reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Majandra - a masz Lidla gdzies na podoredziu? Bo te lidlowskie pieluszki sa naprawde dobre i w tej cenie co Dada.
Nuska - uwazam na siebie i Sabinkę, spokojna glowa, jestem ostatnio taka ksiezniczka, ze ho ho. Zazdroszcze wieczoru panienskiego :sorry: ech....:sorry:
Doti - polecam natrzymywanie Oskarka nad kibelkiem, Stasiu uwielbia patrzeć jak siusiki leca. Na nocniczku nie zawsze zrobi a nad sedesem zawsze chociaz kropelke wydusi.

Milej nocki życzę, idę spać, pa!
 
reklama
Carioca ale on wrzeszczy bo się chyba boi kibelka. W każdym razie na nakłądce nie siądzie.

Kurka wodna stoi tu koło mnie wino i się patrzy a mi się go tak strasznie chce. Ale kupiłam go bo jedziemy jutro do znajomych i nie powinnam... :sorry::no:
 
i ja witam się wieczorem mieliśmy z W spędzić romantyczny wieczór ale mój małżonek postanowił wypożyczyć sobie 39 i pół i ogląda :sorry2: a ja zjadłam paczkę żelków i mi niedobrze :crazy:
Doti czekamy z Zuzką na rewizytę ;-)
 
Halo pobudka :-D:-D

my juz od 6,30 nie spimy ale Jula wczoraj zasneła o 19 więc nie ma co sie dziwic z tak wczesnej pobudki:-p:sorry:


któraś prosiła kiedyś żebym dała namiary na sprzedawce z allegro u którego wywołuje zdjęcia oto link 100 zdjęć 10x15 KODAK SUPRA ENDURA 27 gr/szt SS (659385115) - Aukcje internetowe Allegro


Jeżeli chodzi o odpieluchowanie to... nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Oskar zwiewa z nocnika. Jak go sadzam jak widzę że ciśnie to się chłopak blokuje i nic nie zrobi.


tak samo jak u mnie:baffled: zazdroszcze Majandrze bo ja naprade nie wiem jak nauczyć Julie siusiania do nocnika bądz kibelka:baffled:

wogóle martwi mnie ze ona tak mało mówi:-( i po co mam ja uczyc odpieluszkowania jak ona nie powie ze chce kupe lub siku:-(
 
Witam piękne panie w tej jakże piękny poranek :-D

Moje dziecie właśnie się budzi a ja wskakuje na 5 min przywitać się :laugh2:

Asiu ja również idę jutro do pracy, ale tylko od 8 do 14 :rofl2: więc nie przejmuje się tym bardzo.

Majandra super masz z tymi pieluchami, ale co prawda to prawda koszty wyrównują się z proszkiem, wodą i prądem :tak:

Wczoraj godziny w pracy mineły mi nawet nie wiem kiedy :laugh2: oj miałam wczoraj roboty miałam nadmiar odesłać do Będzina i w ogóle bardzo dużo wpłat było. Ale daje rade jako tzw stary pocztowiec ;-):-) tak mnie kierowniczka nazwała. Cieszę się, że praca która przynosi mi satysfakcje dobrze mi idzie. Super się czuje z taką odpowiedzialnością za tyle kasy i tyle roboty, która mi doszła. Chyba troszku rekompensuje sobie te studia :-p

Moniu Agulka nie doradzę w kwestii dzieci pięcioletnich bo nie mam takowych. Ale może coś jest w tym uporze małych brzdąców.

Nuśka a jak dziś Igorek się czuje???? Doszłas po czym tak mu się zwraca????
 
Monia - jak duzo Mati wypija? Od zawsze tak czy ostatnio? Stasiu chyba pije mało - max ok 0.75 litra picia dziennie, a zazwyczaj raczej 0.5 l a jak nie jest ciepło to i mniej. Podaję mu delikatne herbatki owocowe, rooibosa, wode z soczkiem swojej roboty albo lemoniadkę. Ale jakbym mu dawala te pyszne kupne soczki to pewnie wypijałby wiecej.
oj dużo dużo i to już od zawsze. wczoraj zrobiłam mu herbatkę jabkowo-miętową i myślałam że może nią pogardzi ale nie jemu wystarczy że mokre:-D
Wiecie co ja tydzień w sobotę idę na wesele i .................... nie mam co ubrać :zawstydzona/y::-p:rofl2: myślałam że pójdę w kiecce z poprzedniego wesela ale musiałabym nie oddychać i nie siadać tak się dopasowna zrobiła to na pewno po praniu:-D:-D:-D:-p
A teraz w sobotę śmigamy na panieńskie tyle imprezowania przede mną tylko co ja ubiore na to wesele nie lubię poszukiwań na ostatnia minutę :baffled:
to tak jak ja:crazy:w środę idę na bierzmowanie jako świadek a też nie mam w co sie ubrac:no:a takie kupowanie na ostatnią chwile przy moim D to normalka:wściekła/y:dziś mu powiedziałam że jak będziemy jechac na wczasy to założe się że zakupy będziemy robic dzień przed:wściekła/y::rofl2:
tak samo jak u mnie:baffled: zazdroszcze Majandrze bo ja naprade nie wiem jak nauczyć Julie siusiania do nocnika bądz kibelka:baffled:

wogóle martwi mnie ze ona tak mało mówi:-( i po co mam ja uczyc odpieluszkowania jak ona nie powie ze chce kupe lub siku:-(
Mateusz też mało mówi i nie zawoła że chce siku albo kupe:no:ale ostatnimi czasy też wziełam sie za odpieluszkowanie kilka dni temu zostawi łam go w samych spodniach bez pampersa i postawiłam w pokoju nocnik i co chwile go wysadzałam aż w pewnej chwili młody sam poleciał na nocnik i usiadł na niego i zrobił siusiu:tak:ale w spodniach:sorry:więc od wczoraj lata po domu z siusiakiem na wierzchu a nocnik stoi w widocznym miejscu w pokoju i co chwile mu przypominał żeby szedł zrobic siusi i małe efekty są:tak::-)

a u nas piękna pogoda:-):-):-)
 
reklama
Tez sie witam drogie Panie:-)
Maz wczoraj zajechal i dzis jedziemy na Polwysep na lody tudziez gofry:-p:-D bo pogoda cudna...mam nadzieje ze na procesje gdzies po drodze nie natrafimy:eek:
Nuska - wyszelej sie na Panienskiem:tak::-)...a jakis "sensowny" Pan bedzie:-p:rofl2:?
Carioca - a te z Lidla pieluchy to za ile i ile sztuk?

...i to tyle na ten temat. Milego dnia:tak::happy::cool2:
 
Do góry