reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
A propos tv: Maciuś chyba za dużo ogląda :sorry2::zawstydzona/y: Ile Wasze dzieci oglądają bajek? Maciuś praktycznie zawsze jak siedzi na nocniku. Nie zliczyłam ile minut dziennie, ale na pewno dużo. Doti, podziwiam za niepozwalanie oglądania tv:tak::-) U mnie to jedyna chwila, bym mogła odpocząć :-p:zawstydzona/y::sorry2:
 
Majandra u nas tv leci praktycznie cały dzień ale mała ogląda tylko reklamy:confused: albo czołówki seriali i wtedy tańczy:-D często w ciągu dnia przełanczam jej na bajki ale żadko się nimi zainteresuje jakby podsumowała czas w którym jest skupiona na tv i można uznać że ogląda to nie wiem czy by wyszło 45 minut łącznie w ciągu dnia:baffled: jak siedzi na nocniku to woli oglądać swoje książeczki;-)
 
Wczoraj jakaś padnięta byłam,a jak położyłam młodego to ugotowałam obiad na dzisiaj, upiekłam ciastka i poprasowałam ukrytą hałdę. Jednak przyjazd męża motywuje:szok: U nas też brzydko. Rano pojechałam do ośrodka,ale tak jak myślałam zamknięty na 3 spusty:dry:
Hrudzia nie ma jak radość żony z powrotu męża:-D Nie powiedziałaś jak J na Twoją pracę zareagował??
 
idziemy dzis na ślub a pogoda taka do dupy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
na dodatek mała ma od wczoraj biegunkę i nie wiem co mam jej podac - kupiłam marchawiankę hippa i lactoral ale nie wiem czy to pomoże:dry:
najgorsze ze chciałam ją zabrac ze soba na wesele a tam bedzie tyle jedzenia i ona pewnie bedzie chciała wszystkiego spróbować:sorry2: wiec chyba zostanie w domu:-:)-(
chociaz po jej zachowaniu nie widac zeby sie zle czuła...
 
witam i ja. Nie mam totalnie nastroju do czegokolwiek- widok umierającego człowieka jest nie do opisania.:no: W nocy zaczęło się teściowi pogarszać totalnie; o 2:30 przyjechała karetka ale dziadek nie zgodził się na szpital i wszyscy w domu nie śpimy od 23 wczorajszego dnia i czuwamy:-( Najgorsze, że już nie wiadomo co robić:-(
Chwast ma oczywiście w dupie, ze ojciec się męczy i poszedł w rejs-wróci nachlany jak świnia:wściekła/y::wściekła/y: A mój M w Niemczech i nie ma jak nawet zjechać.
Odechciewa się wszystkiego.
 
reklama
Agulka wszelkim gorączkom i chorobom mówię a kysz i niech już nie wracają!
dokładnie, a kysz........ lepszego samopoczucia u mojego synusia ciąg dalszy:tak::tak::tak: kurcze tylko mamy nowy problem, mały nauczył /przyzwyczaił się z nami spać:szok::szok::szok::szok::szok: ale nauka ponownego spania całą noc u siebie dopiero po wczasach, bo tam i tak jesteśmy skazani na wspólne spanie:-:)sorry2::sorry2::sorry2::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Agulka, kiedy będziecie w Wawie i na jak długo?
oj kochana będziesz słodko spała jak my odwiedzimy W-wę, jednak jedziemy nocą........ no ale jak chcesz:-D;-);-);-) to będziemy około 5 rano:-D:-D:-D:-D
Kciukasy na egzaminie, bez piątki sie nie melduj na forum, hihihih żartuję

Doti ślub musi byc ekstra w takich warunkach, miłej zabawy w dżinsach

Asia miłej zabawy, daj małej smectę
 
Ostatnia edycja:
Do góry