reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hruda, gratuluję Ci, bardzo fajnie że taka miła praca Ci się kroi. Kiedy masz te testy?

Anetasa, dorze że powiedziałaś siostrze co myślisz. Tylko co ona na to?

Agulka wszelkim gorączkom i chorobom mówię a kysz i niech już nie wracają!

Kasia, ja tez w kółko coś Oskiemu powtarzam a on swoje. Ale nie daj się, tłucz cierpliwie ile wlezie, w końcu (mam nadzieję) wygramy :-D

Justyna, jak się czujesz? Jestem Twoja siostra w niedoli, też mnie boli gardzło i mam katar i czuję się paskudnie. Mam nadzieję że do jutra mi przejdzie, bo przecież motorem na wesele jedziemy :-):tak::tak: Najgorsze to że Oskar tez pokasłuje i katarek się pojawił... :rofl2:

W niedzielę mieliśmy jechać motorem do Katowic ale jak się będę tak czuła to chyba lepiej nie ryzykować. Tym bardziej że jak P jedzie to mi prawie kask z głowy zwiewa :-D
 
reklama
No i bezmyślność zgarnęła swoje żniwo:wściekła/y: Szymek ma zapalenie gardła i migdałów i musi brać antybiotyk:wściekła/y: aż szlak mnie trafia tak mi szkoda malucha ale jego dwie super opiekunki i tak nic nie dają sobie powiedzieć:wściekła/y: ach szkoda gadać. A u nas katastrofa 2 dzień stosujemy środek z apteki na ciemieniuche i już małe efekty widać ale moje dziecko przez to znienawidziło mycie głowy:sorry2: ten płyn jest strasznie tłusty:szok: normalnie nie wiem do czego to przyrównać:baffled: przez co ciężko go wypłukać i żadne metody nie pomagają jest histeria przy płukaniu:sorry2:
 
Agulka, kiedy będziecie w Wawie i na jak długo?

Alusia, masz śliczną córeczkę i sama ładna babeczka jesteś :tak::-)

Co ja miałam jeszcze napisać? :baffled::sorry2::confused::dry: A, Kasiu, jak Maciuś nie słucha się mnie, gdy np. gdzieś się wspina, a wiem, że jak spadnie to będzie wielki ryk, po prostu biorę go za fraki nie pozwalam mu tam wchodzić.

NuŚka, ale się rozpisałaś :-D
 
Witam się w ten ponury, deszczowy poranek:crazy: i do tego jeszcze z pracy ale przynajmniej mi nie szkoda dnia. Wczoraj piątek wieczór a na BB takie pustki:szok::szok::szok: czyżby nasz gatunek wymierał:baffled: dziewczyny nie możemy pozwolić na to:no: bieżcie się do pisania ale już:-)
 
Witam. Obiad już prawie zrobiony, więc pouczę się troszkę, bo na 13 mam egzamin. Trzymać kciuki. :tak:

Aneta, ja się postaram pisać na ile mi życie pozwoli :-D;-) U nas tez brzydka pogoda.
 
Majandra na moje kciukasy możesz liczyć na 100%;-) zresztą i tak co ja dziś mam do roboty:baffled: pogoda paskudna więc pewnie ruch zerowy będzie:sorry2: dobrze że mi moja kochana kierowniczka książkę podrzuciła to sobie poczytam:tak: a poza tym kobieto o tej porze już masz obiad gotowy:szok: o której Ty wstajesz? Ja to jak jestem w domku to o tej porze na drugi bok się odwracam:-D
 
Dzień dobry.
Majandra trzymam kciuki.

Anetasa i Tuśka Ci tak daje spać? Szczęściaro :-D:-D My dzisiaj pobudka o 6. Ale i tak nie jest źle bo nakarmiłam, przebrałam i siedział w łóżeczku prawie do 8, oglądał samochody przez okno (jedna z ulubionych rozrywek). Tylko potem wydawał takie okrzyki tarzana że zmarłego by obudził. :-D:-D

Teraz chodzi z tantum verde w buzi i czeka żeby mu psiknąć :-D:-D

U nas pogoda niewyraźna ale MUSI być ładnie, w końcu dzisiaj wielkia motocyklowa impreza.

Ja mam dalej mega katar ale z gardłem lepiej. Oskar pokasłuje w nocy ale też nie jest źle. Chyba nas choroba ominie.

Lecę bo dziecko tv włączyło a my mu nie pozwalamy ogladać :-D
 
reklama
Witam:-)

Hrudzia gratuluję wierzyłam w Ciebie nie mogło być inaczej:-):-)


ale tu dzisiaj tłumy są :szok:

no to sobie popisałam mama mama mamaaaaaaaaaa
No rzeczywiscie popisalas sobie:-p...sil i nastroju brak?:sorry2::tak:

No i bezmyślność zgarnęła swoje żniwo:wściekła/y: Szymek ma zapalenie gardła i migdałów i musi brać antybiotyk:wściekła/y: aż szlak mnie trafia tak mi szkoda malucha ale jego dwie super opiekunki i tak nic nie dają sobie powiedzieć:wściekła/y: ach szkoda gadać. A u nas katastrofa 2 dzień stosujemy środek z apteki na ciemieniuche i już małe efekty widać ale moje dziecko przez to znienawidziło mycie głowy:sorry2: ten płyn jest strasznie tłusty:szok: normalnie nie wiem do czego to przyrównać:baffled: przez co ciężko go wypłukać i żadne metody nie pomagają jest histeria przy płukaniu:sorry2:
Co do ciemieniuchy nie pomoge choc wydaje mi sie ze potrzeba czasu - moze nawet 2-3 tygodni. Bo to w koncu tendencja skory do nadmiernego rogowacenia i wydzielania loju a nie nieestetyczny skutek ktory mozna "wymazac" i po klopocie.

Co do Szymka...bardzo mi przykro...ale glowa muru nie rozbijesz...choc dobrze ze czasem "dajesz" glos mimo ze to nie twoje dziecko i moze inna ciotka przymknela by oko dla "swietego" spkoju w rodzinie:baffled:

Witam. Obiad już prawie zrobiony, więc pouczę się troszkę, bo na 13 mam egzamin. Trzymać kciuki. :tak:
Oj nie mialbym weny do takl wczesnego gotowania obiadu...mam tak niskie cisnienie ze dopiero po 2drugiej kawie zaczynam rozumowac:cool2::szok::baffled:
Trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzień dobry.
Majandra trzymam kciuki.

Anetasa i Tuśka Ci tak daje spać? Szczęściaro :-D:-D My dzisiaj pobudka o 6. Ale i tak nie jest źle bo nakarmiłam, przebrałam i siedział w łóżeczku prawie do 8, oglądał samochody przez okno (jedna z ulubionych rozrywek). Tylko potem wydawał takie okrzyki tarzana że zmarłego by obudził. :-D:-D

Teraz chodzi z tantum verde w buzi i czeka żeby mu psiknąć :-D:-D

U nas pogoda niewyraźna ale MUSI być ładnie, w końcu dzisiaj wielkia motocyklowa impreza.

Ja mam dalej mega katar ale z gardłem lepiej. Oskar pokasłuje w nocy ale też nie jest źle. Chyba nas choroba ominie.

Lecę bo dziecko tv włączyło a my mu nie pozwalamy ogladać :-D
Baw sie dobrze kochana! Wesele na motorach - suuuper!!!!!!!!!!!

A nas "nawiedzil" maz. Mial byc za tydzien ale jednak jakos musial przyjechac w ten weekend...no taaak....
 
Ostatnia edycja:
Do góry