reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No patrz a jednak najmiejszy w tym twoj interes mam prawo tak jak i wy byc na tym forum
masz prawo byc na forum, ale tutaj u nas nikomu nie chce sie z toba gadac, uczepilas sie jak rzep psiego ogona. Dziewczyno znajdz sobie inne foum gdzie nikt cie nie zna a nie zawracja nam tu d*upy. Bo nie dosc ze jestes bezczelnna, oklamujesz wszystkich to jeszcze nie masz odwagi sie przyznac kim jestes. A jak ci ktos prawde napisze to tylko bys ublizala nic innego.
 
Pfu, czyli kupa? Woła już na nocnik?
wołała do tej pory pfu jak już było "po" :-D nie wiem co dzis jej się stało... aha i nie mówiłam wam, wczoraj moje dziecko o mało mi nie złamało nosa główką jak usypiała koło mnie, a przed chwilą jak leżała po obiadku ze mną to mi podbiła oko. to się nadaje na niebieską linie, przemoc w rodzinie:)
 
wszystkie mam albo na spacerku albo w pracy- prócz Hrudzi bo ta pewnie biega za Stasiem i dalej próbuje się spakować :-D

ja kończe robić bigos i musze jeszcze chatke ogarnąć bo jutro wracam do pracy:-:)-( koniec mojego L4:-:)-:)-( a tak fajnie bylo siedziec w domu...:-(
 
mysiapysia23 nie dziwie się że Cie tu nikt nie chce.. szkoda mi Twojego dziecka.. ;] i Ciebie też , poza tym nie rozumiem jak mogłaś na dziecko pisać takie rzeczy. ;]
 
reklama
Do góry