reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

reklama
hej Dziewczyny :)
właśnie odebrałam wynik z wymazu z pochwy i trochę się martwię, bo nie wiem jak zinterpretować wyniki:
"wyhodowane drobnoustroje: staphylococcus koagulazoujemny wytwarzający beta-laktamzę metycylinowrażliwy" - wzrost średni. Spotkałyście się kiedyś z czymś takim? Wizytę mam dopiero za 10 dni, i nie wiem czy nie trzeba je przyspieszać...
Miłego weekendu :)
 
skrzyneczka zadzwoń w poniedziałek do gina/poradni i przeczytaj im pprzez tel.wynik i spytaj czy masz od razu ztym przyjść czy czekać 10 dni.
 
Morgaine - i tak planuję ale dopiero we wtorek, bo wtedy jest moja gin, ale generalnie wyczytałam, że to gronkowiec ale opinie różne, więc muszę czekać niecierpliwie do wtorku...
 
Hej Dziewczyny,
czy wam również tak strasznie dokucza zgaga i wymity 3x dziennie. Już nie wiem co mam jeść. Dzisiaj cały dzień leżę bo jestem zupełnie tym wykończona.

Pzdrawiam
 
Witam Was dawno nie zaglądałam na forum bo lezałam z gorączką w łóżeczku... az nie chce mi się o tym myśleć... jeszcze mnie ten hol...ny wirus trzyma ale juz powoli jest lepiej... w piątek pojechałam z M do lekarza, a tam Pani z recepcji że miejsc nie ma, mówię jej że jestem w ciąży i jakoś dała mi ostatni numerek co oznaczało czekanie... poszliśmy pod gabinet a tam co stare dziadki i co i nikt nie pomyślał żeby ciężarną przepuścić w szczególności że ja tam chorych nie widziałam.. jakoś udał mi się wcisnąc w kolejkę a lekarz na to że czemu mnie nikt nie przepuścił przeciez widac że jestem w ciąży i że nie najlepiej wygladam... no cóż Polski naród już młodziez jest teraz kulturalniejsza od tych staruszków bbrrr... no i lekarz przepisał mi leki nie wiele bo nie jest ich duzo jeśli chodzi o ciężarówki... Na gorączkę to tylko paracetamol i to ten w czystej postaci, na kaszel to praktycznie nic, ja ssałam cukierki... dostałam jeszcze pyrasol taki lek ziołowy w sumie no i antybiotyk jedyny dostępny ciężarówkom duomox i do tego osłonowy... aha i jeszcze rutinoscorbin i tak jakoś powoli z tego świństwa wychodze ale najgorsze to Kaszel już brzuch mnie od niego boli...
Ale się rozpisałam ale to dlatego że dawno mnie nie było.. pozdrawiam i życze miłego dzionka :*
 
reklama
Do góry