reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Pytalam kolezanek ale one nic nie wiedza tak jak ja byly w szoku jak pojade do szwagierki to jeszcze jej spytam ale mnie to zaciekawilo bo jakby bylo naprawde skuteczne sama bym skorzystala
 
reklama
Witam się pierwsza o poranku :-) u nas leje i zimno :-(
Jedziemy za chwilę do mamy, bo cały dzień w domu to nudno :tak:
Agulka dzięki:-)
Mysiapysia skoro Cię tu nie chcą to weź się odczep, a nie rób znowu zamieszania. nie znam cię i nie wiem czy chciałabym poznać skoro piszesz takie rzeczy na dziecko i to jeszcze w dodatku którego nie znasz... nie masz za grosz przyzwoitości obrażając malutkie dziecko... :no: jest mi ciebie żal skoro nie potrafisz się bronić w inny sposób tylko posługując się oszczerstwami.
 
witam!!!

wczoraj mialam meczcacy dzien caly poza domem. wieczorem mialam sile tylko na pogaduchy z P i ksiazke;-)

dzis zimno jak cholera:crazy: czy nie moze byc chociaz 20st na plusie?:-p

nic mi sie nie cche:zawstydzona/y: siedze jeszcze w pizamie:eek:

zdjec z wesela nie mam, no oprocz jednego z panna mloda pod kosciolem. mielsimy aparta ale jakos nie lubie an weselach robic zdjec:zawstydzona/y:

gagulec, wspolczuje jelitkowki u malego.

Asiek, nie panikujz oczkiem, omow sie do specjalisty i w miedzyczasie obserwuj. u naszych maluchow wszystko jest jeszcze tak plastyczne, ze sie szybko "naprawi"

nasza nowa "kolezanka" szybko pokazala swoje prawdziwe oblicze:angry: co za maplpiszon, zycie jej rozumu nie uczy, czy co?:wściekła/y:
 
Dzień dobry
Wczoraj wieczorem pozaznaczałam sobie posty na które miałam podpowiadać ale , ze Młody wołał cyca, a ze prowadzę wojnę ze spaniem z cycem w buzi wiec przytuliłam się i obudziłam o 4 rano. Patrzę komp włączony a o tej godzinie już pisać mi się nie chciało:-p
Moze dzisiaj mi się uda nadrobić.
 
Witam się i ja z pracy:-( u nas odpukać wygląda słoneczko za chmur więc mam nadzieję że się powolutku ta pogoda jakoś wyklaruje:-) a mnie dziś wzięło na wspomnienia z młodości bo w sobotę jest u nas koncert naszej kłodzkiej kapeli SHOUT i kupiłam sobie wczoraj ich płytę i teraz słucham ach jak to było pięknie jak miałam 17 lat:cool2::rolleyes: ile fajnych wspomnień z tymi piosenkami mam:-) Miłego dnia BB onki kochane i zaglądajcie tu do mnie od czasu do czasu chociaż;-)
 
moze bym nie panikowala jak by bylo tak od poczatku a ja to dzis dopiero zauwazylam :-:)-:)-( oby bylo dobrze:-:)-( to pewnie przez te cholerne bajki :crazy:
asiek mój Mały prawie wcale nie ogląda bajek a tez mu od czasu do czasu oczko ucieka- pisałam juz o tym na zamkniętym.
A propos oglądania bajek- ja bym chciała, żeby mój Damian czasem popatrzył w telewizor- miałabym chwilkę wytchnienia:-p
No ale troszkę popiszę co u nas bo ostatnio naprawdę nie mam czasu na neta. Teściowa powoli dochodzi po pogrzebie teścia, Mały szaleje na czym świat stoi- czasem zastanawiam sie skąd to dziecko ma tyle energii, tym bardziej, ze po jelitówce prawie nic nie jadł oprócz oczywiście cyca. I przez to zapadłą decyzja , ze w dniu 2 urodzin małego robimy ostateczne pozegnanie z piersią. Zobaczymy jak nam to bedzie szło
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiek mój Mały prawie wcale nie ogląda bajek a tez mu od czasu do czasu oczko ucieka- pisałam juz o tym na zamkniętym.
A propos oglądania bajek- ja bym chciała, żeby mój Damian czasem popatrzył w telewizor- miałabym chwilkę wytchnienia:-p
To tak jak moja siostra;-) ona też o tym marzy:tak: właśnie na dzien dziecka sprezentowałam młodemu kolekcję teletubisi z nadzieja że może to go zainteresuje a siostra znajdzie choc chwilę wytchnienia;-)
 
Do góry