reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

to oni jeszcze istnieją??
U nas słonko:-) Nareszcie!

Przekonam się w sobotę na koncercie;-)

Asiek, z tego co wiem, to do okulisty nie trzeba skierowania :eek::baffled:

Właśnie miałam pisać że nie trzeba skierowania:no:;-)

Aneta,a zrzuć płytę na Chomika.

Haha ha dobre to Ci sie udało:laugh2: ja ciemnota internetowa mam takie rzeczy robić:szok: z pewnością nie zrobię tego w pracy bo na kompka tu nic ściągnąć nie mogę a już napewno nie zgram płyty:no: w domu poproszę M o pomoc to może coś on zrobi:tak:
 
reklama
Haha ha dobre to Ci sie udało:laugh2: ja ciemnota internetowa mam takie rzeczy robić:szok: z pewnością nie zrobię tego w pracy bo na kompka tu nic ściągnąć nie mogę a już napewno nie zgram płyty:no: w domu poproszę M o pomoc to może coś on zrobi:tak:
mailem też byś mogła wysłać. Tylko trzeba by skompresować WinRar lub Zipp. Jak klikniesz na płytę prawym myszy to wyświetli Ci się taka opcja i później te "książeczki" ikonkę dodajesz jako załącznik
 
No więc witam i ja:-)
u nas sloneczko zaczyna się przebijac przez chmurki ale wieje wiatr :crazy:chociaż to dobrze bo dziś nie moge sie ruszac z domu bo czekam na kuriera
Asia te oczka to wątpie żeby byly od bajek moje dzieci oglądają ich sporo i z oczkami wszystko ok
Alusia milego dnia u mamusi
Nuśka jak dziś nastroje?
Majandra i jak tam po spotkaniu z Hurdą;-):-Dja myślalam ze Ty bedziesz teraz odsypiac ale nalóg górą a gdzie relacje ze spotkania ?:-Dno i gratulacje dla Maciusia zrobienia siusiu do nocniczka:tak:
 
Dzień dobry
Gagulec-nasze pociechy mają wieeele wspólnego:tak: Jesli chodzi o bajki to ja też czasami chciałabym żeby na chwilke chociaz się nimi zainteresował. Najbardziej podobają mu się jedynie czołówki i zakończenia bajek, czyli literki i piosenki. Mamy Mini Mini i najbardziej lubi początek:-D "Tomek i przyjaciele", "Strażak Sam", "Listonosz Pat". Piosenka się kończy i moje dziecko już gdzieś biegnie. No i lubi teledyski dla dzieci, a najbardziej jak same dzieci tańczą i śpiewają.
Jest non stop w ruchu, przez co i o "odpieluchowaniu" mogę na razie zapomnieć. Nie usiedzi na nocniku nawet minuty:wściekła/y::no:
Powiedz mi, jak wygląda u Was sprawa z tym nocnym karmieniem. Pisałaś coś, że walczycie. U nas kompletna klapa. Otóż Olaf ostatnio domaga się cyca bardzo często w nocy. Próbowałam go tylko przytulać, śpiewać, bujać, ale nie ma szans.. jest taka histeria i krzyk "mama daj cycusia!!!", że normalnie aż się zanosi, kaszle, krztusi..kosmos.. i wtedy ja w końcu dla świętego spokoju ulegam, bo się boję żeby mu sie nic od tego płaczu nie stało, no i żeby w końcu troche pospać, bo przecież rano do pracy.. Wiem , że będzie mi bardzo trudno, bo on to kocha i nie ukrywam.. ja też:sorry::zawstydzona/y: mimo, że jestem już bardzo zmęczona i marzę o w końcu przespanej nocy. Za tydzień biorę urlop i wtedy spróbuję mu te nocne karmienia ograniczać. Potrzebuje dużo siły i konsekwencji:tak:
Anetasa-mnie również zaintrygowała ta Twoja sofa dla małej, przede wszystki ze względu na to że nie ma ryzyka, że dziecko w nocy spadnie, bo materac leży praktycznie na podłodze, tak? Czy ona jest wygodna? Jak malutkiej sie na niej spi?
 
na samym początku maja byliśmy w odwiedzinach u rodziny P, jego kuzynka ma córcie która właśnie w maju skończyła 2 latka i nadal domaga się piersi nie tylko w nocy ale i w dzień... dziewczynya jest juz tak zrezygnowana ze odpuszcza i dalej ja karmi, mam nadzeje ze Wam się uda i nie poddacie się :happy:
 
Wczoraj pokazywałam mojej mamie tą kanapę Anety i powiedziała mi,że moja chrzestna też taka miała. Ogólnie byla zadowolona tylko,że po jakimś czasie zaczęła łapać wilgoć od spodu. Tak jakby z powietrza. To może raz po raz obróć ją na bok żeby oddychnęła,czy czy jakoś tak
 
mailem też byś mogła wysłać. Tylko trzeba by skompresować WinRar lub Zipp. Jak klikniesz na płytę prawym myszy to wyświetli Ci się taka opcja i później te "książeczki" ikonkę dodajesz jako załącznik

To podaj mi na priwa swojego maila to M Ci wyśle:tak:

Dzień dobry

Anetasa-mnie również zaintrygowała ta Twoja sofa dla małej, przede wszystki ze względu na to że nie ma ryzyka, że dziecko w nocy spadnie, bo materac leży praktycznie na podłodze, tak? Czy ona jest wygodna? Jak malutkiej sie na niej spi?

Właśnie z tych samych powodów się na nią zdecydowałam:tak: czy jest wygodna?:baffled:wydaje mi się że powinna ale ocenimy to dopiero jak mała będzie na niej spać no i czy jej się spodoba;-) ale to jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to dopiero w sobotę bo narazie jest złożona w kartonie dopiero w sobotę mój kochany tatuś będzie kładł panele u małej a ja będę zdobić ścianki o ile naklejki z allegro przyjdą:baffled: i wprowadzimy małą do jej pokoju tzn ona zostanie w naszej starej sypialni a my się wyniesiemy;-)
 
reklama
No i po spacerze. Maciuś kupę walnął i trzeba było wracać. Ale i tak już byśmy długo nie pochodzili, bo zimno strasznie jest. Teraz siedzi na łóżku i wcina pieczywo chrupkie. Bez bajki :szok:
 
Do góry