reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Aha, a wogóle to potem pojechaliśmy na sopocki ryneczek i trafiliśmy na takie piękne ryby, takie świeżutkie, że zapasu na miesiąc porobiłam, pomrozimy sobie. Kupiliśmy polędwicę łososiową, nie jadłam wcześniej, ale to takie pyszne jak nic na świecie.

Hruda - moim zdaniem Twój pomysł to strzał w dziesiatkę, naprawdę powinnaś zaryzykować. Mam nadzieję, że może PUP wspomoże finansowo start, a moze w projektach unijnych jest coś ciekawego? Czy możesz uchylić rąbka tajemnicy i napisać w którym miejscu, przy jakiej ulicy jest ten zakład?
. A propos zapuszcza se wąsy! Co się teraz na niego spojże to chce mi się śmiać.
Moj zapuszcza wlosy:szok::-)

A rybki to pyszotka na pyszotkami i jakie zdrowe!

Co do gabinetu to bylam dzis- dzierzawa 800 zika z oplatami. Z tym ze musialabym placic wiadomo jeszcze zus i takie tam
Ale tak czy siak nie jest teraz dobry moment na takie ryzykowne akcje:baffled::no: bo 1) nie mam zadnego sprzetu 2) konkretnego bardzo sprecyzowaneg kosztorysu i biznespanu 3) J nie ma tej chwili pracy wiec z czego splacimy wstepne platnosci jak zarabiac na wstepie tyle nie bede. Z zalem musze jeszcze poczekac. Ale przynajmniej wezme sie za planowanie!
Ale lokal i wlascicielka spodobaly mi sie - taka sensowna konkretna pogodna babka:-). A gabinet jest kolo rynku na Przymorzu, na Krzywoustego.

Carioca - wspaniale newsy!!!!!:-):-):-)
ja czekam aż Młody wstanie i lecę rozbębnić mój zwrot z podatku( całe 61 zł:szok::-p:-D)
Ueee, ja to dostane lepsza kase - 138 zika:-p;-):-D:rofl2::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny, zaczynam się oficjalnie cieszyć :-)
Właśnie zakupiłam sobie spodnie ciążowe. A co tam, będe eksponować sadelko i wmawiać że to dzidziuś. Jeszcze nie przytyłam, z czego mój gin również się cieszy.

Justyna - czego on nie robi, głównie bałagan. Jest historykiem, czasem cos napisze, zrobi jakies opracowanie, czasem pisze scenariusze do takich rekonstrukcji bitew, lubi se też czasem coś odlać w warsztacie, wygrawerować, zrekonstruować broń - jest bardzo uzdolniony manualnie. i macie ten chlewik a nim świnki, czy tylko chlewik :laugh2::laugh2:?
Hruda - czy na pierwsze dwa lata dzialalności to koszty ubezpieczeń nie są czasem tylko ok 200 zł? Szkoda, że odpuszczasz, szkoda. Ale to Twój tron :-D
 
No tylko chlewik. Na początku nawet korciły mnie jakieś kurki i króliki,bo uwielbiam. Tym bardziej,że teść jako pracownik spóldzielni dostaje prawie darmo ziarenka, ze słomą też nie byłoby problemu,ale stwierdziliśmy,że jak będzie młody to już nie będzie tak różowo i rozmyśliłam się.
 
Witam się ponownie!Za oknem tak piknie że aż żyć się chce:-) zaraz lecę z małą na kolejny spacerek może trochę zdjęć pocykam:tak: Tuśka pospała 2,5 godziny a ja nawet nie wiedziałamże aż tyle czasu i jeszcze jak mnie zawołała po przebudzeniu to szłam zła że tak krótko:eek: ale miałam cały czas zajęcie:tak: posprzątałam w domku, zrobiłam zapiekankę, poprasowałam i wreszci porobiłam zdjęcia tej stercie ciuchów po Tuśce do wystawienia na allegro:tak: także wieczorkiem zabieram się za allegro trzeba w końcu coś zarobić;-)
Hrudzia szkoda że odpuszczasz bo wydaje mi się że miejsce i plan rewelacja:happy: może przemyśl to jeszcze raz przejdź się do PUP oni zawsze tak gadają że ciężko z tymi dotacjami a jak przychodzi co do czego to jednak są. No i ten Zus faktycznie zdaje się przez pierwsze dwa lata działalności to tylko 200zika ja nie namawiam ale na Twoim miejscu chyba bym zaryzykowała:confused2:
 
Hruda - czy na pierwsze dwa lata dzialalności to koszty ubezpieczeń nie są czasem tylko ok 200 zł? Szkoda, że odpuszczasz, szkoda. Ale to Twój tron :-D

Hrudzia szkoda że odpuszczasz bo wydaje mi się że miejsce i plan rewelacja:happy: może przemyśl to jeszcze raz przejdź się do PUP oni zawsze tak gadają że ciężko z tymi dotacjami a jak przychodzi co do czego to jednak są. No i ten Zus faktycznie zdaje się przez pierwsze dwa lata działalności to tylko 200zika ja nie namawiam ale na Twoim miejscu chyba bym zaryzykowała:confused2:
Oj dziewczyny...nawet nie wiecie jaki mam bol brzucha z tego powodu ze musze odmowic. Ale nie moge ryzykowac az tak skoro kasa nam sie bardzo szybko konczy a J na razie nie ma pracy. A przeciez wiadomo ze trzeba na poczatek dokladac do interesu - okolo 1600. No i zainwestowac 15tys na sprzet :szok:- a skad wziac na to kase i potem na ewentulana rate kredytu...bardzo chce ale czerwona lampka rozsadku mi sie wlacza...moze za jakis czas.Na pewno za jakis czas.:tak:
 
Nie posiedzę jednak dziś z Wami. Mam do obejrzenia Zagubionych i 2 prace do napisania na weekend i naukę do egzaminu z polityki socjalnej :sorry::-( Troszkę to zaniedbałam:-p:zawstydzona/y:

EDIT: Maciuś dziś dostał buziaka od 3-latki. Był bardzo szczęśliwy:-D:tak::-p
 
Witam wieczorowo.
Przyszłam z myślą o wklejeniu fotek z dzisiejszego szlajania się po słonecznym dworku, ale oczy mi odmawiają posłuszeństwa-od 15 godziny do 19 uprawiałam biegi przełajowe, bieg krótko i długo dystansowy, prawie, ze sztafetę, kopałam dołki w piaskownicy, robiłam oczywiście babki z piasku, asystowałam wspinaczce po drabinkach, międzyczasie pilnowałam czy gdzieś kupa psia:baffled: nie zaplatałam się w rączce i tym podobne rzeczy które robi sie na spacerze z Damianem:-p jestem padnieta na maksa. Ponadto spotkaliśmy kolegę miesiąc starszego od mojego małego i mój Damian w stosunku do niego to terrorysta :szok::szok::szok: Zaczynam się bać.
Ueee, ja to dostane lepsza kase - 138 zika:-p;-):-D:rofl2::baffled:
:szok::szok::szok::-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:Oj bedzie szalenstwo:rofl2::rofl2:
Ja zaszalałam, kupiłam Młodemu dwie czapeczki i po zwrocie:baffled:
Hrudzia co do biznesu- 'co sie odwlecze to nie uciecze"-powiadaja:sorry: Moze faktycznie obecna sytuacja gospodarcza naszego kraju nie sprzyja zakładaniu własnego interesu. Masz czas na dokładniejsze zapoznanie sie z tą dziedziną, zeby później wystrzelic jak z procy i zacząć zarabiac mega kasiorę:laugh2:
 
Nie posiedzę jednak dziś z Wami. Mam do obejrzenia Zagubionych i 2 prace do napisania na weekend i naukę do egzaminu z polityki socjalnej :sorry::-( Troszkę to zaniedbałam:-p:zawstydzona/y:

EDIT: Maciuś dziś dostał buziaka od 3-latki. Był bardzo szczęśliwy:-D:tak::-p

O Twoje egzaminy sie nie martwię jesteś zdolna i dasz radę życzę 5 :-)
A to Maciuś podrywacz się zrobił:tak: to po mamusi czy tatusiu???;-)

Hrudzia
to szkoda ze nie wypali :-(ale z drugiej strony Cię rozumiem za duże ryzyko zwłaszcza teraz jak nie wiadomo co z praca J trzeba też patrzeć realnie niemniej jednak ciąglę wierzę że jeszcze skorzystam z gabinety "Hrudzi" oczywiście nazwę już masz Gabinet kosmetyczny HRUDZIA ;-)'

Anetasa hop hop jesteś czy wystawiasz ciuszki na allegro kurcze Wy tak sprzedajecie może ja tez bym spróbowała wystawiasz pojedynczo czy zestawy??? A jak pojedynczo to tak mniej więcej od ilu zaczynasz licytację???

Agulka Monia jak tam dzisiaj dzieciaczki???
 
reklama
Do góry