reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Donkat złosliwość rzeczy martwych odsłona trzecia ( po telewizorze i odkurzaczu). Pół godziny temu pierdyknał nam bojler, łazienka cała zalana, sikała po całej powierzchni łazienki, jedna wielka gnojówka.
Do tego ironia losy, dzis sprzedalismy złom i jest na nowy bojler................
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiiitam po dlugim slonecznym dniu!!!:-)

jak ja kocham taka pogode!:-):rofl2:
umylam okkno, wyprasowalalm i powiesilam firanke, koeljen pranie prawie suche, och czego ja dzis nie zrobilam...:-D:-D:-D

na koniec dnai bylam na zakupach i wyadlalam duzo kasy:baffled:
kupilam sobie buty. myslalam o torche innych, ale jakos nie bylo a te mi sie spodobaly:sorry:

moja gwiazda jeczy w lozeczku:wściekła/y:kiedy zacznie normalnie chodic spac?:crazy:

Witam :happy: Śpieszę się pochwalić, że byliśmy dziś na usg - WSZYSTKO JEST DOBRZE :tak:

. A propos zapuszcza se wąsy! Co się teraz na niego spojże to chce mi się śmiać.

carioca, cieszymy sie razem z wami!!!!!!!!!!:tak:

wasy???:eek:nienawidze wasow u facetow:sorry:chyba ze taki seksowny maly wasik, albo zaorst trzydniowy:tak:

Widać, ze pogoda zaczęła dopisywać bo pustkami zawiało na forum:-):-):-)ja czekam aż Młody wstanie i lecę rozbębnić mój zwrot z podatku( całe 61 zł:szok::-p:-D)

gagulec, a w koncu te ulgi ci nie przyslugiwaly?:szok:

Justyna - czego on nie robi, głównie bałagan. Jest historykiem, czasem cos napisze, zrobi jakies opracowanie, czasem pisze scenariusze do takich rekonstrukcji bitew, lubi se też czasem coś odlać w warsztacie, wygrawerować, zrekonstruować broń - jest bardzo uzdolniony manualnie. i macie ten chlewik a nim świnki, czy tylko chlewik :laugh2::laugh2:?
Hruda - czy na pierwsze dwa lata dzialalności to koszty ubezpieczeń nie są czasem tylko ok 200 zł? Szkoda, że odpuszczasz, szkoda. Ale to Twój tron :-D

carioca, a jak dajecie rade sie utrzymac z takich dorywczych robotek? chyba ze oprocz tego etat jest, to co innego;-)

przez pierwsze 2 lata prowadzenia dzialalnosci ZUS ynosi ok.250zl

EDIT: Maciuś dziś dostał buziaka od 3-latki. Był bardzo szczęśliwy:-D:tak::-p

zdradza Julitke???:rofl2:

od 15 godziny do 19 uprawiałam biegi przełajowe, bieg krótko i długo dystansowy, prawie, ze sztafetę, kopałam dołki w piaskownicy, robiłam oczywiście babki z piasku, asystowałam wspinaczce po drabinkach, międzyczasie pilnowałam czy gdzieś kupa psia:baffled: nie zaplatałam się w rączce i tym podobne rzeczy które robi sie na spacerze z Damianem:-p


:-D:-D:-D:-D:-D
 
Donkat złosliwość rzeczy martwych odsłona trzecia ( po telewizorze i odkurzaczu). Pół godziny temu pierdyknał nam bojler, łazienka cała zalana, sikała po całej powierzchni łazienki, jedna wielka gnojówka.
Do tego ironia losy, dzis sprzedalismy złom i jest na nowy bojler................


czyli tym razem szczescie w nieszczesciu:happy:. choc dziekuej za taka powodz:-(bidulka:-(

a tak na marginesie, w jakiej cenie teraz jest zlom? my mamy tego cholerstwa jeszcze spro, ale wg P i tescia wiecznie nie ejst dobry moment na sprzedaz:crazy:a ja juz patzrec na ten burdel na podworku nie moge:crazy:
 
gagulec, a w koncu te ulgi ci nie przysługiwały?:szok:
:-D:-D:-D:-D:-D
Wyczytałam , że jednak nie; konkubinat nie zezwala na rozliczanie sie jako samotny rodzic- choć zdania są podzielone.:baffled: Jednak w moim przypadku nie robiło to różnicy:dry:

Wkurzyłam się dzisiaj i obcięlam Mateusza. Chyba połowę włosów mu scięłam. Wsadziłam go do wanny, on się bawił i pluskał,a ja rżnęłam;-)
Ja boję się sama małego obciąć bo miałby schody do nieba na głowie.Niestety nigdy nikogo nie obcięłam i jak na razie nie ryzykuję:laugh2::laugh2:

Qurwica mnie za raz wexmie- popieprzonemu sąsiadowi zachciało sie remontów!!!!!!!! O tej godzinie
 
Donkat nam zapłacili za 0,40gr za kg grubego złomu a 0,20 gr za cienki.
Ja tez nie mogłam patrzeć, wygladało jakbysmy w jakis slamsach mieszkali

Nuska dzięki , że pytasz o dzieci. Juz zdrowsze, trochę jeszcze smarczą, ale to juz końcówki. Maja w końcu jutro do przedszkola idzie, bo dzis dała mi popalis. Jeszcze taskich klapsów jak dzię to jeszcze nie dostała. Pyskuje strasznie i nie słucha.........wr.................

Hrudzia moim zdaniem dobrze robisz, uważam że teraz jest zły czas w naszym kraju na takie ryzyko. Za rok będzie lepiej
 
reklama
wasy???:eek:nienawidze wasow u facetow:sorry:chyba ze taki seksowny maly wasik, albo zaorst trzydniowy:tak:

Wąsy brrr:zawstydzona/y: nie podobają mi się

Wkurzyłam się dzisiaj i obcięlam Mateusza. Chyba połowę włosów mu scięłam. Wsadziłam go do wanny, on się bawił i pluskał,a ja rżnęłam;-)

O gratulacje ja bym nie umiała chociaż ten fryzjer co obcinał Igorka to do strzyżenia owiec się nadawał więc może tak bym dała radę ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry