reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

a jest szansa na taka umowe?
Raczej szanse są marne:-(, ale może się zdziwię w sierpniu- jak będzie się kończyć umowa:rofl2:
Adaś zuch u fryzjera, siedział 15 min na kolankach moich i sie nie ruszał, tylko jak go goliła maszynka na karku to główka mu coraz niżej opadała i nawet ziewał........ foto póxniej.
mama pewnie dumna z grzecznego synusia:-)

Lecę po dzieciaczki

Atru napisała, że Tymo ma kroplówkę i że jest poprawa. Zniknęły wybroczyny i sińce :szok:, pozostała wysypka, ale sytuacja wygląda na opanowaną.
Bardzo dobrze, że już jest jakaś poprawa

A ja właśnie zajadam się ogromnymi kanapkami ze świeżutkiego chlebka, J zrobił więc smakują
Ja się znowu obżarłam zapiekanką:crazy:
Mi tez smakują bardziej kanapki robione przez M ale jadam je rzadko- bo ich często nie robi:baffled:
Agulka- ładne zdjęcie w podpisie
Ale się dzisiaj wyżyłam na babie w przychodni-szok- poszłam po receptę dla teścia a tam : masakryczne opóźnienie, lekarz rozmawia sobie o pogodzie z jakimś Litwinem i wredne babsko podsłu****e i wtrąca się w rozmowę jaką prowadziłam ze znajomą i jej prawie 80 letnia mamą. Kiedy zobaczyłam tą babuleńkę to spytałam się tej wrednej baby (miałam numerek za mną) czy nie będzie miała nic przeciwko jak przepuszczę tą starsza panią- bo się kobicina źle czuje, a ta na mnie wyskoczyła, że ona stoi już godzinę w kolejce, że tylko po receptę itp. O ty wredna małpo-z pełnym szacunku podniesionym głosem (chyba mnie cała przychodnia słyszała) delikatnie zwróciłąm babie uwagę, ze tutaj jest starsza kobieta, że tak samo czekam, ze tez po receptę i że nie życzęsobie żeby siena mnie wydzierała publicznie. Baba sie troszkę zdziwiła, ja zreszta tez ( nie często mi sie zdarza nawrzeszczeć na obcych) ale dała sobie spokój a mi ulzyło bo zeszły ze mnie emocje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry wieczor:)
Ja dzisiaj mialam wizyte w szpitalu i melduje ze wszystko jest ok.Serduszko bije bardzo mocno,glowka u dolu.Termin wedlug USG za niecale 7 tygodni.No i mialam tylko jedno USG i na nim wedlug lekarki wyszlo bardzo wyraznie ze chlopak.Co do imienia to mamy maly problem bo mial byc Kubus,ale mojej mamie cos ie podchodzi to imie.Podsunela mi pomysl zeby dac mu na imie po moim dziadku Antoni(Antos)mi sie spodobalo,ale moj M zaczol sie smiac i stwierdzil ze to bedzie krzywda dla dziecka.Wiec juz sama nie wiem.Moze wy mi podsuniecie jakis pomysl:-):-):-):-)Jest obcja jeszcze na Alexandra(Alex)Ale juz sama nie wiem.

Brawo dla Adasia.Zuch chlopak.

Wpadlam na sekundke bo mezus mi wisi na ramieniu.PAapapapa
 
Naomi, teraz imię Antoś jest bardzo popularne. Więc myślę że nie będzie się wyróżniał wśród rówieśników.
A wśród moich znajomych szczty popularności bije imię Natan. Na 10 chłopców których znam w wielu 2-3 lat znam aż 6 Natanów i jednego Jonatana :-D:-D:-D
 
Witam i ja z wieczora! U nas znów dzień minąl jak szalony bo ambitnie wzięłam się za porządki i jeszce mnie chęć wzięła na sałatkę z brokułem:baffled: a że w miarę szybko się robi to zaszalałam tylko do tej pory to już jej nie wiele zostało:zawstydzona/y: Muszę się pochwalić choć nie weim jak inne wrześniątka ale dla mojej Tuśki to ogromny postęp od kilku dni na wieczór ładnie sprząta swoje zabawki i inne rzeczy które są skutkiem ubocznym jej zabawa w ciągu dnia:-D śmieci sama ładnie zanosi do kosza a zabawki wszystkie wrzuca do pudełka:tak: na koniec jak to my mówimy parkuje swoje wóżki w namiocie i dopiero idzie się kąpać:tak: jestem z niej bardzo dumna:-)

Atru kochana trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.

Agulka zuch chłopak z Adasia ale ja w to akurat nigdy nie wątpiłam:tak:
 
Ja mam S w domu jeszcze jutro. W środę ma jechać na załadunek i kierunek Francja. Osrany jest z nerwów,bo nigdy nie było. Niby jutro wypłata.
Atru nawet wolę nie myśleć co przeżywasz:-(
Naomi ja znam 3 Antosiów. Ja chciałam mieć Stasia,ale S stwierdził to co Twój mąż:-D Mi Kubuś bardzo się podoba. Marcel, Hubert, Wojtek, Jan, Franciszek, Dominik...
I juz nie wiem co miałam komu odpisać:sorry2:
S kupił garnitur. A ja nie mam w czym iść,bo S powiedział,że na taką starą dupę nie zakłada się tak krótkiej sukienki:nerd: Ja stara dupa? To niech idzie sobie z kimś innym i tyle.
Muszę też pomyśleć o torbach do próżniowego pakowania. Wsadzę np. kurtki zimowe.
 
Witam z rana piekne Panie :-D

Noc przebiegła z jedną pobudką Kuby, który zrobił alarm bo chciał iść do Nas do łózka :dry: to moje dziecko robi się coraz bardziej apodyktyczne za wszelką cenę chce postawić na swoim bez względu o co chodzi :wściekła/y: co mnie ostatnio baaardzo irytuje!!!! Nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy zimowe zmęczenie:confused:

Naomi mnie osobiscie bardzo podoba się imię Antoś :tak: Kuba jeszcze bardziej :-p R bardzo napierał na imię Kuba ja chcialam bardziej męskie imię jak np Norbert, Tomasz.

Kuba od samego rana biega bez pieluchy w samych majtaskach co prawda już jedne zlał, ale może w końcu załapie o co biega z tym nockiniekm :dry: niestety za każdym razem jak pytam bedziesz si to oczywiście będzie :tak: ale i tak nic nie robi.
 
Witam i ja z pracy! U nas noc ok :tak: Kurde koleżanka zostawiła mi w pracy 4 katalogi z bon prixu bo będzie sobie coś zamawiać i zwariowałam a kasy brak:zawstydzona/y: u nas dziś pogoda koszmarna pada deszcz ze śniegiem:crazy: w tvn mówili że pogoda ma sie dopiero zrobić od kwietnia ale pocieszają że jak już wiosna przyjdzie to zostanie:tak: Ciekawe tylko co im się z tych prognoz sprawdzi:baffled:

Naomi ja znam tylko jednego małego Antosia i przesłodki z niego chłopak:tak: Alex też mi się bardzo podoba. Synuś mojej koleżanki fryzjerki ma tak na imię tylko uwaga z niego niezły łobuziak;-)

Ciekawe jak tam Atru i Tymuś? Carioca jak byś miała jakieś wieści to daj znać szybciutko. :tak:
 
Tak też słyszałam, że kwiecień ma być piękny. Podobno ma zaskoczyć z temperaturą, oczywiście na plus.

No ciekawe ciekawe jak tam Tymuś?
 
reklama
Tak też słyszałam, że kwiecień ma być piękny.?

No i suuuper bo ja w kwietniu mam urlop:-D

Jeśli chodzi o imię to mi osobiście bardzo podoba się Fabian wogóle to ostatnio zaczeliśmy z P żałować ze daliśmy Juli tak na imię:baffled: tyle tych Julek jest... zwłaszcza że on chciał Nikole a ja Nadię :dry:

też myślę o Art mam nadzieję że dostaniemy same dobre wieści:happy:

Jula od wczoraj jest nie do zniesienia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ciągle stęka jęczy marudzi i cały czas chce smoka - może to zęby:dry:
 
Do góry