reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
wrublik podobny? to czyli jaki? bo ja mam dokładnie taki jak linka podałaś, nawet ten kolorek;P tylko moja budka od wew. jest srebrna
 
mój jest też ze srebrną wstawką ale obicie mam z drobnej zielonej krateczki i do tego to jest capri a mój quinny buzz, ale nie mam zielonego pojęcia w czym się różni, ale jest na prawdę rewelacja
 
ach to ja nie zauważyła tez różnicy , tez mam buzza a wygląda identycznie:D z bardzo bliska mój też jest w takiej drobnej krateczce, a kolor na żywo jest taki morski niebieski, ale na zdjeciach wychodzi taki jak tutaj:)))) no więc wygląda na to że mamy takie same wózeczki hehe:)))))))))) śliczne są co nie;PPP
kupilaś nowy czy używany?
 
ale wrzawa wokól szczepionek....:D
Wózek fajny... my sie ciagle zastanawiamy czy kupowac nowy czy "dobić starucha" który by juz 3 dziecko powoził.... strasznie mam ochote na nowy estetyczny ale mimo wszystko mi szkoda kasy.... tym bardziej teraz jak ruszyło z budową domku i jak dobrze pójdzie bysmy w przyszlym roku zaczynali... ehhh wiecznie jakies dylematy..
 
reklama
Ja bym na początek pouzywała stary. I tak do wiosny spacerki raczej będą krótkie więc dużo ludzi Cię z nim nie zobaczy ;) A na wiosnę kupisz sobie i dzidzi fajną spacerówkę.
 
Do góry