reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

wyszło słoneczko i dzieci poszły na dwór a że przyszli dzieci sąsiadów (2chłopców w wieku 8 i 10 lat) to ja mam luzy i siedzę sobie w domku na kompie:-)
 
reklama
długo się nie nacieszyłam tymi luzami bo zaledwie 15min ale dobre i to:-)
czy wasze dzieci też tak dużo piją???Mati ciągle by chodził z butelka i obojętnie czy to woda,herbata czy sok:sorry:wodę 0,5l jupik potrafi wypic całą na raz i nie zostwi na później wogóle nie odłoży butli gdy jest pełna a jak wypije to przychodzi i wciska mi do ręki że chce jeszcze:szok:
 
Witam

Co do Igorka cały dzień było ok ale jak go odbierałam to puścił takiego pawia że musiałam go całego przebrać a sama wracałam w mokrych ciuchach (dobrze że miałam auto bo tak w autobusie to by chyba na mnie dziwnie patrzeli ale co tam na pewno by było miejsce siedzące bo nikt by koło mnie nie chciał usiąść;-):-D), teraz jest ok nawet zjadł pół kawałka chlebka i teraz gania i się bawi mam nadzieję że już będzie dobrze.

A jak tam u Was kochane jakieś plany na długi weekend ??? JA nie mam wielkich planów bo w piątek idę do pracy (za dużo papierów mi się nazbierało )
 
Nie no sama tu tak będę siedział już z nudów zjadłam 9 (małych):zawstydzona/y: pączków mniam mniam dobre były

EDIT: nie to nie;-) pa pa idę sobie

Anetasa hop hop jak remoncik ?
 
Ostatnia edycja:
długo się nie nacieszyłam tymi luzami bo zaledwie 15min ale dobre i to:-)
czy wasze dzieci też tak dużo piją???Mati ciągle by chodził z butelka i obojętnie czy to woda,herbata czy sok:sorry:wodę 0,5l jupik potrafi wypic całą na raz i nie zostwi na później wogóle nie odłoży butli gdy jest pełna a jak wypije to przychodzi i wciska mi do ręki że chce jeszcze:szok:

Monia u nas to samo, własnie miałam też się o to pytać.
Nie no sama tu tak będę siedział już z nudów zjadłam 9 (małych):zawstydzona/y: pączków mniam mniam dobre były

EDIT: nie to nie;-) pa pa idę sobie

Anetasa hop hop jak remoncik ?
Nuska jestem i zajdam chipsy i popijam:tak: Oby juz Igorek nie haftował......

My już po. Impreza zakończeniowa SUPER, Mai tak sie podobało, że zrezygnowała ze sypania kwiatków i nie musielismy jechac na próbę...... powiedziała cyt: za rok będę starsza to będę sypać.

Adaś zachwycony, jeździł wozem strażackim, strzelał, zjeżdżał, skakał........ było na prawdę bardzo fajnie. Żarcia dla dzieciaków przygotowali tyle, że rodzice się najedli i cała wioska ( bo to było 3 km od nas) i jeszcze zostało.......
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkiem. Chyba mam fuszkę to taką, którą mogę nawet teraz wykonywać, ale nie będę zapeszac. Bardzo sie ciesze, bo nie chce ruszac moich twardych zaskorniakow, a przydaloby sie cos na waciki, bez brania od meza.
Dzis mam wyniki morfologii - oczywiscie mam lekka anemie, w ciazy zawsze mnie dopada, nie wiem co za moja uroda. Robimy codziennie swieze soczki, najczesciej buraczkowy, wcinam codziennie mieso, no i tak malo hematokrytu. Jak nei jestem w ciazy to wszystko jest cacy.

Monia - jak duzo Mati wypija? Od zawsze tak czy ostatnio? Stasiu chyba pije mało - max ok 0.75 litra picia dziennie, a zazwyczaj raczej 0.5 l a jak nie jest ciepło to i mniej. Podaję mu delikatne herbatki owocowe, rooibosa, wode z soczkiem swojej roboty albo lemoniadkę. Ale jakbym mu dawala te pyszne kupne soczki to pewnie wypijałby wiecej.
Nuska - to szkoda, ze juz poszlas :-( Wspolczuje przebojow zoladkowych Igorkowi, ja to bym wiesz - czosnek i probiotyk :-)
Asiek - to znajomi napewno beda zachwyceni nowymi firankami, mnie sie podobają :tak:
Agulka - witaj ;-)
 
reklama
Stasiu chyba pije mało - max ok 0.75 litra picia dziennie, a zazwyczaj raczej 0.5 l a jak nie jest ciepło to i mniej. Podaję mu delikatne herbatki owocowe, rooibosa, wode z soczkiem swojej roboty albo lemoniadkę. Ale jakbym mu dawala te pyszne kupne soczki to pewnie wypijałby wiecej.
Maciuś tez pije mało. Daję mu owocową Sagę. Lubi też zieloną herbatę, rooibosa, czerwoną, ale daję mu tylko na spróbowanie, bo ponoć każda herbata ma teinę (prócz oczywiście owocowych). Soków żadnych nie lubi. W ogóle nie lubi słodkich napojów. Od wczoraj zauważyłam też, że nie sika do pieluchy. Do nocnika mało, za to z nawiązką do spodni i na podłogę :baffled::eek::confused2:
 
Do góry