reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Ja to sobie podliczyłam i wyszło mi na Allegro 1000 zł taniej! (1200 zamiast 2200) - jeszcze mam dużo drobiazgów do kupienia, w zasadzie wszystkie. Nie ma szans, żeby koszty wysyłki to zrównoważyły. Zawsze można szukać opcji z odbiorem osobistym albo po prostu brać jak najwięcej rzeczy u jednego sprzedawcy. A dotknąć to wszystko w sklepie wcześniej i tak można ;)

:szok: różnica kolosalna. JA też z grubsza patrzyłam na ceny ale takich dokładnych podliczeń nie robiłam. Pewnie będę kombinować, by na kosztach zaoszczędzić:tak:
Renczysia - niezłe łowy, w ogóle szalejecie z zakupami ;-)a ja nie wiem na co się oglądam :zawstydzona/y: - zostało mi 8 tyg :shocked2:
Dziś chyba zamówię łóżeczko;-)
 
reklama
cristalrose wózek super! Zdecydowaliscie się jednak na przekładaną rączkę?
ja część kupuję w necie, część w sklepach. Znalazłam sklep, a w zasadzie hurtownię z konkurencyjnymi cenami (jak na allegro lub nawet niektóre są tańsze). Ja jestem dość trudnym klientem (wymagającym i dokładnie wiem, czego chcę). Zanim cokolwiek kupię to wszystko wnikliwie posprawdzam i zorientuję się odnośnie cen i jakości...
 
Takie duperelki raczej będę kupować w sklepie, tym bardziej, że dostałam kartę stałego klienta i mogę kupować ze zniżką. Co prawda niewielką, ale zawsze. W tym sklepie wózek kupiliśmy taniej niż gdybyśmy kupili przez internet, nawet nie wliczając przesyłki. OCzywiście sprawdzam ceny też w innych sklepach i mam zamiar kupić tam, gdzie będzie najtaniej.
 
a ja właśnie ostatnio na szkole rodzenia dowiedziałam się że u nas w szpitalu używają pieluszek belli bo tylko te i huggisy mają wycięcie na pępek. I chyba takie kupię... na początek
 
sunflower ale to zbędne bo pampersika każdego możesz spokojnie wywinąć/podwinąć (jak rekawek);) a wystarczy troszeczkę
 
Hej dziewczyny!
My też już mamy wózek:-) Trochę kosztował, ale jest śliczny, lekki - mimo ogromnych kół i ma 3 lata gwarancji ;-) Generalnie spełnił wszystkie moje restrykcyjne warunki (oprócz ceny) więc jestem bardzo zadowolona:-) Wygląda tak:
Zobacz załącznik 285975
tylko podwozie ma nieco inne:
Zobacz załącznik 285974

Dziewczyny, a jak u Was z zakupami duperelek, czyli smoczków, butelek, pieluszek, kosmetyków - bo co prawda na allegro wychodzi taniej niż w sklepach, ale po doliczeniu kosztów przesyłki- to chyba na jedno wyjdzie?:dry:[/QUOT]świetny wózio:tak::tak:

Kupiliśmy wózek. ;)

Zobacz załącznik 285921

W zestawie jest miękka gondola ,torebka, moskiter i folia p/deszczowa. Docelowo to spacerowka. Jestem zadowolona ,bo czegoś takiego szukałam.
Kupiliśmy dzis też Pampersy.
fajna kolorystyka wózeczka:tak::tak:
To moje dzisiejsze zdobycze,trochę pomięte :)W rzeczywistości cudne :)
fajniusie ciuszki:-):-)

urocze ubranka wylicytowałas:-):-)

wiolcia ale nie szczepiac np 5w1 Twoje dziecko dostanie 4 wklucia zamiast jednego. Bo sa obowiazkowe szczepienia, na ktore musisz zaszczepic, Tylko wybor nalezy do Ciebie, czy beda skojarzone, czy staroswieckie [z przedwojennym skladem, gdzie w europie juz dawno sa wycofane] darmowe. Nie mozesz niezaszczepic, bo za to groza sankcje prawne. Mozesz miec wybor przy szczepionkach zalecanych.
z z Tobą Kochana to sie nie godzę:cool: nie ma żadnego kłucia po 4 razy :no: maksymalnie jest 3:tak::tak:
 
reklama
aluska 3 czy 4 a jedno ;-) [dzieciata kolezanka mi o 4 mowila,stad tak przytoczylam]

cristallrose w sklepie wychodzi taniej niz na allegro za duperele. Chyba ze znalazlas sprzedawce u ktorego zakupisz wszytsko i jedna dostawa jest.
 
Do góry