reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hrudzia pewnie co na swoim to na swoim;-) chociaż jakby dali porządną kasę to bym się zastanowiła;-)
Ale nie dadza. Wlasnie wczoraj dlatego pojechalam dio nich na te rozmowe liczac ze moze, moze...ale obstawali na swoim. Tylko procent.I wcale nie taki superowy. oczywiscie w przyszlosci moge liczyc na dobra pensje bo sie wdroze itd ale...Ja juz chyba chce byc na swoim - skromnie i z ciezka harowka ale na swoim:-)
Doti - co do butow to slyszalam ze cos bylo o skarpetkach z octem zeby rozchodzic za ciasne buty...nie glowy nie dam sobie uciac ( choc w sumie moglabym zamienic na taka z lepszym kolorem :baffled::-p:-D)
 
reklama
Doti ja słyszałam o skarpetach ale z denaturatem:shocked2: Owiń to miejsce szmatką i rozbij młotkiem. Serio! Może pomóc
Aneta,a truskawki? A we włosach ma? Alergiczne to raczej nie,no przynajmniej nie słyszałam o wysypce na całym ciele jeśli chodzi o alergie typu z pyłków.
 
Aneta,a truskawki? A we włosach ma? Alergiczne to raczej nie,no przynajmniej nie słyszałam o wysypce na całym ciele jeśli chodzi o alergie typu z pyłków.
Truskawkami gardzi i nawet nie ma mowy żebu je wzięła do ust:no: właśnie we włosach nic nie ma ani na buzi:baffled: tylko ze 2 nie wielie kropy na karczku już prawie we włosach:dry: a mnie na zlość się dziś czas dłuży a już bym chciała żeby było po wizycie lekarza i żeby było wiadomo co to za cholerstwo się przypałętała:wściekła/y:
 
No i jednak to na tle alergicznym pani doktor wskazała na psa że prawdopodobnie on coś przyniósł na sobie i mamy go porządnie wyprać:tak: jeszcze nam się teraz skojarzyło że młoda po remoncie ubraną pościel która nie pamiętam kiedy prałam i możliwe że to od proszku jednak:zawstydzona/y: no nic w każdym bądź razie kazała zmienić lek z zyrtecu na jakiś o szybszym działaniu i narazie jej nie kąpać tylko smarować podrokremem tym samym co na ospe to wtedy jej wysuszy to no i nie będzie tak swędziało:tak:
 
Aneta, i co? Pies wyprany? W pralce? ;-):-D

Hruda, czy Ty nie miałaś mieć dziś spotkania z Donkat? :confused:
:tak: i z Carioca. Fotki umieszcze wkrotce na zamknietym. Carioca byla bez Stasia:-(- ale dla oszczednosci sil dla malej kruszynki pod sercem:-)

Moje dziecko wlasnie zasypia bo dzis wyszalal sie na BBonowym specerku a ja mam szampanka i nie zawaham sie go uzyc (cytujac Carioce:-p)
...ale musze jeszcze BiznesPlan napisac:baffled::nerd: i chyba umile sobie to pisanie babelkami
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry