reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

o rany jak mi milo, ze tak piszesz, ja sie czuje jakos tak nieteges. Ale pewnie znaczenie ma ze jestem wypoczeta, wysypiam sie, prawie nic nie robie. Dziekuje za spotkanko i jak zwykle czekam na nastepne :-)
 
reklama
Monia prezent dla bratowej kupiony???
kupiony:tak:wazon i obrusik:-)
a jak Igorek lepiej?

Hrudzia super z tym własm gabinetem :-)
Anetasa dobrze że to jedna nie ospa
Majandra pisz co ci ślina na język przyniesie ja lubie szczerośc i jeżeli mnie ktos skrytykuje to napewno się nie obraże;-)
 
była dzis u mnie koleżanka z mężem i z 10 miesięcznym synkiem i ten jego ojciec to jakiś przewrażliwiony jest:baffled:ten chłopczyk nic nie może brac do buzi żadnej zabawki bo od tego jest smoczek z jedzeniem też świruje wszystko Bio naweet zwyklej marchewki mu nie pozwoli ugotowac.Obiadki to chyba tylko słoiczkowe żadnych słodyczy prócz tych z Hipa ciasteczek. Strasznie przewrażliwiony jest na tle tego synka uważa że we wszystkim są utleniacze,polepszacze, sól itd.:szok:
acha i mam jeszcze pytanie czy ktoś ma ubezpieczone może auto w Link 4 chodzi mi o samo OC czy warto bo ogólnie cena przystępna i wszystko ok ale na necie są same negatywne opinie:sorry2:
 
Monia i ma racje bo tego gówna jest pełno ale cholera nie da się przed tym uchronić nasze dzieci cóż cywilizacja:baffled: a swoją drogą to już chyba jego jakaś fobia...

a u mnie była kumpela która jest w 9 tyg ciąży, problem tylko w tym ze tylko raz sie przespala z chlopakiem a dwa razy sie z nim spotkala:baffled::baffled::baffled:
pracujemy wszystcy w jednym zakladzie pracy a ten kutas sie wszystkiego wyparł,,, i biedna zostala sama z 3 cm fasolka...
 
reklama
Monia i ma racje bo tego gówna jest pełno ale cholera nie da się przed tym uchronić nasze dzieci cóż cywilizacja:baffled: a swoją drogą to już chyba jego jakaś fobia...

a u mnie była kumpela która jest w 9 tyg ciąży, problem tylko w tym ze tylko raz sie przespala z chlopakiem a dwa razy sie z nim spotkala:baffled::baffled::baffled:
pracujemy wszystcy w jednym zakladzie pracy a ten kutas sie wszystkiego wyparł,,, i biedna zostala sama z 3 cm fasolka...


o cholera, to sie dziewczynie trafilo... ale wydaje mi sie ze koles nie moze byc bezkarny, przeciez sa testy DNA.
 
Do góry