reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Już wiem skąd ta suma 94,80 to kwota za cały rok z góry po 7,90 :sorry: muszę kuźwa zapłacić i tak przez złe zrozumienie wyskoczy mi z portfela stóweczka. Rezygnacje wysłałam na ich stronie było napisane, że można wysłać rezygnacje drogą elektroniczną. Usunięcie konta nastąpi również po zakończeniu zawartej umowy czyt za rok no i ten rok po opłaceniu będę mogła ściągać pliki, ale ironia losu.​
 
reklama
Kasia tak ci napisali że już nie możesz zrezygnować? A co będzie jak nie zapłacisz? przecież ci chyba komornika nie wyślą? Znajdz sobie tam jakiś regulamin i zobacz jakie są konsekwencje
 
Kasia tak ci napisali że już nie możesz zrezygnować? A co będzie jak nie zapłacisz? przecież ci chyba komornika nie wyślą? Znajdz sobie tam jakiś regulamin i zobacz jakie są konsekwencje

Napisali, że jak nie zapłace to wejdą na droge sądową lub przekażą sprawe windykatorowi długów. Poza tym trafię na czarną listę i będę miała problemy z otrzymaniem kredytu. Ja wolę nie ryzykować i nauczyć się na własnych błędach drugi raz będę coś czytać 50x zanim się gdzieś zarejestruje :sorry:

R jest na mnie wściekły. Powiedziałam mu, że zapłace ze swoich pieniędzy czyt pożycze od mamy a po wypłacie jej oddam.
 
Jesteśmy. Mała mi się porozbierała i woła pfu... i na golasa siedzi na nocniku :rofl2:
mój tata przywiózł dwa worki piasku do piaskownicy Wiktorii i zabawa na całego :tak::-D
Agulka jak ty to robisz że w twojej sygnaturze tak fajnie te zdjecia?? masz jakiś program??
 
Ostatnia edycja:
Przyszłam i ja mała śpi po wielkich kłótniach poległa o 13:wściekła/y: za oknem pogoda się chrzani a ja pranie na balkon wywaliłam:baffled:

rewelacja!!!!!! i za taką cene:szok: ciekawe jaka jakośc ale generalnie jak 2 lata posłuży to ja będe zadowolona, musisz koniecznie napisac jak się sprawdza :-)

Właśnie już przyszła ta sofa otworzyłam tylko żeby sprawdzić czy dobry kolor i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem:-) nie spodziewałam się że za takie śmieszne pieniądze w sumie może być coś tak porządnego:tak: ale jak się sprawdza to dopiero powiem w przyszłym tygodniu jak małej pokój będzie gotowy;-)
 
reklama
Czesc Babony
Agulka - gratuluje odpieluchowania:-):tak:
Nuska - jak nastroje?
Aneta - fajne to wyrko, a jaki kolor?

Wlasnie jestesmy w szale pakowania...w szale bo to co ja spakuje Stas wypakowuje:sorry:..i na domiar zlego ulalamala mi sie dzis licowka na jedynce:szok::wściekła/y::crazy:Ale na szczescie moja stomatolog ma okienko i mnie przyjmie o 19stej. Caler szcescie - ladnie bym szczerbila na tym spotakniu integracyjnym:baffled::zawstydzona/y:
Pociag do Wawy mam po 23:oo, wracam w poniedzialek...jeszcze mzoe cosik dzis skrobne
 
Do góry