reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Mały ma 40 stopni gorączki, dzwoniłam do nowej Pni doktor i kazała dawać paracetamol i ibufen na przemian, i jak gorączka sie utrzyma to mamy rano przyjechac do niej do szpitala................ po telefonicznej diagnozie stawia na te cholerne zęby............. Dziąsło ma tak opuchnięte że szok, jeden wilki bąbel......

:-( dobrze, że gorączka spadła, ale to ząbkowanie nie oszczędza Adasia :-(


Dbam:tak::-) - co tydzien masaz, ampulka i maska peptydowa z zurawina. Ale poza tym to geny - moja babcia ma lat 85 a wyglada na 65. Licze ze gdzies i te geny we mnie kraza:-p:-)

...kucze jutro napisze do Carioci...napisalabym teraz ale to chyba zupelnie nierozsadny pomysl:baffled::zawstydzona/y:

Hruda, ale Twoja mama laseczka!!!! Ty robiłaś jej makeup?? To prawda jesteś bardzo do mamy podobna :tak::cool2: A mama strasznie mi zainponowała dr WOW!!!!!
 
itam, wvzo doczytalam wszystko ale juz nie mialam ochoty na pisanie :-)
A wiec hrudzia mama madra ratulujemy, fajna kobitka :-)
A my sobie mieszkmy szkole juz za tydzien koncze i jakos smutno sie robi z tg powodu

A u nas trzecia noc z rzedu pobudek i nie wiem co jest Hani, w dzien normalna pogodne, w nocy co jakis czas (przynajmniej 4-5 razy) sie budzi z placzem panika, wierci sie w lozku nie da sie dotknac wypluwa smoczk, spi przez to z nami, po chwili sie uspakaja najczesciej gdy tata ja wezmie i przytuli i zasypia
Nie wiem co jej jest czy cos jej se sni czy cos ja boli nie mam pojecia
 
Witam
my na nogach od 6, wiec standard ;)

30Agulka zdrówka dla Twojego synka, niech szybko zębole wychodza.

Dzis u nas pogoda do bani wiec chyba ze znajoma zabierzemy dzieciaki na sale zabaw, moze troche sie soba zajma:-D

narazie
 
witam :-)
Mateusz jeszcze śpi:szok::szok::-):-)więc mama na BB;-)
wczoraj nie mieliśmy co chwilę prądu i stąd moja nieobecność. Popoludniu mieliśmy taką burzę, wichurę że wszystko po placu fruwalo:szok:no a jak o 17 wylączyli prąd to niewiem nawet o której dali bo o 22 poszliśmy spać a pradu jeszcze nie bylo:no:
my w tym roku też pierwszy raz chcemy wybrać się nad może i wczoraj wlaśnie kombinowaliśmy nad terminem bo braliśmy pod uwagęspotkanie mamusiek:tak:no i zdecydowaliśmy że 11 wyruszamy w rejs najpierw spotkanie a później morze:tak::-)pozostalo nam jeszcze znasleźć jakiś tani i wolny pensjonacik tak myślimy że w Grzybowie(Asia to 3km od KoŁobrzegu;-))
Agulka jak dziś Adaś?
Klavell ja myślę żespokojnie możesz jej podać tą herbatkę:tak:
Hurdzia ja niestety za późno wczoraj wlączylamDDTVN i juz bylo po wszystkim ale zaraz to nadrobię:tak:
Majandra takiego grzecznego i milutkiego Maciusia to teraz chciala byśmieć pewnie codziennie:-D
Witam nową mamusię za ŚLĄSKA:tak::-)
 
reklama
Witam się i ja o poranku tradycyjnie z kawką w ręce :-) u nas pogoda dalej do :wściekła/y: mam nadzieję że im się prognozy sprawdzą i popołudniu już wyjdzie słonko:tak:

A i zapomnialam napisać Ola znowu nie dostala się do przedszkola:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A co jest przyczyną? Coś Ci powiedzieli? Chociaż w sumie u nas z tego co się orientuję jeżeli jedno z rodziców jest w domu to też nie przyjmują :baffled:

Klavell a może Hani idą jakieś kolejne ząbki?:sorry2: Tuśka przy zębach też nam takie miłe noce fundowała:baffled:
 
Do góry