reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Ja bym na początek pouzywała stary. I tak do wiosny spacerki raczej będą krótkie więc dużo ludzi Cię z nim nie zobaczy ;) A na wiosnę kupisz sobie i dzidzi fajną spacerówkę.

Zgadzam się z hejcz,ale zrobicie z mężem jak uważacie,pozdrawiam :)

To ja jeszcze dorzucę link: ZIMOWA WYPRAWKA DLA SYNKA, KOMBINEZON, 64 SZTUK (1235306628) - Aukcje internetowe Allegro
To jest aukcja tej kobiety, u której ja wczoraj wylicytowałam pakiet ubranek. Równie ładne i równie zadbane. Kobieta bardzo sympatyczna, więc warto spróbować :) A ubrania są właściwie uniwersalne - i dla chłopca, i dla dziewczynki.

Piękne te ciuszki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
świetne te paki ciuszków, może któraś dziewczyna się skusi bo ja juz mam za dużo ;) Za to poluję na pajaca/bluze itp z reniferem i nie spocznę póki nie znajdę :) Do tego chcę kupić koszulę i kamizelkę dla Młodego na Wigilię, żeby pięknie się prezentował w gościach :) ajj no doczekać się tego mojego małego eleganta nie mogę :D :D

Wrublik wózek faktycznie śłiczny - w tej samej kolorystyce?? Pytam bo ogromnie mi sie takie kolory podobają :)
 
A ja nie mogę znależć takiej paki coby mnie zadowoliła ;) I chyba skończy się na tym co dostanę, a kupować będę pojedyncze sztuki. Wybredna czy co?
 
świetne te paki ciuszków, może któraś dziewczyna się skusi bo ja juz mam za dużo ;) Za to poluję na pajaca/bluze itp z reniferem i nie spocznę póki nie znajdę :) Do tego chcę kupić koszulę i kamizelkę dla Młodego na Wigilię, żeby pięknie się prezentował w gościach :) ajj no doczekać się tego mojego małego eleganta nie mogę :D :D

Wrublik wózek faktycznie śłiczny - w tej samej kolorystyce?? Pytam bo ogromnie mi sie takie kolory podobają :)
te swiateczne rzeczy z reniferami sa w tesco przed swietami, lepiej poczekac i kupic na miejscu cos,a wybor jest naprawde fajny:happy:
 
ale wrzawa wokól szczepionek....:D
Wózek fajny... my sie ciagle zastanawiamy czy kupowac nowy czy "dobić starucha" który by juz 3 dziecko powoził.... strasznie mam ochote na nowy estetyczny ale mimo wszystko mi szkoda kasy.... tym bardziej teraz jak ruszyło z budową domku i jak dobrze pójdzie bysmy w przyszlym roku zaczynali... ehhh wiecznie jakies dylematy..

my dobijamy starucha - wlasciwie to ciezko chyba go dobic, bo to porzadna emmaljunga, na moj gust niezniszczalna :) w kazdym razie wozila Ninke, jej kuzynke (ale tylko spacerowka), a teraz bedzie pojazdem dla Alicji.
 
reklama
Do góry