reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Wiolci wozek cristal to teutonia_mistral_p_fashion_tario

:-) hehe, Kliwia - widzę ze research robiłaś:-D, prawie się zgadza, tylko podwozie mamy inne - spirit s3 - mój wózek to kombinacja tych na fotkach, czyli trójkołowiec w kolorze czarno-turkusowym. Wiolcia dokładnie to jest Teutonia Spirit S3 z gondolą fashion i adapterami do fotelika maxi cosi ;-)
 
Niniejszym temat ubranek uważam za zamknięty :) Młody ma już więcej ciuchów niż my razem wzięci. Dziś odbieraliśmy wylicytowane 64 ciuszki, do czego pani dorzuciła 3 reklamówki "gratisów" - ubranka wszelkiego rodzaju, buty, skarpetki, czapki, niedrapki, śliniaki. Jest też kombinezon, miękkie nosidełko, śpiwór do spania...
Jutro znowu wielkie pranie ;)
 
dziewczyny co macie blisko siebie rossmana... zazdroszczę szczerze wam, od wczoraj podobno jest promocja na coś takiego jak Nivea baby krem mleczko płyn i żel są po 11,99, do tego babydream wkładki 30szt tylko 4,99, oliwka 3,99, chusteczki pielęgnacyjne 2x80szt 5,99...
ech tyle że gdybym specjalnie musiała dojechac do najbliższego rossmana to każdy produkt drożeje, że nie warto
 
to teraz ja się pochwalę moimi zdobyczami w ulubionym ciucholandzie

P1050820.JPGP1050819.JPGP1050799.JPG

i dla mojej dużej dziewczynki
P1050821.JPG
 
dziewczyny co macie blisko siebie rossmana... zazdroszczę szczerze wam, od wczoraj podobno jest promocja na coś takiego jak Nivea baby krem mleczko płyn i żel są po 11,99, do tego babydream wkładki 30szt tylko 4,99, oliwka 3,99, chusteczki pielęgnacyjne 2x80szt 5,99...
ech tyle że gdybym specjalnie musiała dojechac do najbliższego rossmana to każdy produkt drożeje, że nie warto

Konkretnie to od dziś ta promocja obowiązuje. Wybieram się, bo chyba warto... Mam nadzieję, że Nivea Baby to dobra seria kosmetyków i nie często uczulają?? Wiem, że już pewnie o tym pisałyście nie raz, ale w takim natłoku informacji trudno się czegokolwiek dogrzebać. jaki macie doświadczenia?

A pozostając przy temacie promocji to od 27 września w lidlu będzie można kupić m.in. biustonosze do karmienia a także jakieś rzeczy dla dzieciaków - kombinezon, ale na zdjęciu kiepskawo wygląda, śpiworekm jakieś śpioszki i cośtam jeszcze.
LIDL
 
kbetina niezły łów, a i kombinezon ustrzeliłaś ciepły fajny i chyba calkiem nowy z tego co widać.
Ja uwielbiam ten stan kiedy uda mi się coś ciekawego znaleźć. Mam tylko problem, bo uzbierało mi się tą metodą aż 5 kombinezonów ! (różne rozmiary za to, i "ciepłości"). Chyba rozkręcę interes na allegro i zacznę kupować na ciuchach i sprzedawać na allegro, bo w ostatnim czasie to bardzo dużo fajnych kombinezonów widziałam, ale nie kupiłam bo już bez przesady...
 
kbetina niezły łów, a i kombinezon ustrzeliłaś ciepły fajny i chyba calkiem nowy z tego co widać.
Ja uwielbiam ten stan kiedy uda mi się coś ciekawego znaleźć. Mam tylko problem, bo uzbierało mi się tą metodą aż 5 kombinezonów ! (różne rozmiary za to, i "ciepłości"). Chyba rozkręcę interes na allegro i zacznę kupować na ciuchach i sprzedawać na allegro, bo w ostatnim czasie to bardzo dużo fajnych kombinezonów widziałam, ale nie kupiłam bo już bez przesady...

Kombinezon jest nowy z metkami jeszcze ;-) kosztował 22 zł. Na razie zostanę przy tym jednym kombinezonku, a jak się okaże że potrzebuję większego lub cieplejszego to poleca na zakupy ;-),
Reszta rzeczy jest w świetnym stanie i te bluzy takie mięciutkie i milutkie :-), Ciesze się że udało mi się za jednym razem odfajkować trochę rzeczy z listy zakupów dla małego :-)

No i dla córci też udało się kupić nową bluzię ;-)
 
reklama
witajcie widze ze szał zakupów trwa...
a my chyba zostaniemy przy starym wózku, wypiore co sie da w sumie to nie wyglada najgorzej-ostatnio widziałam spacerujących w gorszym stanie więc jak nam si e nie odmieni do porodu to zostajemy przy staruszku. Spacerówki juz pewnie tez bym nie kupowała bo on ma dużą -jedyny minus to brak skrętnych kół z przodu...:(
 
Do góry