reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Ja już lecę na allegro poszukać coś z świątecznym motywem,jak coś to wrzucę linki czy coś fajnego jest
Ja własnie na Allegro kupiłam :-) Ostatnio tak mi sie podobał kombinezon renifera że popadłam w szał zakupowy i musiałam mieć coś na święta z reniferem - na szczęście udało mi się :tak:
kasiarem1 w takim razie koniecznie zajrzyj na allegro i wyszukaj wszytskie oferty z roniferami/łosiami ;-)
Gufi fajne kombinezony - te uszka mnie rozbrajają :tak: Tylko ja nie lubię tych śpiworków na dole - wolę jak nóżki sa oddzielone.
 
reklama
Wiolcia od razu mi się buzia uśmiechnęła, jak zobaczyłam kombinezon-reniferka :) Kombinezon, który kupiłam na początku na pewno będzie za duży, ale nie chcę kupować dwóch tej zimy, a przecież mam termin przełom listopada i grudnia, więc maluch go ponosi kilka miesięcy. Po prostu będzie miał w środku więcej miejsca;) Taki 62 starczyłby pewnie do lutego, a to przecież za krótko.
Jak patrzę i czytam o Waszych zakupach, to popadam w kompleksy. Nawet bielizny nie mam jeszcze skompletowanej, a o jakichś super ciuszkach nawet nie myślałam. Chcę wziąć moją mamę na zakupy dzieciaczkowe, ale ona najpierw chciała, a teraz jakoś zwleka;) Niech doradzi pierworodnej córce.
 
agbar mojej Zuzi w zadużym kombinezonie było bardzo niewygodnie. Wkładała nogi w jedną nogawkę, kaptur był tak wielki że nie chronił główki przed zimnem bo odstawał. Niewygodnie mi było ją brać na ręce a w foteliku samochodowym to była porażka totalna. Nie polecam wkładanie noworodka w rozmiar 68 który jest na 6-9 miesięcy.
 
Wiolcia cudny kombinezonik. Jak juz będe siedziała w domku to tez spróbuje coś wyhaczyć na allegro.
Nam zostały drobiazgi ale mój praktyczny mąż stwierdził, że jak kasa odłożona to kupimy jak popiore i poprasuje i poukładam to co mam. w sumie ma racje. Więc pewnie połowa pazdziernika a nawet początek listopada.
 
Ja właśnie bym chętnie zakupiła ten śpiworek - może tylko w innym kolorze- ale z tego, co tu dziewczyny pisały, to często jest tak, że gazetka sobie, a LIDL sobie, więc jest raczej mała szansa na zakup tego asortymentu. Ale warto spróbowac;-)

podobno trzeba jechac w poniedzialek rano na otwarcie, bo ludzie sie od razu rzucaja i potem juz nic nie zostaje ...

ja wyciagnelam ciuszki po Nince i nie dosc, ze mam pelno spioszkow, pajacykow i body na 56-62, to jeszcze super sukieneczki, dwa prawie nowe polarki, trzy pary spodni cieplejszych - szok normalnie. wlasciwie to kupowanie moge zaczac spokojnie od rozmiaru 68-74 :)
 
a ja mam spodenki dla dziewczynki , 3 sukieneczki i 3 szudelkowe sukieneczki i wystawie na allegro. jak maz znajdzie aparata oczywiscie o wlasnie zaraz go odgonie od ps3 i zagonie do szukania :) jakby ktoras chciala to wstawie linka :) mialam dac je bratanicy ale oni mowia ze juz maja pelno ciuszkow a przynajmniej zarobie grosze i bedzie do "skarpety: na wycieczke ;P
 
Nam jeszcze brakuje z ciuszków dla dziecka grubych skarpet robionych albo z grubego polaru, skarpetek, czapki na zimę i łapek skarpetek na ręce,żeby sienie drapało. A tako to jeszcze został fotelik, część kosmetyków i może parę duperelek.
 
mi zostało do kupienia: łóżeczko, pościel do łózeczka+wypełnienie, fotelik, kosmetyki, kombinezon, ciągle ciuszki(mania:p), dla siebie nie mam nic (tzn nie kupuje żadnych koszul do karmienia bo cos tam mam ale i tak nie używałam), będę spać normalnie w swoich piżamkach i podciagac bluzki do góry(jeśli w ogóle bede karmić...)
a mam: wanienke ze stelażem, wózior, trochę ciuszków, ręczkini, pościele(to jeszcze po Wiktorze), kocyki,choć jeden pewnie kupię nowy:p
 
Ja łóżeczko wzięlam po swojej siostrze, dokupiliśmy tylko materac. Skoro jest to nie ma sensu kupować drugiego, bo i tak nie wiadomo ,czy będzie chciało w nim spać.
 
reklama
ja ciuszki praktycznie juz mam - moze zostanie do kupienia pare rzeczy np. czapka zimowa czy jakies pajacyki.
zostalo nam: materac, posciel 1 kpl, kosmetyki, akcesoria do karmienia, reczniczki do kapieli. mate adukacyjn, lezaczek-bujaczek i chuste do karmienia mam nadzieje dostac w spadku od kuzynek lub kolezanek.
dla siebie zostaly mi rzeczy do torby szpitalnej, biustonosze do karmienia i koszule ze dwie.

takze spoko :) mysle, ze zakupy zostawie na listopad, bo naprawde niewiele mi zostalo.
 
Do góry