reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Atru napisała, że Tymo ma kroplówkę i że jest poprawa. Zniknęły wybroczyny i sińce :szok:, pozostała wysypka, ale sytuacja wygląda na opanowaną.
 
reklama
Atru trzymamy kciuki za Tymusia żeby mu się poprawilo i jak najprędzej żebyście wrócili do domku:tak:
Agulka z Adasia to prawdziwy zuch:-)

ale się objadlam biedronkowymi hambergurami:zawstydzona/y:ale są tak pyszne że zjadlam 1,5:-p
 
Ostatnia edycja:
oj ja też się cieszę że Tymkowi lepiej, co Atru dzisiaj miała za dzień, to współczuję.

Doti - czy mogłabyś dać link do katalogu Betterwere bo szukam worków próżniowych do ubrań, bo się nie mieszczę w szafach :crazy:
 
Witam i ja.

Marnie się dziś czuję. Prócz tego, że nadal mnie żołądek boli to jeszcze coś mnie "rozbiera". A dziś sama z małym cały dzień. :-( Nie wiem czy dam radę.:no: Teraz Maciuś wcina biszkopty i ogląda Puchatka. Oj, dużo dziś będzie bajek :-p:sorry::zawstydzona/y:

Śniło mi się dziś kilka z Was (m. in. NuŚka, Hruda i Donkat), że do Warszawy przyjechałyście na spotkanie ze mną :-D:tak:;-):-p

Majandra
jak przetrwałaś dzień lepiej Ci już a może jakieś rodzeństwo dla Maciusia się szykuje;-):confused::-) o spotkanie ja tam do Warszawy mogę też jechać na dobra kawkę zawsze:-)

Oskar usypia swoje misie, dałam go do łóżka żeby spał, ale słyszę jak robi "siii" do misia :-D:-D

Oj jakie to SŁODKIE:-)

Donkat witamy koleżankę a gdzie nam koleżanka zaginęła na dwa dni już tu alarm podjęłyśmy na BB;-):rofl2:? Tęskniłyśmy


ostatnio przegladalam a nonse i tam jest baaaardzo duzo ogloszen dla kirowcow TIR-ow co mnie zdziwilo, bo podobniez w transporcie teraz nie jest wesolo:szok:

Tak tylko za jakie pieniądze i ciągle nie ma Cię w domu

Nie sądziłam,że przyjdą tak ciężkie czasy. Żebym chociaż ja mogła gdzieś dorobić...

A miałaś taką okazję pracy teraz by się przydała.:sorry2:


:szok::rofl2::-p:baffled::shocked2::ninja2::oo::oo2::elvis:

Na dworze zimno i ponuro. Rano mówili, że zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze wroci w tym tygdoniu :crazy: bylismy w miesieści i zrobiliśmy zakupy oby to tylko nie odbiło się na zdrowiu małego.

Nie proszę ja już mam dość ja chcę słonka:dry::sorry2:

Atru napisała, że Tymo ma kroplówkę i że jest poprawa. Zniknęły wybroczyny i sińce :szok:, pozostała wysypka, ale sytuacja wygląda na opanowaną.

Atru
trzymaj się kochana jejku aż mi ciarki przeszły na prawdę się zmartwiłam no i oczywiście mocno mocno trzymam kciuki za Tymusia

Doti - czy mogłabyś dać link do katalogu Betterwere bo szukam worków próżniowych do ubrań, bo się nie mieszczę w szafach :crazy:

O mi też by się przydały:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czyli to miejmy nadzieję nie sepsa? Carioca, dzięki za wieści, kochana jesteś

o mater, oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-(

carioca, jak cos bedziesz wiedizala o Tymusiu, to pisz;-)

powoli doprowadzam domek do ladu, bo jakos sie zapuscilam w porzadkach:zawstydzona/y:dzis zajelam sie lazienka i teraz wlasnie skonczylam kuchnie:tak:

jako, ze juz z wielu zrodel slyszlalam o "pieknej "pogodzie do konca marca, to mycie okien raczej przeloze na kwiecien:-)

Nuska, przez weekend bylismy u mamy;-)
 
powoli doprowadzam domek do ladu, bo jakos sie zapuscilam w porzadkach:zawstydzona/y:dzis zajelam sie lazienka i teraz wlasnie skonczylam kuchnie:tak:

A ja mam lenia i nic mi się nie chce no może nie takie nic;-) ale sprzątać to mi się dzisiaj na pewno nie chce


Nuska, przez weekend bylismy u mamy;-)
Usprawiedliwienie przyjęte:tak: ale więcej tak nie znikaj bo alarm był aż całe forum huczało

MAjandra zapraszam zapraszam tak będziesz zapraszać aż się zdziwisz jak się zjawimy:-)
 
Kasia tak mały był pierwszy raz u fryca.

Atru oby wszystko było ok.

A ja właśnie zajadam się ogromnymi kanapkami ze świeżutkiego chlebka, J zrobił więc smakują
 
reklama
Do góry