reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hrudzia Ty sama farbujesz wlosy?? ja tez bym chciala ale boje sie ze kicha wyjdzie:baffled:

Iza to napisz jutro jak tam po wizycie u lekarza

Majandra Ciebie nie moze zabraknąć na naszym forum!!!!

a ja padam na ryj po pracy- ale jutro wolne:-D
aha i humor dalej do dupy...
 
reklama
Hrudzia Ty sama farbujesz wlosy?? ja tez bym chciala ale boje sie ze kicha wyjdzie:baffled:
Ostatni raz sama farbowalam chyba przed matura..a teraz z wielkiej potrzeby zmian a malej ilosci kaski powzielam taka decyzje...ktorej efekt wlasnie widze w lustrze...i tak srednio. Jakas szara jestem...ale moze swiatlo do bani,a i makijaz juz nie pierwszej swiezosci...oby jutro bylo ok bo bede pukac do salonu mojej fryzjerki, ktora mnie zje...e jak psa.
Justyna - oj ty szalejesz osoatnio kosmetycznie, kobieto - depilacje, pazuki, pasemka, stopki...cos sie kroi?:-p:cool2:...czy juz skroilo...byl ten Pan od swiatla?:-p;-)
 
Ostatnia edycja:
mój brat chyba nie, raczej jego nerzeczona
:szok::szok::szok::szok:a czemu kurze do mnie zagląda , skoro Twój brat nie mam mnie w swoich znajomych:no::no::no::no:
:-D:-D:-D
chciałaś to masz "Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat w kalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce. To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi się cała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty do klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. "
BArdzo dziękuję:tak::tak::tak::tak::tak:

Obudził nas sms od szawgierki przed 6 , dzis o 4:25 urodziła córcię Kornelię, 60 cm i 4420g:szok::szok::szok: maja pierwszego 2,5 letniego Jeremiaszka:tak::tak::tak::tak:

Maja w nocy tylko dwa razy zakaszlała i poszła dziś do przedszkola:tak: ulga, bo jak mam wizję 2 m-cy z dwoma szogunami to mi się włosy jeżą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Adaś nie wyraźny ale jeszcze nie jest tak źle, wczoraj lekki stan podgorączkowy, kataru prawie brak, kaszel suchy ale mały:tak::tak::tak::tak:

Z rana słoneczko pieknie świeciło a teraz napływają chmury:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam i ja :-) u nas paskudnej pogody ciąg dalszy:wściekła/y: już mam dośc i wiem że zaraz mnie tu skarcicie ale chyba musz sie wybrać na solarium bo mi już ten chłód i szarobure kolory wokół zaczynają walić na mózg:confused:

ANETASA ta wysypka to faktycznie cos długo sie utrzymuje moze to jednak nie ta maśc a co innego no tak tylko co???? Kurcze cięzkie to zycie rodzica:sorry2:

Też tak uważam i tym bardziej sie dołuję:-( wczoraj dodatkowo te chrostki zmieniły swój wygląd i ja zaczęłam grzebać po necie to mi to do ospy spasowało:baffled: i zaczęłam grzebać dalej no i wyszło na to że faktycznie może to być ospa o nietypowym przebiegu:baffled: przyszła moja sąsiadka obejrzała małą i powiedziała ze jej zdaniem jak nic to na ospę wyględa:wściekła/y: a podczas 2 wizyt u tych naszych szamanek sugerowałam że to może być ospa ale one nie bo nie ma gorączki i powinna mieć te pryszcze za uszami :wściekła/y: więc pytam gdzie jest k*** mać napisane że każde dziecko każdą chorobę przechodzi identycznie:wściekła/y: no nic dzwoniła do 3 lekarzy ale akurat wczoraj nikt nie mógł przyjechać :wściekła/y: a nie chciałam jej maziutać niczym nie mając pewności. Także odpuściliśmy jej tylko kąpiel a dziś po 16 ma przyjechać do nas prywatnie moja ulubiona pani doktor. Jeśli potwierdzi że to ospa to raz że zrobie zadymę w przychodni a dwa że zabieram papiery i się przenoszę:sorry2:

no to jestem i ja...u mnie ferwor w zwiazku z gabinetem, mam nadzieje ze wypali. Oferty ida wirtulanie i fizycznie:-) ale juz moge ocenic jaka firma ma mnie w nosie (mnie czyli noweg klienta) a ktore sa bardzo rzetelne i dzialaja blyskawicznie i profesjonalnie.
Dzis bede dzwonic i podpisywac umowe przedwstepna. W koncu radosc nastala. Oby wypalilo:tak::-)

Oj kochana nawet nie wiesz jak miło się czyta takie słowa:-) trzymam mocno kciukasy za powodzenie Twojego biznesu:tak:

Agulka cieszę sie że u Was już trochę lepiej;-)
 
reklama
Do góry