reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

cristalrose - sliczne lozeczko i dobry patent z tymi pudlami :)

ja nie kupowalam nowego lozeczka, bo mysle, ze bede uzywac krotko. i tak kolo roku bedziemy robic dziewczynom wspolny pokoj, wiec moze trzeba bedzie wtedy w cos zainwestowac.
 
reklama
cristalrose śliczny ten zestaw co kupiłaś! i łóżeczko mi się podoba i posciel i w ogóle cena ok jak na tyle rzeczy! ale aukcja juz zakończona a sprawdziłam i nie ma ten sprzedawca nowej takiej aukcji:(
 
Ja mam najzwyklejsze, najprostsze łóżeczko. Od wczoraj stoi skręcone i czeka na lokatorkę :-)

A jak robicie z akcesoriami do mycia i przewijania? Ja zastanawiam się nad czymś w tym stylu:
KOMODA + WANIENKA + PRZEWIJAK SUZIE CEBA +recznik (1276656512) - Aukcje internetowe Allegro
ale nie jestem pewna, czy to praktyczne. Bo jak się takiego mokrego wierzgającego stwora wyjmuje z wanny, to od razu trzeba go położyć na ręczniczku, a w tym zestawie trzeba by mieć jeszcze trzecią rękę, żeby podnieść przewijak i umieścić go na właściwym miejscu.
Poradźcie coś doświadczone mamy!
 
Ja mam wannę po Julii, nakłada się ją na wannę. Przewijak taki bedę miała co nakłada się na łóżeczko, moim zdaniem najlepsze rozwiązanie a po kąpieli julię kładłam na tym przewijaku a on leżał na łóżku.
Ja z kolei nie mam pojecia jakie kosmetyki kupić dziś wąchałam Hipp i dla mnie masakra przypomniał mi się zapach z Julii dzieciństwa jak ją z kupy przewijałam.
 
Cwietka Ja mam takie coś od siostry.Ale jak bym nie miała to bym nie kupowała,a akcesoria trzymałabym hm............... sama nie wiem gdzie,na jakiejś półce lub w szafce :)
 
Ja mam zwykłe łóżeczko które wygląda prawie identycznie jak to:



Zaznaczam,że moje łóżeczko ma uwagaaaaaaa 18 lat :)


Moje z tego co wiem 14, ale chyba jeszcze jedno dziecko miało przed to więcej,ale nie wnikałam ile. Ma sporo lat,ale jak na ten wiek jest w dobrym stanie. Jednakze Twoje w lepszym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
FAjnie że Wam się podoba:-)

cristalrose śliczny ten zestaw co kupiłaś! i łóżeczko mi się podoba i posciel i w ogóle cena ok jak na tyle rzeczy! ale aukcja juz zakończona a sprawdziłam i nie ma ten sprzedawca nowej takiej aukcji:(

Sarka - napisz do nich, są dość ugodowi - mnie na przykład - na moje życzenie, przysłali łóżeczko ciemny brąz, choć na tej aukcji nie oferowali tego koloru (tylko orzechowy). Na pewno mają to wszystko w ofercie i może wystawią jeszcze raz;-)
 
Do góry