reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Oki jajecznica ze szczypiorkiem i pomidorkiem wrąbana.....

Szukam mebli do kuchni pod zabudowę, tzn wybieram jakie mi sie podobaja i znajomy ma zrobic taka jaka będę chciała, mam przedstwic mu projekt a on resztę....... ale za duzo tego jest:szok::szok::szok: od samego początku jedną mam w głowie:tak::tak::tak::tak:
 
Oki jajecznica ze szczypiorkiem i pomidorkiem wrąbana.....

Szukam mebli do kuchni pod zabudowę, tzn wybieram jakie mi sie podobaja i znajomy ma zrobic taka jaka będę chciała, mam przedstwic mu projekt a on resztę....... ale za duzo tego jest:szok::szok::szok: od samego początku jedną mam w głowie:tak::tak::tak::tak:
A jaka?

Czesc Babony:-)
Mj glodomor dla odmiany podziekowal za sniadanie:szok::wściekła/y: a ze o 12 przychodzi do mnie klientka i licze na Staska ze bedzie grzeczny i nie glodny...no, zobaczymy:dry:

Anetasa - jestem ciekawa co lekarka powie...a jesli:tak::wściekła/y:to rob zadyme - slusznie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::tak:


Na zachodzie cos pojasnialo...jakos mile stamtad i czule...:sorry2:
 
Agulka kuchnia bardzo ładna choć ja z kolei odmiennie od Hrudzi wolę bardziej nowoczesne style:-p ale to Twój tron;-)
Hrudzia wczoraj zadzwoniłam do tej naszej szamanki mówiąc jej że te chrostki przeszły w iście ospowe a ona co odrazu asekuracyjnie powiedziała że na początku to napewno nie była ospa:wściekła/y: być może teraz sie przyplątał:wściekła/y: no nic czekam do tej 16 jak na szpilkach M ma mi dać znać:tak: a w razie czego zadymy robić wielkiej nie będę tylko pójdę i podziękuję komentujać na całą poczekalnie że u szamanów co głupiej ospy rozpoznać nie potrafią leczyć dziecka ani siebie nie będę:wściekła/y:
 
Hrudzia ta biała tez jest sliczna, podobnie do Ciebie lubię klasyczne meble, nawet w pozostałych pomieszczeniach, nie trawię teraz tego nowoczesnego stylu, jak dla mnie to za zimny
 
:szok::szok::szok::szok:a czemu kurze do mnie zagląda , skoro Twój brat nie mam mnie w swoich znajomych:no::no::no::no:

Nie mam pojęcia, weź i zapytaj co taki aktywny;-)

Obudził nas sms od szawgierki przed 6 , dzis o 4:25 urodziła córcię Kornelię, 60 cm i 4420g:szok::szok::szok: maja pierwszego 2,5 letniego Jeremiaszka:tak::tak::tak::tak:
Ale bysior:szok:
pogoda znowu się zrąbałą,bo do wczorajszego wiatru doszedł jeszcze jakiś deszcz:baffled:
Aneta żeby konowały na ospie nie poznały się?? Mateusz np. nie miał gorączki

I tak jakoś nudno mi dzisiaj...
 
pogoda znowu się zrąbałą,bo do wczorajszego wiatru doszedł jeszcze jakiś deszcz:baffled:
Aneta żeby konowały na ospie nie poznały się?? Mateusz np. nie miał gorączki

No właśnie one się upierały przy tej gorączce:wściekła/y: przede wszystkim no ale nie wieszam jeszcze na nich psów bo może to jednak nie będzie ospa:baffled: ale jeśli nie to już nie wiem co:no: choć raz już tak było że obie mi Tuśkę leczyły i twierdziły że fszystko osłuchowo ok że to lekkie przeziębienie a mała mi glutami zwracała a ta lekarka co ma być dziś przyjechała osłuchała i już szło na oskrzela dała antybiotyk i po 3 dniach miałam zdrow dziecko a tamte jak mantre powtarzały eurespal i eurespal:wściekła/y: chyba siedzą w kieszeni tego koncernu farmaceutycznego:wściekła/y:
 
reklama
Justyna chyba tak zrobię;-):-D:-D:-D

Aneta bardzo dziwna ta niby ospa, mi sie wydaje, że to uczulenie na jakiś lek, albo na słońce...... nie wiem sama......... albo proszek- zmieniałas????
 
Do góry