reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Asia, uspokój się, dziewczyno. Jeszcze nic się złego nie dzieje. Nie możesz tak się łatwo załamywać. Maciuś też dużo bajek ogląda, nawet nie chcę liczyć ile, bo by mi było samej przed sobą wstyd.:zawstydzona/y:Gwarantuję Ci, że to nie od tv :no:
 
czy ktoś już to dziwne dziewczę podał do admina, czy mam to zrobic?

Asiek - niech Julka telewizje i obrazki oglada tak na wprost, nie z boku. Do okulisty trzeba sie zapisac, ale nie martw sie na zapas :happy:
 
wiem wiem panikuje ale wiecie to moje słonko najdroższe...
a co do bajek to mam tak samo jak Majandra tzn wieeelkie wyrzuty sumienia z tego tytułu...

Carioca dobry pomysł
i widze nowy suwaczek :)
 
Carioca zajmiesz sie tym???
Co do bajek to ja nawet nie mowie ile moje dziecko oglada, tv przewaznie mam wlaczona musze cos z tym zrobic
 
a co do bajek to mam tak samo jak Majandra tzn wieeelkie wyrzuty sumienia z tego tytułu...

Co do bajek to ja nawet nie mowie ile moje dziecko oglada, tv przewaznie mam wlaczona musze cos z tym zrobic
Taaaa, ja też sobie codziennie obiecuję, ale wiecie, to jest jedyna chwila, kiedy mam spokój lub mogę coś w domu zrobić, bo - jak wiecie - moje dziecko nie lubi bawić się samo. :no::sorry:
 
dobra dziweczynki po dość "ciekawym " dniu uciekam do męża bo wlasnie wrócił z pracy:-)

Majandra Ty idź spać bo na 5 jestes umówiona z Hrudzią:-)
 
reklama
Do góry