reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A i zapomnialam napisać Ola znowu nie dostala się do przedszkola:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No wlasnie i co teraz? Przyznam sie ze bardzo niepokoi mnie kwestia przedszkola. Do zlobkow Stas jest na 128 miejscu a zapisalismy sie w pazdzierniku.


A tak w ogole to Dzien Dobry!!!

A u nas doszla kwestia mieszkania/zycia w Holandii...i jeszcze bardzie mnie dol lapie...bo co ze Staskiem i jego przedszkolami? co z moim gabientem i doswiadczeniem ktore cenic mozna tu w Pl a na emigracjie niekoniecznie a raczej malo prawdopodobne...? co z budowaniem naszego gnazdka? nie wspomne o zyciu sam na sam z J....ach, szkoda gadac...
 
reklama
Hrudzia czyli J nie chce zostac na stałe w PL?

Nocka nawet oki, o dawce czopków obudził się po 4 i dałam mu Ibufen i spalismy do 7. W między czasie sie spocił, zsikał...... więc przebieranie było.
Teraz mamy gorączki ciąg , ale już 39
 
cześć dzień dobry znowu wpadam zajrzeć ;-)

Agulka, dobrze że trochę lepiej. Jesteś pewna że ta gorączka to tylko z ząbków?
Hruda, mama super.
Rozumiem Twoje rozterki z Holandią... To nie są proste decyzje.
Monia, no i co teraz z przedszkolem? Może mają jakąś listę rezerwową? U nas podobno dużo dzieci dostaje się z takiej listy bo rodzice rezygnują
V-a, witam cię nowa mamo ;-)

Jak myslicie czy moge kupic taka normalna herbate dla doroslych z melisy i przed spaniem zaparzyc malej?
Myślę że tak, ja dawałam Oskarkowi i bardzo mu smakowała (troszeczkę słodziłam).

U nas w porządku. Mieszkanko odmalowane, ja w domu. Na wakacje narazie nie planujemy jechać. Jesteśmy zdrowi. W sobotę idę na wesele, a raczej jadę na motorze. Państwo młodzi są zapalonymi motocyklistami i nawet oni jadą na motorze. W Bielsku ma być otwarcie sezonu motocyklowego i będzie wielka parada którą Beti i Kris będą otwierać, a my za nimi :tak: Ciekawe czy Beti będzie w sukience :-D A ja idę na wesele w dżinsach :tak::tak:
Wiecie co u Car? Pisałam do niej w piątek ale od tego czasu bez wieści
 
Carioca odpisala ze nadal w szpitalu - pelna obaw - w zawieszeniu - czy ciaza sie nadal utrzyma i czy kruszynka bedzie zdrowa...nie ma nastroju ale pozdrawia.
 
A co jest przyczyną? Coś Ci powiedzieli? Chociaż w sumie u nas z tego co się orientuję jeżeli jedno z rodziców jest w domu to też nie przyjmują :baffled:


No wlasnie i co teraz? Przyznam sie ze bardzo niepokoi mnie kwestia przedszkola. Do zlobkow Stas jest na 128 miejscu a zapisalismy sie w pazdzierniku.
..

Monia, no i co teraz z przedszkolem? Może mają jakąś listę rezerwową? U nas podobno dużo dzieci dostaje się z takiej listy bo rodzice rezygnują
przyczyną nie przyjęcia Oli do przedszkola byl brak miejsc:wściekła/y:a pierwszeństwo mieli dzieci rodziców pracujących. Bylam dziś naet w 2 przedszkolu w naszej miejscowości ale tam tez brak miejsc:wściekła/y:no :wściekła/y:i co teraz...?tak kombinuje żeby od września zapisać ją na jakieś dodatkowe zajęcia typu, malowanie, angielski ,tańce w domu kultury:sorry2:
Carioca odpisala ze nadal w szpitalu - pelna obaw - w zawieszeniu - czy ciaza sie nadal utrzyma i czy kruszynka bedzie zdrowa...nie ma nastroju ale pozdrawia.
Biedna Ciarioca przekaż jej pozdrowienia od nas i powiedz że modlimy się i trzymamy kciuki za kruszynkę:tak:

Justyna dzięki za namiary poszukam może akurat znajdę coś fajnego i taniego:-)
Doti wesele zapowiada sie superrrrr...:tak:milej zabawy ;-)
Hurdzia same trudne decyzje przed tobą:-(wspólczuję bo sama niewiem co bym zrobila w takiej sytuacji:no::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Klavell a może Hani idą jakieś kolejne ząbki?:sorry2: Tuśka przy zębach też nam takie miłe noce fundowała:baffled:
wiesz ze tez o tym mysle, tymbardziej ze wczoraj jak byla u opiekunki ta mi powiedziala ze mala miala lekka goraczke zabki ma wszystkie do czworek wiec czyzby piatki, te ostatni
wyszly juz u ktoregos z dziecka
 
Gorączka nadal pod 39 więc poszłam do lekarza na 16 ( tego garbatego niestety).
Mały osłuchany, gardło obejrzane ( bo myślałam, że angina nam się przyplątała, ale NIE na szczęście) . Lekarz stwierdził, że mały ma osłabiony florę żołądka po antybiotykach, dlatego boli go brzuszek i ma rzadkie kupki, do tego ząbek i taka wysoka gorączka. Lekki katarek przez tak wysoką gorączkę....... jak za dwa dni nie przejdzie to mamy się znów pokazać.
Humor mu dopisuje, tylko duzo pije, jedzenia nie tknie......... Siedzimy więc w domu na pewno do piątku...........
 
wiesz ze tez o tym mysle, tymbardziej ze wczoraj jak byla u opiekunki ta mi powiedziala ze mala miala lekka goraczke zabki ma wszystkie do czworek wiec czyzby piatki, te ostatni
wyszly juz u ktoregos z dziecka

Z tego co ja kojarzę to chyba tylko Stasiowi Carioci i z tego co pamiętam strasznie się przy nich męczył:-( kiedyś czytałam na interneci że właśnie wychodzą około 20 miesiąca więc możliwe że właśnie to doskiwiera Hani:sorry2:

A my byłyśmy u mamy popołudniu. Na szczęście czuje się dobrze i wyniki nie są złe tzn nic złego nie wyszło:tak: a nie wiem czy pisałam że Tuśce znów pojawiła się ciemieniucha:wściekła/y: w tej sytuacji nawet się cieszę że ma jednak włoski jakie ma;-) ale szlak mnie trafia mimo wszystko jak myślę o walce z tym cholerstwem:wściekła/y: na szczęście pani w aptece dala nam lek robiony i pnoć raz dwa trzy mamy sie z tym rozprawić. Zobaczymy jutro M ma go odebrać z apteki:tak:
 
reklama
Gorączka nadal pod 39 więc poszłam do lekarza na 16 ( tego garbatego niestety).
Mały osłuchany, gardło obejrzane ( bo myślałam, że angina nam się przyplątała, ale NIE na szczęście) . Lekarz stwierdził, że mały ma osłabiony florę żołądka po antybiotykach, dlatego boli go brzuszek i ma rzadkie kupki, do tego ząbek i taka wysoka gorączka. Lekki katarek przez tak wysoką gorączkę....... jak za dwa dni nie przejdzie to mamy się znów pokazać.
Humor mu dopisuje, tylko duzo pije, jedzenia nie tknie......... Siedzimy więc w domu na pewno do piątku...........
Czy ja dobrze mysle ze ty z dziecmi juz 2 ( albo 3:szok:) tydzien kisisz sie w domu? Wspolczuje kochana...ale jeszcze tydzien i :tak::-) Voyage Voyage

A my byłyśmy u mamy popołudniu. Na szczęście czuje się dobrze i wyniki nie są złe tzn nic złego nie wyszło:tak: a nie wiem czy pisałam że Tuśce znów pojawiła się ciemieniucha:wściekła/y: w tej sytuacji nawet się cieszę że ma jednak włoski jakie ma;-) ale szlak mnie trafia mimo wszystko jak myślę o walce z tym cholerstwem:wściekła/y: na szczęście pani w aptece dala nam lek robiony i pnoć raz dwa trzy mamy sie z tym rozprawić. Zobaczymy jutro M ma go odebrać z apteki:tak:
Stas tez mial. Wina obarczylam slabo plukany szampon bo u nas jest histeria przy myciu glowki i placz co serce kraje na pol...ale plucze dluzej i jest lepiej. W aptece ziolowej widzialam tez gotowy preparat na ciemieniuche. .:: OLEJEK NA CIEMIENIUCHĘ DLA NIEMOWLĄT - zmiany łojotokowe - AptekaOTC.pl - leki bez recepty
Seboderm Emulsja o działaniu przeciwłojotokowym 30 ml w Lekolandia.pl

A u mnie znow zajasnialo:-):-):-) Dzis byla u mnie przyjaciolka , urwala sie z pracy zeby ratowac potargana dusze psiapsioly. Rozmawialismy krotko ale rzeczowo. Koniec koncow sprawa stanela na tym ze potrzebna mi praca i tyle. Poradzila zebym oprocz skladania CV gdzie chca poszukala interesujacych mnie gabinetow czy spa w Gd i powysylala ot tak. Zrobil tak jej maz ktorego zwolniono z pracy a pracowal w branzy gatronomicznej. Powysylal gdzie szukali a takze! tam gdzie nie bylo ofert pracy a interesowaly go lokale. Teraz chlopak wybiera i przebiera...
...i tak dzis po poludniu korzystajac z dobrego nastroju mojego synalka wynalazlam 2 osrodki spa ktore bardzo mi sie spodobaly. Te z najwyzszej polki i swiadczace uslugi ktore umiem i moglabym z pasja robic...i z drzaca reka wyslalam swoje cv...dolujac sie ze chyba za wysoko mierze, (ze jeszcze zadzownia do mnie zebym im skrzynki 'spamami" nie zasmiecala) i z opcja ze jutro poszukam jakis prostych "zwyczajnych" gainetow...i co??? doslownie po 10 minutach odezwala sie przemila pani z tego Spa ze chce mnie na rozmowe bo akurat szuka kosmetyczki i ze jej moje cv bardzoi przypadlo do gustu. Problemem jest moj brak doswiadczenia w pracy bezposrednio zza fotelem ale chce porozmawiac! Jeeezu jak sie ciesze. Teraz kuje, powtrzam, zbieram info o markach na ktorych oni pracuja bo musze tam trafic - takie prestizowe miejsce! A tematyka taka mi bliska!
..wybaczcie za ten kolaborat ale musialam - tak sie ciesze!:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry