reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Bodzinka swietny ten wozek, u mnie by odpadal bo nie sklada sie w parasolke, z tego samego odpadl baby design tiny bo nie zauwazylam ze sie sklada w kwadracik a sie napalilam hehe ale jesli Ci to nie przeszkadza to naprawde ladny i ogolnie wyglada na przyjazny dla dziecka, my mamy taki WÓZEK SPACEROWY DELTI DOT Z TORBĄ W KOMPLECIE :: Sklep dla Ciebie Mamo- Bajka jestem mega zadowolona z tym ze koszyk tu nie nadaje sie do niczego :) a ten ktory Ty pokazywalas jest z porzadnym zakupowym koszem :)

A ja chcialam zapytac czy znacie moze jakis sprzedawcow allegro ktorzy maja ladne sweterki lub bluzy(grubsze) i spodnie? sprawdzone, bo ja szperam i szperam i nic nie moge wynalezc a jak znajde to nie wysylaja za granice(to mozna od biedy obejsc) lub nie jestem przekonana do wiarygodnosci.. masakra tu wybor jest zerowy a jak juz to kroluje rozowy:/ (wozek mi wystarczy) i ceny..... no za bluze ok 80zl to norma a to najtansze... blee :)
 
Jednak zdecydowalismy się na Baby Desing Pony ...Tamtem miał za małe siedzisko o taki był hmm "chwiejny" i niepochlebne opinie o nim na necie. A pony sie jeszcze mieścił w moich przewidywaniach. Mamy czerwony i szok podoba mi sie i jestem zadowolona a nigdy nie chciała czerwonego wózka choc to mój ukochany kolor ;-)

Baby Design Pony - Tosia.pl
 
reklama
Zuzia na dzień dziecka dostała takie cóś GWIAZDECZKA gwiazdka EDUKACYJNA SMILY PLAY (1641843236) - Aukcje internetowe Allegro
w sklepie kosztuje 35 zł

wygląda na to, że ta firma robi jakby "podróby" FP ale też ma super zabawki i tańsze,

Zuzka w ciągu kilku minut rozpracowała zabawkę; którą gra, wydaje śmieszne dźwieki, ma lusterko i mryga

zabawka z serii: jak dasz do zabawy to przez chwilę dziecka nie ma:-)

w każdym razie firma ta ma duuży wybór zabawek dla niemowląt, rzeczywiście fajnych, trudno się nam było zdecydować, wybór padł na gwiazdkę jak Zuzia nie mogła oderwać od niej wzroku... tak, tak była z nami w sklepie:-)
ale najbardziej to nam sie oczy świeciły:-)
coś czuję, że te zabawki to nie będą dla Zuzi a dla nas:-) dzieciaki z nas normalnie:-)

oj, żebym tylko w przyszłości miała czas na zabawy z nią:-)
 
Do góry