reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam!!!

dzis kupilam juz kwiatki do doniczek na tarasik i na okna, posadzialm, ale schowalam do garazu, bo w nocy ma byc mroz:szok:

oby sie juz ciepelko zaczelo:tak:uwielbiam cieple letnie noce, yten zapaszek w wpowietrzu, to cykanie swierszczy, aaach!:-)

mam wesele 30.05 i szukam butow, atu jak an zlosc zadnych co by mnie urzekly. musze jeszcze w poniedzialek skoczyc na sklepy i poszukac, bo stare juz nie za bardzo sie nadaja na wyjscia:sorry2:

zawsze jak próbuję to ta mała łobuzica ucieka gdzie pieprz rośnie:-D chyba prawdziwa kobitka mi rośnie bo nie chce się przyznać publicznie ile waży:-D:szok:

Julitka uwielbia sie wazyc. waga stoi wlazience, wiec nieraz sama sobie wystawia i wchodzi, a jak slyszy, ze ja to robie, to od razu mnie zgania:-D

Na koniec m-ca są Dni Czarnego i moja córcia będzie wystepowała ze swoją grupa taneczną, teraz ma treningi 3xw miesiącu , akurat wrócimy na ostatnia próbę przed wystepem....

oooo, fajnie! ale Maja bedzie miala przezycie:tak:Wy-rodzice zreszta nie mniejsze:-D

Pozdrowienia od Harsh:-) Jutro po 15 mamy trzymać kciuki,bo ma ustny z polaka

o mater, ja bym juz chyba nie przezyla kolejnej matury:no:
powodzenia!!

Donkat zostaw już to sianie ile można i choć do nas:-D

nie moglam siac, bo trzymalam kciuki za Hrude!!!:-D:-D;-):tak:

Hrudzia, swietnie!!! oj, tego Ci kobietko trzeba bylo: docenienia, uwierzenia w siebie, rozmowy na poziomie i wyrwania sie do ludzi:tak:

a co J na to?:sorry2:

A ja jestem jeszcze dodatkowo dziś zła na mamę i moją siostrą:wściekła/y: .

oj, bidulko zameczysz sie mysleniem za nich:-(

Suma sumarum nie miałam po co tam stać,bo kuroniówki już nie mam,a oferty pracy nie chcę więc wyszlam i tym sposobem pozbyłam się statusu osoby bezrobotnej-poszukującej-gotowej:nerd:

ale nabroilas:tak:

ja dzis dostalam wypowiedzenie z pracy:-(firma upadla, a nowa przejela tylko czynnych pracownikow, wiec mnie nie:-(niedlugo dolacze do osob odmeldowujacych sie w UP:-(

j


my dzis bylismy na szczepieniu Julcia zniosła dzielnie
nasze pomiary wzrost 79
waga 10,75
malutka moja ksiezniczka:-D

oj, kruszynka:tak::-)

Ja zwolniłam trochę tempo z pracą. I tak się nie wyrobię do końca maja, więc ...:-p:sorry2:

wiec mam czas na BB:-D:cool2:

A u mnie chyba angina się kluje:shocked2:

czy u Mateuszka?:-(
 
reklama
Julitka uwielbia sie wazyc. waga stoi wlazience, wiec nieraz sama sobie wystawia i wchodzi, a jak slyszy, ze ja to robie, to od razu mnie zgania:-D
hehe Sts tez lubi. Zreszta on jest ostatnio papuga nad papugami. wszystko nasladuje: siedzi na kibelku, przymierza moje szpilki:szok::baffled::-D i musze sie miec na bacznosci bo ostatnio wzielam paleczke od cymbalek i popukalam w meble..i swoja glowe - tak dla zabawy:sorry2:...nie musze konczyc co zrobil Stas:szok::-p:baffled:

A J sie cieszy, tak przynajmniej okazuje przez telefon...ale nie bede za wiele rozmyslac o naszej wspolnej Holandii i sie denerwoac i blokowac bo w tej sytuacji...:sorry2:

Justyna - jak angina?:szok: wez cos na wzmocnienie, syrop, tantum itp

Harsh ma jutro te mature? oj trzymam kciuki mooocnoooo!!!!!!
 

Justyna nawet nie wiedziałam, że jest taki status jak bezrobotny nie poszukujący pracy :szok:
jak zwał tak zwał w każdym bądź razie wymeldują mnie z PUP
czy u Mateuszka?:-(
nie, u mnie:angry: nie wiem skąd,ale wczoraj zaczęło boleć mnie gardło,a dzisiaj od rana ciężko ślinę mi się przełyka. Psikałam Tantum i jakieś tam tabsy znalazłam,a jak młody zasnął to porządnie w gardlo spojrzałam i dojrzałam 2 białe jakby krostki. Zobaczymy jutro. Mam nadzieję,że nie polegnę... Przecież jestem niepokonana:szok:
Byłam w bibliotece:-) Wyporzyczyłam sobie "Slumdog.milioner z ulicy", "2 i 3 rok życia dziecka". I dentysta się zbliża do mnie:dry:
 
j
nie, u mnie:angry: nie wiem skąd,ale wczoraj zaczęło boleć mnie gardło,a dzisiaj od rana ciężko ślinę mi się przełyka. Psikałam Tantum i jakieś tam tabsy znalazłam,a jak młody zasnął to porządnie w gardlo spojrzałam i dojrzałam 2 białe jakby krostki. Zobaczymy jutro. Mam nadzieję,że nie polegnę... Przecież jestem niepokonana:szok:
ostatnio czytałam ( bo myślałma, że Adaś może mieć) że angina jest zarażliwa, drogą kropelkową, więc uważaj, żeby mały nie złapał:tak::tak::tak: ja tak z troski;-):-):-):-)
 
Witam. o tej porze nikogo nie ma??:szok: ja pierwsza :-) dziś na spotkanko z Monia :-) ciekawe jak dzieciaczki na siebie zareagują...
Hrudzia gratulacje ogromne, moze jak bedziesz miec prace to zapomnisz o tych problemach:tak:
 
Dzien dobry
Mam dzis ambitny plan sprzatania ale procz tego mam dzis umowione pazury i mala robotke kosmetyczna:-). Lubie takie zajete dni:-)

Hrudzia gratulacje ogromne, moze jak bedziesz miec prace to zapomnisz o tych problemach:tak:
A zebys wiedziala...Taka rozmowe moge miec co tydzien ( ale nie pracujac:-p:cool2:;-):-D) i niebo od razu jasniejsze... i gdyby moj chlop tez o tym widzial to nie dobijalby mnie tylko co jakis czas podnosil na duchu. Takie proste:sorry2::baffled:

Monia, Alusia - fotki fotki fotki!!!!!!
 
witam my dziś wstaliśmy o 9.00:szok::tak::-)
Ola wczoraj zostala na noc u babci więc MAti mial spokój w pokoju i dlatego tak dlugo spal:tak:
 
reklama
Do góry