reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZELKIE dolegliwości- czyli zdrowie kwietniówek

Ja cały czas jem witaminy dla ciezarnych. Myslisz, ze to może jeszcze być za mało ? No nic, zobaczymy co lekarza powie. Pewnie bym się nie martwiła, gdyby nie to, ze zawsze miałam dobre wyniki. Dzięki za odpowiedz.
 
reklama
Na bank nie jest źle. Ja też brałam witaminki dla ciężarnych odkąd planowałam ciążę, czyli 7 miesięcy przed zajściem i do dnia dzisiejszego, a teraz i tak mam niedokrwistość. To na serio norma dla wielu ciężarówek. Tabletka żelaza raz dziennie i będzie git. Serio, serio. Zobaczysz :tak:.
 
popieram, popieram, popieram:) oprócz żelaza kup sobie buraka w tabletkach;-) też świetnie uzupełnia żelazo. w moim przypadku żelazo skoczyło o 1 jedną jednostkę w przeciągu miesiąca. lekarz powiedział, że to dużo
 
Ale dziwię się, że nie ma nic w necie o obniżonym poziomie ALAT. Pierwszy raz nie mogę czegoś znaleźć. Tylko piszą o podwyższonym poziomie.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała cukier w moczu? Lekarka jak oglądała wyniki, to zapytała tylko czy miałam badanie glukozy na czczo i krzywą cukrową. Ja tych wyników wcześniej nie widziałam i nie wiedziałam dlaczego pyta, dopiero w domu zobaczyłam ten cukier. Na czczo glukozę robiłam na początku ciąży i wszystko było w porządku. Po 50 g miałam za wysoki wynik, ale jak powtórzyłam po 75 g to już wszystko było dobrze. No i teraz nie wiem czy się martwić czy tak może być. Znacie się może na tym?

ja po 50g miałam nieznacznie przekroczoną normę, 144 (a norma 140), po 75g miałam na czczo92, po godzinie 144 (a norma 180), po 2h 151 (norma 140) no i lekarz ogłosił stanowczo cukrzycę, zresztą niestety się zgadza. A cukier w moczu świadczy właśnie o cukrzycy, ale nie wiem o czym jeszcze (no ja akurat nie miałam )....w każdym razie nie powinno go tam być. Może powtórz badanie samego moczu pod kontem glukozy właśnie.....
aha, ja na początku ciąży też miałam na czczo ok, dopiero później sie przyplątało...

ja z takich innych objawów to strasznie dużo pije, ciągle mnie normalnie "suszy"...a wcześniej, przed ciążą to normalnie odwrotnie, 2 kawy i mały soczek w pracy ledwo wmuszałam...
 
reklama
Bachucha, mi lekarka powiedziała, że te tabletki na gardło mogę brać. Poszłam do apteki, a tam babka doradziła jednak kupić ziołowe do ssania. Jest ich kilka do wyboru. Mnie tantum verde nie pomogło.
 
Do góry