reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ależ miałam noc, nie mogłam zasnąć do 5tej rano. Przy okazji wyhaczyłam, że sąsiad ma kochanke, co za ćwok. Wychodziła od niego rano i pruła się na całą ulicę, pokłócili sie.

Asiek - moj Stasiu tez gada w swoim jezyku - intonuje tak jakby zadawal pytanie, albo sie wyklocal. Mowi troche juz po naszemu, ale nie mozna sie jeszcze dogadac.
Hruda - pieluszek jest 44 i kosztuja 30 zł. Sa delikatne, przewiewne i chłonne.
Monia - szczerze mowiac jak napisalas o tym, ze Mati duzo pije to przyznam wpadl mi na mysl wysoki poziom glukozy, ale skoro od zawsze tak lubi to chyba po prostu sie tak przyzwyczail.
Kasiu - to milo czytac ze jestes zadowolona z pracy, szkoda ze nie pracujesz u nas na poczcie. U nas zreaszta w okolicy mnostwo starszych osob i zawsze na poczcie robia kolejki, bo nie maja bankowych kont internetowych :laugh2:


Moje chlopaki na procesji, a ja wysiaduje moje jajo.
 
Majandra super masz z tymi pieluchami, ale co prawda to prawda koszty wyrównują się z proszkiem, wodą i prądem :tak:
mam takie samo zdanie:tak:

hej.....

Dzień zaczął się okropnie, Maja nie chciała ubrac sweterka bo jej zdaniem nie pasował do sukienki,............. W końcu trafiliśmy na koniec procesji, potem obiadek i kawusia i kolacja u rodziców........
Mały głośsno wołał siusiu kiedy na ostatnim ołtarzu było podniesienie i była cisza............ u mamy też ładnie chodził do kibelka, pilnował się bo wzięłam za mało pieluch ( tak długo nie planowałam u rodziców siedzieć)

Carioca ale detektyw z Ciebie.....

Kasia fajowo jak robota Cie cieszy:tak::tak::tak:

My mielismy poważna rozmowę z rodzicami i prawdopodobnie juz niedługo weźmiemy kredyt a nie za 4-5 lat:tak: Ostatnio dużo o tym myślimy i J rozgladał się po różnych bankach i znalazł takowy który może nam go udzielic przy naszych śmiesznie niskich dochodach......... Jestem tak podjarana, bo marzenia są prawie na wyciągnięcie ręki.... i Maja MOŻE pojdzie do szkoły juz w innym mieście:tak:
 
Agulka bardzo, ale to bardzo trzymam kciuki za Wasze plany!!!!! Oby się udalo!!!!

Ja już sama nie wiem kiedy w końcu będe mogla powiedziec, że jeste na swoim czemu ostatnio kiedy była u Nas mama teściowa zabrała ją do tego swojego domku, aby pokazać jak idą postępy w remoncie podobno teściowa powiedziała (wiem to od mamy) że jeszcze 4 lata z nią wytrzymam :wściekła/y::crazy: teraz nie wiem czy mama sabotuje moje kontakty z teściową ze względu na dawną zazdrość z powodu kontaktów jakie mnie łączyły z teściowa czy rzeczywiscie o czymś nie wiem :confused2::sorry: bo plany były jasne góra GÓRA wczesna wiosma 2010 i tesciow nie ma!!!!!

Kuba nie miał dziś drzemki i był niedo zniesienia!!!!! Teraz zasnac nie moze siedzi mi na kolanach i jeczy!!!! :crazy:
 
Nuska - wyszelej sie na Panienskiem:tak::-)...a jakis "sensowny" Pan bedzie:-p:rofl2:?

Niestety nie :-ppani młoda ma z panem młodym umowę on żadnej babki ona żadnego faceta ale idziemy na imprezkę i będziemy miały wszystkie na głowach czerwone rogi:-p:rofl2:

Dzień zaczął się okropnie, Maja nie chciała ubrac sweterka bo jej zdaniem nie pasował do sukienki,............. W końcu trafiliśmy na koniec procesji, potem obiadek i kawusia i kolacja u rodziców........
Mały głośsno wołał siusiu kiedy na ostatnim ołtarzu było podniesienie i była cisza............ u mamy też ładnie chodził do kibelka, pilnował się bo wzięłam za mało pieluch ( tak długo nie planowałam u rodziców siedzieć)

Już się zaczęło typowa kobieta :-D:-D:-D:-D:-D
Co do planów to oby się udało superrrr (ja ciągle pamiętam że obiecałaś nas CAŁE BB-owiczki zaprosić na parapetówkę;-) )
 
reklama
Do góry