reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Leżaczek polecam kupić po porodzie, jeśli uznacie że będzie potrzebny. Ja miałam lezaczek przy pierwszej ciązy i ciesze sie ze go sprzedałam, bo nie uzywałam go w ogóle.
Lekator polecam kupić przed porodem, bo potem mąż nie ma zielonego pojecia co i gdzie ma kupić, a nawał pokarmu boli.
Jak byłam w szpitalu to biegał po salach takich zaaferowany tato, co mu żona kazała kupić laktator i nie wiedział co, jak i gdzie.
 
reklama
ja leżaczek miałam z fischer prica muzyczny ocean, zadowolona byłam ale na krótko wystarczył bo to do 9 kilosków było, teraz zakupie (ale to po porodzie) taki na dłużej

mamolka te hustaweczki cudne co pokazałas tylko też chyba mały limit wagowy mają co?

U mojego M w pracy jak sie komus dzidzi rodzi to się wszyscy składaja po parę groszy i robia jakiś prezent, wiem ze poprzednio koledze kupili właśnie leżaczek, ale jaki to nie wiem:)
 
U mojego M w pracy jak sie komus dzidzi rodzi to się wszyscy składaja po parę groszy i robia jakiś prezent, wiem ze poprzednio koledze kupili właśnie leżaczek, ale jaki to nie wiem:)

Fajny zwyczaj. U mojego Męża z kolei jest tradycja paczek na święta. Zazwyczaj dostaje się jakieś kawy, herbaty, ciastka itp., ale komu się rodzi dziecko, ten zamienia sobie te rzeczy na pieluchy - i za tą samą kwotę dostaje pampersy właśnie :) Więc na pierwsze parę tygodni życia Małego będziemy zabezpieczeni ;) Albo parę dni - zależy, czy będzie dużo sikał ;)
 
Lekator polecam kupić przed porodem, bo potem mąż nie ma zielonego pojecia co i gdzie ma kupić, a nawał pokarmu boli.
Jak byłam w szpitalu to biegał po salach takich zaaferowany tato, co mu żona kazała kupić laktator i nie wiedział co, jak i gdzie.
Popieram. Jak tylko wróciłam ze szpitala na 3 dzień już pod wieczór dostałam nawału i panika, jak sobie ulżyć. Mama biegała po aptekach 24 h i tak nic nie kupiła, a ja całą noc w strachu że dostanę zapalenia piersi czy jakiegoś zastoju. Bolało jak cholercia i nawet ściąganie ręczne nic nie dawało.
Teraz wolę być przygotowana i już się tym nie martwić.
 
Dziewczyny, nie wiem jak u Was ale tu u mnie w carefourze robią czystki magazynów:szok:!!!!!!!!!!!!! Wszystkie ciuchy są po 29 zł za kilogram!!!!!!!!!! Między innymi ciuszki dla niemowląt:szok:! Pełno oryginalnych body, śpiochów i pajaców Disneya:szok::szok::szok: i nie tylko!!! Ja mimo dużej ilości ciuszków nie mogłam się powstrzymać:sorry2: i kupiłam w kilku rozmiarach body z kubusiem puchatkiem. Wyszło 1,42 zł za sztukę:szok::szok:!!!!!! Śpioszki 1,58 zł za sztukę:szok::szok:!!!

Do tego opkupiłam jeszcze Matiego w ciuchy z toy story i siostrzenicy męża na urodziny dresy, bluzeczki, spodenki....
 
Dziewczyny, nie wiem jak u Was ale tu u mnie w carefourze robią czystki magazynów:szok:!!!!!!!!!!!!! Wszystkie ciuchy są po 29 zł za kilogram!!!!!!!!!! Między innymi ciuszki dla niemowląt:szok:! Pełno oryginalnych body, śpiochów i pajaców Disneya:szok::szok::szok: i nie tylko!!! Ja mimo dużej ilości ciuszków nie mogłam się powstrzymać:sorry2: i kupiłam w kilku rozmiarach body z kubusiem puchatkiem. Wyszło 1,42 zł za sztukę:szok::szok:!!!!!! Śpioszki 1,58 zł za sztukę:szok::szok:!!!

Do tego opkupiłam jeszcze Matiego w ciuchy z toy story i siostrzenicy męża na urodziny dresy, bluzeczki, spodenki....


Wow!!:) podjadę dzisiaj do "swojego" carefoura i zobacze:D ciekawe czy u nas też takie czystki robia.... mogli by, nie ukrywam:)
 
reklama
O, to może i ja się carrefoura wybiorę - taka okazja;-)
Ewa - dziwne, że wózek all inclusive a torby nie dali. Będziesz sobie musiała jakąś skombinowac - bo ona jest dośc przydatna na pieluchy, ciuszki na zmianę, kosmetyki czy mleczko/herbatkę.

Co do laktatora, to też będę miała wcześniej - opierając się na doświadczeniach siostry i jej męża biegającego z przerażeniem po aptekach, gdy sprzęt okazał się niezbędny zaraz po porodzie.
 
Do góry