reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Cześć witam się wieczorkiem.

Nuśka gdzie uciekasz! Wracaj!
Carioca, życzę udanej fuchy:tak::-D Wiem coś o tym, dobra fucha nie jest zła:-D

Dzisiaj wpadła do mnie Luandzia i dzieciaki razem się bawiły. Ależ Zuzia ślicznie mówi :tak: super.
Powinnam coś robić ale może wrzucę jakieś fotki
 
reklama
Majandra - dlatego najczesciej daje mu jednak albo słabą herbatkę owocową, albo lemoniadkę. Skubany od czystej wody zupelnie sie odzwyczail, niestety - w zeszlym roku tylko wode mu dawalm. Nie jestem pewna, ale chyba rooibos wlasnie teiny nie zawiera, natomiast sprawdz te herbatke z Sagi, bo czesto tzw herbatki owocowe to zwykle herbaty jedynie aromatyzowane, a niektore tylko w skladzie maja faktycznie tylko owoce.
No widzisz - czyli jednak odpieluszkowanie mozna powiedziec sie udalo :))))))
Doti - koniecznie zdjecia poprosimy. Pamietam jak jakis czas temu Luandzia dala linka do nagrania jak Zuzia mowi - teraz to juz pewnie jak przedszkolak.
 
natomiast sprawdz te herbatke z Sagi, bo czesto tzw herbatki owocowe to zwykle herbaty jedynie aromatyzowane, a niektore tylko w skladzie maja faktycznie tylko owoce.
Sprawdziłam zanim kupiłam. Nie mają czarnej herbaty w składzie.
No widzisz - czyli jednak odpieluszkowanie mozna powiedziec sie udalo :))))))
:-D:-D:-D:-D

A propos pieluszek to w Biedronce są obecnie Huggiesy superflex za 40 zł. Ostatnio się na nie przerzuciliśmy i są naprawdę fajne.:tak:
 
Nuska - to szkoda, ze juz poszlas :-( Wspolczuje przebojow zoladkowych Igorkowi, ja to bym wiesz - czosnek i probiotyk :-)

Zapodane :-):tak:
A dodatkowy grosz zawsze mile widziany tylko proszę uważaj na WAS:-)

Nu ska a Ty teraz gdzie sie podziewasz??????

jestem jestem a co myślałaś że się mnie tak szybko pozbędziecie ;-):-D:rofl2:

Cześć witam się wieczorkiem.

Nuśka gdzie uciekasz! Wracaj!
Carioca, życzę udanej fuchy:tak::-D Wiem coś o tym, dobra fucha nie jest zła:-D

Dzisiaj wpadła do mnie Luandzia i dzieciaki razem się bawiły. Ależ Zuzia ślicznie mówi :tak: super.
Powinnam coś robić ale może wrzucę jakieś fotki

O to czekamy na fotki a jak Luandzia się czuję ? Brzuszek już widać? A jak wasze staranka działacie??? Czy może dliście sobie na luz??


Wiecie co ja tydzień w sobotę idę na wesele i .................... nie mam co ubrać :zawstydzona/y::-p:rofl2: myślałam że pójdę w kiecce z poprzedniego wesela ale musiałabym nie oddychać i nie siadać tak się dopasowna zrobiła to na pewno po praniu:-D:-D:-D:-p
A teraz w sobotę śmigamy na panieńskie tyle imprezowania przede mną tylko co ja ubiore na to wesele nie lubię poszukiwań na ostatnia minutę :baffled:
 
To drogie te huggiesy. ja kupuję max za 35 jak są w promocji w marketach. w biedronce jak były promocje to były po 30 - ale dawno nie trafiłam (nie bywam :-D)
 
Co do picia to Igor uwielbia wodę:tak::tak::tak: soki też pije ale czasami nawet mówi że "soku nie tylko woda"

Majandra
to odpieluszkowanie u Was pełną "gębą" idzie super u nas narazie udało się wprowadzić samodzielne zasypianie za odpieluszkowanie zabiorę się w przyszłym miesiącu taki jest plan:-)
 
Tak kupuję tylko te superflex. Może w wawie są droższe? One normalnie też jakoś 44 czy nawet więcej ale często są taniej. I chodzi mi o te duże paczki.
Ale ostatnio kupiłam z Lidla i są wcale nie gorsze.
Jeżeli chodzi o odpieluchowanie to... nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Oskar zwiewa z nocnika. Jak go sadzam jak widzę że ciśnie to się chłopak blokuje i nic nie zrobi.
 
reklama
Tak kupuję tylko te superflex. Może w wawie są droższe? One normalnie też jakoś 44 czy nawet więcej ale często są taniej. I chodzi mi o te duże paczki.
Nosz kurna. Ale zdzierstwo u nas :wściekła/y: Ale dziwne, że Biedronka ma różne ceny w zależności od miejscowości. Zawsze mi się wydawało, że w całej Polsce takie same ceny są. To u nas te 40 zł to ogromna promocja :sorry:
 
Do góry