reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

jak sama przeczytałam to co wkleiłam to się okazało że połowy nie mam, a cały czas żyłam w przeświadczeniu że mam już wszystko... eh... ale może to jakaś rozbudowana lista czy coś...
 
reklama
Kupiłam dziś body z długim rękawem. Postanowiłam przestać się ograniczać;-) Na nim jest napis "50% mamy + 50% taty = JA". Zapłaciłam mniej niż za coś podobnego na allegro, bo 13 zł. A tak naprawdę to kupiłam je ze złości. NA targowisku dziś były kombinezony takie, jakie chciałam za 36 zł, czyli prawie 20 zł taniej niż dałam za ten kupiony na all:wściekła/y:
 
margaryt - FRIDE mam po Nince i POLECAM. nie ma nic lepszego na duzy katarek. co do podkladow to belle mialam w domu, a te drugie w szpitalu. nie pamietam, czy byla jakas roznica. chyba bylo mi wszystko jedno ;)
 
Dziewczyny - widzę że szaleństwo zakupowe w pełni :-D Ja też mu uległam;-)
Sarka - fajny fotelik - mnie też udało się upolować podobny - właśnie go otrzymałam i jestem zachwycona, bo w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej - prawie jak nówka i - choc miał byc niebieski - jest turkusowy,więc wygląda jak komplet do wózka:tak::-) I do tego trzy stówki tańszy niż nowy, a różnica znikoma;-)

Dziewczyny jeśli zamierzacie kupic rożek dobrej jakości to polecam ten: BECIK ROŻEK AMY SWEET BABY PROMOCJA !!! (1243900417) - Aukcje internetowe Allegro jest z grubej satyny bawełnianej, pięknie wykonany i w naprawdę dobrej cenie - te rożki zazwyczaj chodzą po ok 45 zł. Ja właśnie dostałam przesyłkę i mogę śmiało polecić:tak:
 

Jeżeli chodzi o aspirator to jest jeszcze taki:Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Myślę że różni się tylko ceną.


A jeżeli chodzi o pokłady to też właśnie zastanawiam się nad takimi i takimi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sunflower-Twoje listy wydają sie mega obszerne-ale niestety wiekszosc z nich jest niezbędna.
Rzeczy typu szczotki do wlosow itp to mozna potem kupic bo dzidzi sie moze urodzic lyse wiec prędko sie nie przydadzą... ale upatrzec w sklepie warto zeby p otem mąż miał łatwiej.
Laktator nie wiem czemu ręczny-miałam ręczny i elektryczny i zdecydowanie polecam elektryczny. Ale to tez wydatek na potem bo nie wiadomo jak bedzie z pokarmem a ze sa dosyc drogie to lepiej poczekac-zawsze jak cos w aptece sie dostanie.
reczniki dla dziecka polecam te co mają taką kieszonke na głowke-super sprawa... i na długo sie przydadzą jak sie kupi mozliwie najwiekszy rozmiar. Nie sa tanie dlatego teraz mozna kupic jeden a na zmiane jakis zwykly a potem mozna sobie dokupić.
Co do podkładów to nie wiem czy jest jakas drastyczna roznica. Ja kupilam jakies co byly w aptece i majtki jednorazowe-to na pierwsze dni bo potem podpaski jakas wersja MAXI ze skrzydelkami i juz...
 
reklama
Do góry