reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam my również już po spacerku dziś była przyspieszona wersja bo coś ciężkie chmury wisiały bałam się, aby deszcz Nas nie złapał i pochodzilismy zaledwie godzinke. Teraz mały śpi a ja mam czas na BB ;-)

Agulka może kary nie działają z braku konsekwencji??? Czy zdarza Ci się przymknąć oko na daną kare i jej nie egzekwować??? Bo jeżeli tak to Maja nauczyła się, że mama pokrzyczy popsioczy i jej przejdzie więc nie przejmuje się zbytnio.

Do Tygryska nie mam kontaktu, ale ostatnio jak była pisała że ma kołomyje w domu więc i zajrzeć nie ma czasu :tak:

Asiu firanka bardzo ładna :laugh2: w lipcu będę chciała sobie kupić coś nowego do okna w kuchni, ale jeszcze nie mam koncepcji co to będzie.
 
Dziewczyny pomozcie dziecko cos mi popstrykalo na laptopie i ikony na pulpicie zmienily rozmiar na bardzo duz i nie uie tego zmienic taka ciemna jestem wie ktoras moze jak sie z tym uporac szukam i szukam i nic
 
ten film "Droga..." też chciałbym zobaczyc tylko czasu brak na ściągnięcie:sorry:
Agulka może kary nie działają z braku konsekwencji??? Czy zdarza Ci się przymknąć oko na daną kare i jej nie egzekwować??? Bo jeżeli tak to Maja nauczyła się, że mama pokrzyczy popsioczy i jej przejdzie więc nie przejmuje się zbytnio.
Kasia ja jestem ta zła w naszej rodzinie, jak mówię NIe to NIE:sorry: więc nie przymykam oka...... nie wiem co mam robić....... niech juz minie kryzys 5 -latka...... a nastepny najgorszy........ bunt 12-13latki, oj wtedy to będą cyrki juz sobie to wyobrażam:sorry::tak::tak::tak:

Adaś śpi a nad nami wiszą ciemne chmury, zastanawiam się czy pranie wieszać....... i ciekawa jestem co będzie jeśli zacznie lać...... a te zakończenie na wolnym powietrzu:rofl2::sorry:
 

Monia
dzieci dziś grzeczniejsze?
no dzis są nawet grzeczni:-)widzę że Mateuszowi brakuje jeszcze tej drzemki w dzień bo jak nie śpi to jest taki zmierzły że szok:wściekła/y:ale dziś już ładnie nyna więc reszta dnia będzie ok:-)
aha dzwoniła ostatnio do mnie koleżanka z zaproszeniem na kawke na dzisiejszy wieczór z mężem i z dziecmi bo ma robic jakiś pokaz z amweya czy jakoś tak i wcale mnie tam nie ciągnie jakos nie lubię takich pokazów ale koleżance bardzo zaleźało na naszym przybyciu więc się zgodziłam:eek::baffled:
oglądałam dziś rano Perfekcyjną Panią Domu i jakośmnie wzieło na sprzątanie :rofl2:
Agulka na Olę też kary za bardzo nie działają jak się uprze to musi byc tak i koniec wscieka sie i obraża ma takie nerwy że :szok:może to tak jak KAsia pisze wina konsekwencji:sorry:
 
U nas też niebo zachmurzone,ale raczej nie na deszcz. No mam taką nadzieję,bo ide pościel powiesić jeszcze i bebechy mam na balkonie( jeśli można nazwać to balkonem:crazy:)
 
Ja też się zbieram bo młody się obudził i chodzi i woła AM no i jeszcze dalsze sprzątanie mnie czeka a chęci już odeszły:wściekła/y:
 
reklama
Kurcze napisałam długiego posta ale u nas przeszła straszna burza wybiło mi korki no i wszystko znikło ...
więc witam ponownie Zuzka zasnęła dopiero koło drugiej więc ciekawe kiedy pójdzie spać mam nadzieję że jednak normalnie bo W już tyra ostatkiem sił i na wieczór mamy zaplanowany film z wypożyczalni i słodkie nic nie robienie ...
to znaczy zaraz po tym jak zrobimy zakupy i przygotujemy jedzenie na jutro bo będziemy mieć gości
Nuśka jak Igorek mam nadzieję że to tylko niestrawność i że Małemu już lepiej
 
Do góry