reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Aneta bardzo dziwna ta niby ospa, mi sie wydaje, że to uczulenie na jakiś lek, albo na słońce...... nie wiem sama......... albo proszek- zmieniałas????

Słońca u nas ostatnio brak:no: leków żadnych mała nie przejmuje:no: nic nowego do jedzenia nie dostała:no: proszek ten sam od ponad roku:tak: wszelkie płyny do kąpieli itp itd tak samo więc za cholerę nie mogę dojść od czego mogłaby być wysypka:baffled:
 
reklama
Uczulenie to chyba nie jest bo krosta ospowa rozni sie od alergicznej...ale sie nie upieram:sorry2:

Moje wlosy wyszly ponuro - tam gdzie mialam lekko rozjasnione sa srebrno-siwe a reszta ujdzie w tloku..ale smutno..no i bede musiala km pojsc do fryzjerki, moze cos wymodzi:baffled:
 
hej witajcie

Anetasa, dziwna ta sprawa z wysypką. Całe szczęście że masz jakąś lekarkę której możesz zaufać, ciekawe co powie.

Agulka ale Ci fajnie że możesz sobie wybierać meble :-D Ja mam kuchnię 4 lata ale mi się znudziła i bym ją najchętniej juz zmieniła :tak::tak::-):-) No ale trochę bez sensu :-D:tak:

Hruda możesz dać zdjęcie tych włosów? A tak wogóle to gratuluję własnego przyszłego gabinetu. szkoda że tak daleko bo bym do Ciebe chodziła :tak:

A u nas uwaga jakieś jaśniejsze światło się przebija. Przez ten głupi deszcz cała ściana nam przemokła bo rynna jest dziurawa. Właśnie ją naprawiają w końcu, ale ściana w plamach :baffled:
 
Nie Agulka Zyrtec nie pomaga:no: ani wapno ani kąpanie w krochmalu:baffled: juz sama nie wiem co o tym myśleć może dzisiaj ta lekarka rozstrzygnie co to jest i w razie czegoś coś zasugeruje:sorry2:
 
Uczulenie to chyba nie jest bo krosta ospowa rozni sie od alergicznej...ale sie nie upieram:sorry2:

Właśnie tu jest pies pogrzebany bo na początku faktycznie to nie wyglądało na ospowe dopiero wczoraj zmieniły swój wygląd i przybyło ich na nogach:baffled:

no to wieczorej czekamy na diagnozę:tak:

Nie tak wieczorem bo kazałam M zadzwonić jak tylko pani doktor wyjdzie;-) więc myślę że najdalej około 17 będe już coś wiedzieć:tak:
 
Ostatnio szalałam na ebayu i kupiłam 4 :szok: pary butów, w tym jedne na obcasie który ma 12 cm:szok::szok: Nawet da się w nich chodzić :-D Tylko mnie trochę obciera materiał z góry. To nie jest raczej skóra. Macie jakiś pomysł jak go "rozbić". Podkleiłam już płatki żelowe ale chętnie bym im pomogła się rozchodzić.
 
Doti - fotka (koszmarna) na zamknietym

No i zadzwonili do mnie z tej Gdyni - ze mnie chca...nie wpowiem- schlebia mi to bo wczoraj lista sie skurczyla z ogromnej listy do 7 osob ( w tym ja) ale...jutro powiedzialm ze do nich zadzownie choc wiem jaka jest decyjza - wybieram moj gabinet:-)
 
reklama
Do góry