reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Anetasa - Milosci co uskrzydla:tak::-):tak::-)
Carioca - czuje ze jestes ciut podlamana...ale nie wiesz kiedy a nawyki Staska sie zmienia. Moze na inne ale TO:-D mu niebawem minie. A jak urodzi sie Sabinka(?) okaze sie troskliwym bratem - skat wiesz. oj Cie zaskoczy!:tak::-)
Nuska - to ja lece na Zamkniety
Justyna - widze ze znalazlas juz poradnie.:-)
Monia - nowa fryzura w minute - tojest to! Teraz nowa kiecka i szaaaaalejesz kochana:tak::cool2::-)

Obejrzalam wlasnie Benjamina Buttona...za rada Justyny!:-)
Choc po amerykansku wyciska lzy to jednak dobry film. Brad Bradem:sorry2: ale ta Kate Blanchet - uwielbiam te kobiete - taka dostojnie piekna!

No i slucham nowej plyty moich ukochanych Placebo - super! U2 mnie zawiodlo nowym albumem a ci daja czadu:tak::rofl2:...i psia kostka, nie moge byc na ich koncercie na Openerze w Gdyni bo akurat jade na to wesele do Mragowa...wrrrrr
 
Ostatnia edycja:
A co to ja pierwsza:szok:
ja tak na szybciutko bo Mateusz ma suchy duszący kaszel i niewiem co mu podac bo co mu dam syrop to zaraz zwymiotuje oczywiście przez ten duszący kaszel:-:)wściekła/y:
 
reklama
Monia a może krople przeciwkaszlowe? sinecod
nie mam kropli ale dałam mu odpowiednic Sinecod w syropie i dałam mu jeszcze diphergan ale kaszel nadal go męczy :-(po jakim czasie leki powinny zadziałac?
kurcze jestem umówiona w mieście z koleżankami i niewiem czy jechac czy nie :confused:ale gorączki nie ma:no:poczekam jeszcze z 10 min i zobacze czy będzie poprawa:sorry2:
 
Do góry