
Faktycznie. Krzesełko cudne. Cena również... ale jak mały dostał na nie pieniążki to czemu nie.
Ja mam takie jak renczysia tylko firmy Caretero... niczym się nie różni od kidsplay a ma te same funkcje co to z FP.
 
Chyba się zburżuimy i kupimy Franowi krzesełko FP Zen: FISHER PRICE Krzesełko do karmienia ZEN +gratis 60 (1685317374) - Aukcje internetowe Allegro
Jakieś opinie?... Jest potwornie drogie, ale żadne inne się nam nie podoba :/ A Franek dostał 500 zł od Dziadków na krzesełko...

ewa - szok cenowy!!! jak dla mnie lepiej kupic polowe tansze, a druga polowe przeznaczyc na cos fajnego ;)

ja mam po Nince plastikowe. pokrowiec troche zniszczony, bo Ninka uzywala go do jedzenia bardzo dlugo - chyba do 2 lat nawet
 
Dopiero teraz doczytałam o tych pieluchach. Ja też o nich myślę. Misia mogłabyś jakieś polecić? Jak to finansowo na początek wygląda? Ja myślę o połączeniu jednorazówek z wielorazówkami - kupę bym strała się łapać w jedno, siku w wielo. Ma to sens? I w ogóle jak kupę doczyścić z takiego wkładu?
I czy kolejne dziecko może odziedziczyć pieluszki?

Ewa - krzesełko jak dla mnie jakieś takie napompowane. Ja mam dostane drewniane i zaczynam sie do niego przekonywać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kupiłam małemu taką kostkę: Interaktywna KOSTKA EDUKACYJNA Smili +KSIĄŻECZKA (1675672808) - Aukcje internetowe Allegro
Ja jej już mam dosyć, ale Antkowi się spodobała. Od wczoraj jak ma wybór to pełza tylko do kostki :)
I muszę powiedzieć, że wytrzymała. Zrzucił ją wczoraj chyba z 5 razy z krzesełka do karmienia na płytki w kuchni i ani śladu nie ma... Tak więc rewelacja..
Tylko hałas jest jak mały ją przewraca na panelach, albo zrzuca z czegoś...
 
Do góry