reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hrudzia sory za błąd z Gdańskiem - Gdynią:zawstydzona/y: to chyba z tego wrażenia jakie na mnie zrobiło dzisiejsze wystąpienie Twojej mamy;-) a narobiłaś mi smaka na rybkę chyba zrobię w tym tygodniu:tak:
 
reklama
Justyna mój P nie potrafi wysiedziec nawet pół dnia w domu ciągle gdzieś by jeżdził a kasy tez nie mamy Bóg wie ile :sorry2: ale tak 2 razy w roku jestesmy nad morzem i w górach.. ale wszytsko zasłógą takich kwater i premi lipcowej którą obydwoje dostajemy i dodatkowo dotacji na wakacje dla dziecka... generalnie praemia plus dotacja plus ekwiwalen za urlop to jakies 2200zl wiec mozan jechac...
to fajnie macie z tą dodatkową kaską. U S w pracy nie ma nic. Umowy mają na najniższą krajową, okrojone wszystko co się da,a reszta w kopercie:angry:

asiek1000 dzieki za komplement w imieniu synka :-D

zaraz sie moje chłopaki ida kapać, wiec poźniej troche luzu bede miała i spróbuje troche poczytac Wasz temacik ;)

trudno mi tak pisac narazie bo nie wiem co byscie chciały o nas wiedziec, wiec jak macie pytania to śmiało- postaram sie odpowiedzieć:cool2:
pytań to pewnie dużo by było,ale one przyjdą same, w czasie naszych pogaduch;-)

kurcze jeszcze tak źle nie było przy ząbkowaniu............... Adaś pokazuje że ucho, policzek i gardło go boli.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale mi Was żal:-( Uroki i sraczki razem wzięte. Mam nadzieję,że uda Wam się wygrzebać z tego przed wakacjami,bo należą się Wam :tak:
 
A ja byłam w pracy i nie widziałam Hrudzi mamy:-:)-:)-( Hrudzia przyznaj się nagrałaś???? Plisssssss:-):-):-)

Cześć BB-onki ja robię zupkę na jutro jak skoncze to zajrzę

V-a witaj na forum:-):-):-) miło że grono BB-owiczek się powiększa bo "stare" bywalczynie coś zaniedbują ostatnio forum . Szymuś ładny chłopczyk . Ile masz lat???
 
Ostatnia edycja:
Mały ma 40 stopni gorączki, dzwoniłam do nowej Pni doktor i kazała dawać paracetamol i ibufen na przemian, i jak gorączka sie utrzyma to mamy rano przyjechac do niej do szpitala................ po telefonicznej diagnozie stawia na te cholerne zęby............. Dziąsło ma tak opuchnięte że szok, jeden wilki bąbel......
 
Mały ma 40 stopni gorączki, dzwoniłam do nowej Pni doktor i kazała dawać paracetamol i ibufen na przemian, i jak gorączka sie utrzyma to mamy rano przyjechac do niej do szpitala................ po telefonicznej diagnozie stawia na te cholerne zęby............. Dziąsło ma tak opuchnięte że szok, jeden wilki bąbel......

Biedny Adaś kurcze 40 stopni przy ząbkach ???? To chyba troszkę duzo? Napisz czy chociaż spada mu ta gorączka po podaniu leków????



Kochana Hrudzia wiedziałam że gdzieś to musi być a mamusia super urodzona do pracy przed kamerą widać że była na "luzie" i ze swobodą odpowiadała na pytania super no i oczywiście perfekcyjny makijaż zero zmarszczek jak wy to robicie????? Czy to Ty dbasz o mamę????
 
Kochana Hrudzia wiedziałam że gdzieś to musi być a mamusia super urodzona do pracy przed kamerą widać że była na "luzie" i ze swobodą odpowiadała na pytania super no i oczywiście perfekcyjny makijaż zero zmarszczek jak wy to robicie????? Czy to Ty dbasz o mamę????
Dbam:tak::-) - co tydzien masaz, ampulka i maska peptydowa z zurawina. Ale poza tym to geny - moja babcia ma lat 85 a wyglada na 65. Licze ze gdzies i te geny we mnie kraza:-p:-)

...kucze jutro napisze do Carioci...napisalabym teraz ale to chyba zupelnie nierozsadny pomysl:baffled::zawstydzona/y:
 
Biedny Adaś kurcze 40 stopni przy ząbkach ???? To chyba troszkę duzo? Napisz czy chociaż spada mu ta gorączka po podaniu leków????
spadał do 38 i teraz śpi z zimnym okładem na czole........... dzis nocka z nami:tak:
Adaś ma całkiem inne ząbki niz Maja, ona ma takie maleńkie perełki a on duże i grube, ciekawe które z nich będzie miało silniejsze i mniej będą sie psuły
 
reklama
Do góry