reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

[/B]

Bardzo dziękuję za pamieć :rofl2: pierwszy dzień w pracy minoł bardzo szybko i bardzo sympatycznie :tak: już powoli zapominałam jak superowe są tam dziewoje :laugh2: na koleżanki z pracy nie mama co narzekać bo są w deche!!! Kuba nie chciał się odkleić kiedy wychodziłam z domu, ale po powrocie przywitał mnie okrzykiem i wskoczył na ręce.
[/QUOTE]
fajnie że pierwszy dzień w pracy minoł pomyślnie i w milej atmosferze:-)
dziewczyny czy wasze dzieci nadla spia w łóżeczku ze szczebelkami?? moja niunia ma awersje jak tylko ja do niego włóżę to wrzas na calego, prędzej na dywanie zaśnie niż w nim:crazy::crazy::crazy:
w
Mateusz jak narazie bardzo chętnie śpi w łóżeczku i na razie nie myślimy o przenoszeniu go na dorosle łóżko chociaż pewnego czasu byly protesty i placz gdy wkladalam go do łóżeczka bo on wolal łóżko Oli ale juz mu to przeszlo:-)

Oj widze że dziś się tu troche dzialo:baffled:niemilo bylo i polecialo dużo nieprzyjemnych słów:-(Mysiapysia niefajnie tak wchodzic na forum jeśli jest się tam nie mile widzianym, oszukiwac i na do dodatek obrażac:no:jaki przyklad dajesz swojemu dziecku pomyślalaś o tym :baffled:fajnie by ci bylo jakby ktos obrażal twoje dziecko? więc następnym razem się zastanów zanim coś napiszesz i mam nadzieje że to juz nie będzie na tym forum bo my nie tolerujemy chamstwa oszustwa i wyzwisk:sorry:
 
reklama
Alusia mam taki program z różymi ramkami itp.

Asiek te oczko to nie od Tv gwarantuję, bo znam dzieci które oglądają non stop bajki i z oczkami ok. Jak wspomniała Majandra są takie kropelki, które się małym dzieciom aplikuje, ale musisz iśc do okulisty.

Hurudzia
udanego odpoczynku od Stasiulka, każdej nam taki jest czasami potrzebny.

Mysiapysia wstydź się dziewczyno, i jak możesz obrażać dziecko skoro sama masz córkę, a w ogóle spójrz w lustro to zobaczysz kto jest obleśny i gruby

Asiek my robilismy w sobotę bigos, zawekowałam 20 słoików litrowych:szok::szok::szok:
Jak robic to porządnie:tak::-D:-D:-D

Majandra
z Hrudzia sie umówiłaś a ze mna na spotkanie nie przyjechałas, byliśmy o 4 na lotnisku i czekałam;-);-);-):-D:-D:-D

Bylismy na tych urodzinach Lilki i było jak zwykle drętwo. Po zaszlismy do mamy ( mieszka od brata 100m) i dzieci dostały zaległe prezenty na Dzień Dziecka i nam też cos skapneło
 
Ostatnia edycja:
j jz sciaglam, super jest ten program
powiedz mi tylko czy te ramki co sa tam dostepne to wszystko czy mozna jakos dodac i sciagnac nowe ramki zeby bylo wiecej
 
reklama
Do góry