reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

byłam z tym plamieniem i mega bólami na IP dzisiaj, tam gdzie chcę rodzić. Pani z IP super, wszystko mi wytłumaczyła co i jak, zrobiła to KTG a potem ciśnienie zmierzyła no i czekałam z godzinę na doktor, którą myślałam, że pizdne w łeb:wściekła/y: najważniejsze pytanie dnia: czy chodziłam do szkoły rodzenia. ja mówię, że nie i jaaaaaaaaaaaka opindolka:szok::wściekła/y: no cholera jasna, nie chodziłam bo nie miałam możliwości a ona z wywodami, że gdybym chodziła, to bym wiedziała, że nie miałam po co przyjeżdżać, że takie plamienia są zawsze normalne (no kurde od kiedy zawsze są normalne?!), że jak nie chodziłam to nic nie wiem i do mnie z tekstem czy z dzieckiem do pediatry też nie będę jeździć?!:wściekła/y: grrrrrr no co za babsztyl głupi! mam nadzieję, że nie trafię na nią podczas porodu!

szczerze mówiąc to naprawdę głupia baba!
no ja pierdziele, zresztą nawet na szkole rodzenia mówią że lepiej się upewnić, ja w życiu plamień nie miałam podczas ciąży i teraz jakbym miała to bym też pojechała bo lepiej sprawdzić!! nie no ale bym się wkurzyła !!
 
reklama
Skorupka ale Ci sie babol trafil no...moja polozna zawsze powtarza ze jak jest krew to lepiej sie upewnic i podjechac do szpitala i ja bym tak zrobila
 
dzięki Dziewczyny! poczytałam w ogóle o tej babie w necie i ponoć jak nie chodziło się do SR to dla niej jest się skreślonym:szok:
 
skorupka jak trafisz na nią przy porodzie, to najwyżej powiedz, że chodziłaś na szkołę rodzenia, co Ci szkodzi. Ona i tak pewnie Cię nie będzie kojarzyć,
 
reklama
Morgaine zwlaszcza Ty i Twoje terapeutyczne niezdecydowanie :-D odrazu czuje sie silniejsza babka :-D hahaha lov ju :-)

wogole laski jakbym miala jutro umrzec to najchetniej do kazdej z was bym pocztowke z Big THANK YOU wyslala :-D haha wali mnie juz niezle, ide spac! :-)
 
Do góry