reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

I mówicie, że laktator ręczny? Ja się na taki nastawiałam, ale znajomi mówią, że elektryczny lepszy... Tylko jak ten ręczny jest 3 razy tańszy, to chyba ten aspekt mnie przekona...
Ja polecam Avent Isis, Medela model Base albo Harmony lub Tommee Tippie. Ten pierwszy ciągnie super, nie zawiodłam się na nim. Miałam jeszcze Canpola ale z pompką ręczną. Jak dla mnie porażka.
 
reklama
Potwierdzam Aventa jest naprawdę super! Laktator z ręczną pompką przy nie umiejętnym używaniu(chyba każda kobieta na początku) potrafi na tyle mocno poranić sutki, że ciągnie się mleko z krwią.
 
wydaje i się, że laktator to można kupić spokojnie po porodzie.. albo kupi mąż ( każda apteka, supermarket) albo można zamówić kurierem i najczęściej przychodzi następnego dnia


za to ja jestem na etapie szukania Leżaczka/bujaczka lub huśtawiki -leżaczka bujaczka...

Mój typ na dziś MW-FP PRZENOŚNA HUŚTAWKA RAIN FOREST-WYS 24H (1221097130) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze wczoraj to był taki typ FISHER PRICE LEŻACZEK HUŚTAWKA CUDOWNA PLANETA (1209206502) - Aukcje internetowe Allegro


no nie wiem na co się zdecydować :baffled:
 
Potwierdzam Aventa jest naprawdę super! Laktator z ręczną pompką przy nie umiejętnym używaniu(chyba każda kobieta na początku) potrafi na tyle mocno poranić sutki, że ciągnie się mleko z krwią.

Ale Avent, przynajmniej ten ręczny - Isis, też ma ręczną pompkę. Czy ta wajcha to coś innego? Bo ceny na allegro kuszące, więc pewnie kupiłabym go nawet przed porodem. Nawet gdyby się miał nie przydać.
 
wydaje i się, że laktator to można kupić spokojnie po porodzie.. albo kupi mąż ( każda apteka, supermarket) albo można zamówić kurierem i najczęściej przychodzi następnego dnia


za to ja jestem na etapie szukania Leżaczka/bujaczka lub huśtawiki -leżaczka bujaczka...

Mój typ na dziś MW-FP PRZENOŚNA HUŚTAWKA RAIN FOREST-WYS 24H (1221097130) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze wczoraj to był taki typ FISHER PRICE LEŻACZEK HUŚTAWKA CUDOWNA PLANETA (1209206502) - Aukcje internetowe Allegro


no nie wiem na co się zdecydować :baffled:

ja narazie takich rzeczy nie kupuje bo z doświadczenia wiem, że bardzo często maleństwa to dostają od chrzestnych więc zobaczymy co dokupić jak będzie po prezentach :)
 
no niby chrzestni ..ale ja jakoś nie mam sumienia takimi drogimi prezentami chrzestnych obarczać już nie mówiąc, że ja mam trudność żeby wybrać taką huśtawkę co mi się podoba- a już na czyimś guście polegać nie chcę.

U mnie chrzestni będą mieć po 20-21 lat, więc wiesz.... na drogie prezenty nawet nie liczymy :)
 
mamolka obie są śliczne:)

z tymi chrzestnymi to w zasadzie różnie bywa, więc może lepiej liczyć na siebie.... Poz tym taka bujaweczka może być przydatna już od początku (dziecko zabierasz w nim ze sobą do kuchni np), a chrzest nie wiadomo kiedy będzie...
 
mamolka obie są śliczne:)

z tymi chrzestnymi to w zasadzie różnie bywa, więc może lepiej liczyć na siebie.... Poz tym taka bujaweczka może być przydatna już od początku (dziecko zabierasz w nim ze sobą do kuchni np), a chrzest nie wiadomo kiedy będzie...

dlatego właśnie ja już bym chciała taki bajer mieć jeszcze przed porodem... ew. już wybrać a zamówiłby ją mąż jakbym jeszcze była w szpitalu... z dwójką małych dzieci potrzeba każdej możliwej wolnej chwili...
 
ja tez lezaczek i zabawki typu mata zostawiam na pozniej. poza tym juz moj brat i dziadkowie pytali, co moga kupic dla malutkiej, wiec moze cos z tych rzeczy :)

ja mialam laktator AVENT ISIS, ale pozyczylam kolezance i nie oddala :wściekła/y: ja tam nie bylam z niego jakos bardzo zadowolona - recznie latwiej i szybciej mi sie sciagalo. poza tym moje dziecko butelek do ust nie chcialo wziac, wiec malo sciagalam.
 
reklama
ja mam wlasnie laktator avent reczny pozyczony tylko mam sobie wkladki do niego dokupic ale nie moge ich znalezc :O wiec nie wiem jak to bedzie i w sumie o co chodzi.

a hustawke,lezaczek, krzeselko mam taka FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK DELUX 3w1 (1206263756) - Aukcje internetowe Allegro w sumie z przesylka wyszla nas 400zl ale jestem z niej na maksa zadowolona bo jest superowa, no i gdyby nie to ze mieszkam w norge i nie mialam czasu to z pewnoscia mozna znalezc w b.dobrym stanie uzywane na allegro za nizsza cene, bo takie tez niedawno ogladalam gdyz kuzyni spodziewaja sie dzieciaczka
 
Do góry