reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja już w sumie nie o poranku ale z kawką w dłoni:-) za oknem słoneczko i praktycznie bezwietrznie więc zaraz z mała lecimy pozałatwiać różne sprawy a potem trzeba brać się za obiadek:tak: dziś łazanki bo naszła mnie na nie ochota. Miłego dnia dziewczyny!
 
Witam :cool2:

Hrudzia to fajny system pracy :tak: praktycznie co kilka dni będziesz miała wolne :tak::happy2: i super, że J się cieszy pewnie nieźle mu zainponowałaś :cool2:

Agulka to spoko za ten hotel:tak:

Alusia Monia prosimy o piekne zdjęcia usmiechnietych mam i dzieci

Justynka no nieciekawie z tą chorobą, oby tylko Matuś od Ciebie nie załapał.

Wczoraj zapomniałam zabrać butelki na mleko i dziś rano był problem ze śniadaniem :wściekła/y: R ma kupić dodatkową butelkę, aby na przyszłość nie było takiego problemu.

Za oknem pogoda piekna!!!

:wściekła/y::wściekła/y: Przed momentem Kuba pierdyknoł z całym impetem głową na ławe. To dziecko w ogóle mnie nie słucha!!! W OGÓLE!!!!!! Prosiłam zejdź z rowerka zejdź zszedł a jak się odwróciłam znów wlazł i przewrócił się!!!! MAM PO PROSTU DOŚĆ!!!! :wściekła/y::wściekła/y:
 
:wściekła/y::wściekła/y: Przed momentem Kuba pierdyknoł z całym impetem głową na ławe. To dziecko w ogóle mnie nie słucha!!! W OGÓLE!!!!!! Prosiłam zejdź z rowerka zejdź zszedł a jak się odwróciłam znów wlazł i przewrócił się!!!! MAM PO PROSTU DOŚĆ!!!! :wściekła/y::wściekła/y:
Energii ma nadmiar jak moj Stanislaw. Moja rada - jak najwiecej na dworze ale tak zeby sie wylatal - czyli karuzelki, slizgawki tudziez piaskownice. Gdzie bedzie mogl swobodnie pohasac bez ciaglego: zejdz, uwazaj, nie wolno i takie tam:baffled::wściekła/y:
 
Witam sie i ja w południe.:-)

Mały usypia. Gorączki od prawie 24 godzin BRAK,.............. z czego bardzo się cieszę:-D:-D:-D, ząb się jeszcze nie przebił......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Wczoraj w końcu odebralismy auto z naprawy i nie ma 400zł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:............... i nie ma podłączenia gazu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, bo cos pierdyknęło. Dziś J pojechał to załatwić a jak sie nie uda to na paliwie jedziemy do W-wy. :-(
Jednak będziemy nocować w aucie.:tak:

Rano zawiozłam Maję do przedszkola potem do znajomych na kawkę, gdzie się dowiedziałam, że będą mieli na Boże Narodzenie dzidziusia:-):-):-). Mają już 7 latnią córkę. :tak:

Pogoda piekna, ale ja Adasia jeszcze przytrzymam w domciu, żeby nie było jak u Szymona Anety:blink:

Justyna jak gardełko dzisiaj???????
 
My już po spotkaniu z Alusią, bylo bardzo milo:-)
Alusia jest bardzo fajna a Wiktoria śliczna i bardzo dużo mówi:tak:dużo rozumie i odważna z niej dziewczynka:-)
Zdjęcia na zamkniętym;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :-) my też już wróciłyśmy. Monia też jesteś fajna dziewczyna :tak: a Mateusz zacznie mówić, wierz mi ja czasem mam dość tej mojej gaduły :tak::-) szkoda ze ja nie moge zobaczyc na zamknietym zdjec...:baffled::happy2::-( pozdrawiam
 
Agulka przemęcz się w domu dla dobra Adasia;-) nie warto ryzykować zwłaszcza że zaraz czekają Was wakacje:-)
U nas bezmyślności ciąg dalszy ponieważ Szymek nie miał już na wieczór i dziś rano temperatury babcia znów polazła z nim na dwór:wściekła/y: mówi że on jest taki niedobry że w domu nie może sobie dać z nim rady:confused: nagadałam już mojej siostrze bo nie wytrzymałam że jak tak będą postępować to w końcu w szpitalu wylądują:sorry2:
 
reklama
Hrudzia gratuluję wierzyłam w Ciebie nie mogło być inaczej:-):-)


ale tu dzisiaj tłumy są :szok:

no to sobie popisałam mama mama mamaaaaaaaaaa
 
Do góry