reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

U nas J mówi, że jak cos potrzebuje to widocznie tak jest, robi też sam zakupy i wie ile co kosztuje, czasami ja mówię: Boże ile kasy poszło, a on : takie jest drogie życie i wszystko z m-ca na m-c drożeje. Nawet powiedział, aby sobie cos co m-c kupowała, bo zaległości w szafie mam.

Kiedyś raz zrobilismy taka listę, ale ja się wściekałam, moim zdaniem jest ona nam nie potrzebna ( może czułam się kontrolowana, nie może tylko na pewno) i z niej zrezygnowalismy po wielkiej kłótni. Jak robimy ogromne zakupy w markecie to J zawsze przy kasie mówi: mysłaem, że więcej wydamy.
Konto mamy wspólne.
 
reklama
Witam :happy: Śpieszę się pochwalić, że byliśmy dziś na usg - WSZYSTKO JEST DOBRZE :tak: i pewnie wiecie jak bardzo nas to cieszy. Kruszynka troszkę poruszala nóżkami i rączkami i było widać jak bierze paluszki do buzi. Przezierność karkowa bardzo niska, wiec male ryzyko wad genetycznych, ma 5,5 cm "wzrostu". jest minikrwiaczek, ale poza łożyskiem i wyglądał na starego, który się przysycha, wiec olewamy go. Mogę się nieco bardziej uruchomić i dziś pierwszy raz od prawie dwóch miechów idę na spacerek ze Stasiem. A pogoda jest PIĘKNA!
Aha, a wogóle to potem pojechaliśmy na sopocki ryneczek i trafiliśmy na takie piękne ryby, takie świeżutkie, że zapasu na miesiąc porobiłam, pomrozimy sobie. Kupiliśmy polędwicę łososiową, nie jadłam wcześniej, ale to takie pyszne jak nic na świecie.

Hruda - moim zdaniem Twój pomysł to strzał w dziesiatkę, naprawdę powinnaś zaryzykować. Mam nadzieję, że może PUP wspomoże finansowo start, a moze w projektach unijnych jest coś ciekawego? Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy i napisać w którym miejscu, przy jakiej ulicy jest ten zakład?
Justyna - złapie w swoim czasie, mój załapał bp mu się ta pozytywka włączała (z lambadą) jak siknął. Teraz juz nie chce siedzieć na nocniku tylko robi jak się go natrzymuje nad kibelkiem, lubi se popatrzeć jak leci :eek:

Co do tych list, to u nas jest tak, że ja cisnę na prowadzenie wydatków :evil: ale w końcu se daje spokój, bo mój mąż jest niereformowalny artysta. A propos zapuszcza se wąsy! Co się teraz na niego spojże to chce mi się śmiać.
 
Widać, ze pogoda zaczęła dopisywać bo pustkami zawiało na forum:-):-):-)ja czekam aż Młody wstanie i lecę rozbębnić mój zwrot z podatku( całe 61 zł:szok::-p:-D)na Damiana- muszę mu kupić jakaś czapeczkę bo nie ma ludzkiej przejściówki :eek:
Carioca
, wspaniałe wiadomości:tak::tak: :-D:-Dteraz to już będzie tylko lżej.
 
Gagulec już dostałaś zwrot? A kiedy składałaś PITa?
Carioca cudne wieści nam tu przynosisz:tak: a mąż-artysta z przekory,czy tak zawodowo? Czym się zajmuje?
Ruszyłam dupę i byliśmy 1,5 godzinki na podwórku. Młody miał towarzystwo,bo był Oluś-3latka i Michałek-4latka i pięknie bawili się w piachu. Młody zachwiał się i miał piach w buzi i w nosie,ale nawet nie miałknął. Właśnie zasnął w locie:-D
 
reklama
Do góry