reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

To tak jak moja siostra;-) ona też o tym marzy:tak: właśnie na dzien dziecka sprezentowałam młodemu kolekcję teletubisi z nadzieja że może to go zainteresuje a siostra znajdzie choc chwilę wytchnienia;-)
Szczerze mówiąc ja nie mam jakiegoś zbytniego parcia na tv wiec nie dziwie się Małemu i z drugiej strony nie podejmuje szczególnych starań na zmuszenie Młodego do oglądania Jak nie chce to nie. Ja jakoś przeżyje Dla mnie ważniejsze jest, ze chce oglądać książeczki i ze słuchamy radia.
 
reklama
Hej dzień dobry :-)
Ja też mam chwilę na swoje sprawy bo małego dałam do łóżka. Piszczał niemiłosiernie, zauważyłam że w łóżku się uspokaja;
pewnie zaśnie, dzisiaj taki senny dzień, pogoda paskudna.

Telewizora to bym się najchętniej pozbyła, tylko P nie chce :-D Uważam że bardzo zaburza rozwój koncentracji u dzieci, zwłaszcza takich małych jak nasze. Oskar lubi słuchać bajek (bajki-grajki, ulubiona to chatka puchatka:-D), wtedy się ładnie skupia i wycisza.
 
reklama
Do góry