reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Nie zdziwię się jak za kilka dni pojawią się te ciuszki na allegro:dry::dry:!!! Kobietka przede mną w kolejce wzięła trzy reklamówy tych disney'owskich ciuszków:szok:!!!!

Oczywiście dla chłopców ostatnie trzy sztuki były:-(! Dla dziewczynek jeszcze 5 pełnych wieszaków!!!:tak:
Prześliczne! Z kubusiem, z myszką Mini, a najpiękniejsze widziałam różowiutkie śpioszki ze ślicznym króliczkiem Tuptusiem!:sorry2:(To ten z bajki Bambi jak ktoś nie wie;-):-p) No jakbym spodziewała się dziewusi to bym pewnie wyszła z pełnym workiem!:-D:-D:-D
 
reklama
Tak w ogóle to pojeździłam dzisiaj po hurtowniach dziecięcych i kupiłam niezbędne duperelki i kosmetyki dla malucha:-). Cieszę się, bo lista jest już naprawdę krótka!:tak::-D
-wanienka
-fotelik
-pieluszki i chusteczki
-jakaś śliczniutka pozytywka do wózeczka.

W październiku mam urodzinki:-p, podsunę listę, jak się ktoś będzie pytał co chcę.:laugh2:
 
Ewa - dziwne, że wózek all inclusive a torby nie dali. Będziesz sobie musiała jakąś skombinowac - bo ona jest dośc przydatna na pieluchy, ciuszki na zmianę, kosmetyki czy mleczko/herbatkę.

W zestawie jest tylko taka torebka do paska przypinana ;) Torba oryginalna kosztuje prawie stówę, więc nie wiem, czy którejś z moich dużych toreb po prostu nie poświęcę... Byle się jakoś trzymały.
 
Gdyby któraś lubelanka się do carrefoura wybierała to od razu mówię, że byłam niedawno i niestety niemowlęce rzeczy nie wylądowały w koszu na wagę. Niektóre są nieco poprzeceniane, ale bez rewelacji - poza tym większość ubranek w regularnych cenach, niestety. Na wagę można kupić ubrania dla dorosłych, ale już są strasznie poprzebierane i raczej nie da się nic ciekawego znaleźć.
Zazdroszczę ubranek za grosze. ;-)
 
ja na razie zamiast o wyprawce, to mysle jak mam mieszkanie przemeblowac ... caly czas mi sie koncepcje zmieniaja i nawet nie wiem jakie meble kupic ...
 
Gdyby któraś lubelanka się do carrefoura wybierała to od razu mówię, że byłam niedawno i niestety niemowlęce rzeczy nie wylądowały w koszu na wagę. Niektóre są nieco poprzeceniane, ale bez rewelacji - poza tym większość ubranek w regularnych cenach, niestety. Na wagę można kupić ubrania dla dorosłych, ale już są strasznie poprzebierane i raczej nie da się nic ciekawego znaleźć.
Zazdroszczę ubranek za grosze. ;-)

little pony dzięki za info, bo miałam się tam wybrać :), a tak to nie pojadę :)
 
Elena to superowo, udanych zakupów zatem, i pochwal się co upolowałaś...fajnie jakbyś dała jakieś foteczki co Ci się udało zakupić:-)
 
Jedziemy po zakupy dla dziecka ,ale nie do Carrefoura. Ciuszki dostaniemy, a inne rzeczy kupujemy w tam ,gdzie najbliżej.
 
reklama
Do góry