reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

A ja sie wczoraj nie wybrałam, bo mi czasu brakło. Jadąc do carrefoura wczoraj musiałabym zrezygnować z czasu z córką. W domu po pracy byłam ok 16.30 i o 18.10 już jechałam do lekarza na wymaz z kanału szyjki macicy. Wróciłam dopiero o 19.40. O 21.40 moja królewna już spała. No i tyla ją wczoraj widziałam. Dzisiaj po pracy pojadę prosto do carrefoura to może coś jeszcze wynajdę, nawet wieksze rozmiarki, bo wiem że są na wagę (kolezanka wczoraj widziała). A jak nie, to trudno się mówi :-)
Najważniejsze że badania wczoraj zrobiłam wszystkie, które miałam zlecone. Założe się że znowu mam tego cholernego paciorkowca. Wrrr
 
reklama
Co do wanienki - ja kupiłam mniejszą. Chyba 80 cm, na pewno nie 100 cm. Trochę dlatego, że nie mamy wiele miejsca, a ta i tak jest dość duża, a poza tym dlatego, że mamy wannę i będziemy chcieli jak najszybciej przerzucić się na mycie w wannie właśnie. Jak już Młody będzie pewnie siedział. Setka wydała się nam w związku z tym za duża. Zobaczymy, jak wyjdzie, najwyżej się tą komuś opchnie, a kupi większą, to nie jest ogromny koszt.
 
temat laktatora;) ja też kupuje, prawdopodobnie z MEDELA elektryczny, kosztuje ok 400 złotych, ale wolę miec porządny i taki żeby nie bolało przy odciąganiu,niż kupic jakiś za 100 złotych a za chwilkę latac i szukac kolejnego bo będzie bolec przy odciąganiu... takie moje skromne zdanie..
 
Co do wanienki - ja kupiłam mniejszą. Chyba 80 cm, na pewno nie 100 cm. Trochę dlatego, że nie mamy wiele miejsca, a ta i tak jest dość duża, a poza tym dlatego, że mamy wannę i będziemy chcieli jak najszybciej przerzucić się na mycie w wannie właśnie. Jak już Młody będzie pewnie siedział. Setka wydała się nam w związku z tym za duża. Zobaczymy, jak wyjdzie, najwyżej się tą komuś opchnie, a kupi większą, to nie jest ogromny koszt.

ja myślę, że spokojnie wam ta 80 starczy. my mamy identyczną sytuację. ja to w ogóle 100 nie brałam pod uwagę bo z doświadczenia wiem, że jak wanna jest w domu to dzieciaki zanim wyrosną z tej 80 to zaczynają się pluskać w normalnej wannie. tak więc spokojnie :) ale jak już kiedyś pisałam - jak ktoś nie ma wanny to jednak wtedy 100 się przyda :)
 
temat laktatora;) ja też kupuje, prawdopodobnie z MEDELA elektryczny, kosztuje ok 400 złotych, ale wolę miec porządny i taki żeby nie bolało przy odciąganiu,niż kupic jakiś za 100 złotych a za chwilkę latac i szukac kolejnego bo będzie bolec przy odciąganiu... takie moje skromne zdanie..

Ja też rozważam kupno tego lakatora. Wcześniej strasznie namęczyłam się z ręcznym. Szkoda tylko, że to takie drogie, ale opinie czytałam dobre. A może ktoś może polecić laktator elektryczny- też dobry ale tańszy niż Medela?
 
ja myślę, że spokojnie wam ta 80 starczy. my mamy identyczną sytuację. ja to w ogóle 100 nie brałam pod uwagę bo z doświadczenia wiem, że jak wanna jest w domu to dzieciaki zanim wyrosną z tej 80 to zaczynają się pluskać w normalnej wannie. tak więc spokojnie :) ale jak już kiedyś pisałam - jak ktoś nie ma wanny to jednak wtedy 100 się przyda :)

U nas brak wanny:no:, dlatego tylko 100 wchodzi w grę. Stojak już kupiłam właśnie pod setkę.:happy:
 
Aha, wczoraj wysłałam po pracy mojego M. do Carrefoura -który mieści się w Warszawie na dw. Wileńskim i niestety nie było nic ciekawego na wage. Dla dzieci były ciuszki od 4 lat. Więc niestety -takiej fajnej czystki nie zrobili by się pozbywać takich super rzeczy. Disneyowskie niemowlęce ciuszki w normalnych cenach.
 
krolcia, a w którym Carrefourze byłaś? Ja byłam w tym na Glinkach i nic nie mieli z ciuchów na wagę:((( tylko jakieś patelnie, cukierki, talerze, ręczniki itp. Ciuszki wisiały normalnie na wieszakach z normalnymi cenami...
 
reklama
Do góry